Rüya Yorumları rüyada ilişki

öncelikle konuma fake gözüyle bakacaksanız ne olur yorum bile yazmayın çünkü çok hassas bi dönemdeyim 11 haftalık hamileyim eşim 1,5 aydır şehir dışınde bende kızımla kalıyorum nerdeyse bir haftadır rüyalarımda ya eşimle yada hiç tanımadığım birileriyle ilişkiye giriyorum ve beni çok üzüyr namaza başladım bu gece yine gördüm bu sefer yüzünü bile görmedim gece uyandım kalbim nasıl çarpıyordu korkudan çok korktuğumdan duş almaya bile gidemedim. hep kendimi kirlenmiş hissediyorum abdest alıyorum ama aklımda hep bi şüphe kalıyor dualarımı içten edemiyrum ben ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Niye bu kadar panik oldunuz ki, rüyada ilişkiye girmek gayet doğal, dinimizde de yeri var, abdest alın yeter.

canım bu bir günah yada bir ayıp değilki kimse rüyalarını yönetemez eşini özlemişsin ve bu çok normal rahatla ve düşünerek uyumamaya çalış allaha emanet olun....

hayır olsun ne demek acaba? cinsel ilişki düşündüğünüz bir şey mi bu sıralar ondan mı acaba görüyorsunuz?
rahatsız oluyorsanız bol bol dua edin başka çaresi yok gibi

öncelikle konuma fake gözüyle bakacaksanız ne olur yorum bile yazmayın çünkü çok hassas bi dönemdeyim 11 haftalık hamileyim eşim 1,5 aydır şehir dışınde bende kızımla kalıyorum nerdeyse bir haftadır rüyalarımda ya eşimle yada hiç tanımadığım birileriyle ilişkiye giriyorum ve beni çok üzüyr namaza başladım bu gece yine gördüm bu sefer yüzünü bile görmedim gece uyandım kalbim nasıl çarpıyordu korkudan çok korktuğumdan duş almaya bile gidemedim. hep kendimi kirlenmiş hissediyorum abdest alıyorum ama aklımda hep bi şüphe kalıyor dualarımı içten edemiyrum ben ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

içindeki şüphe nedir anlamadım..
çok büyütüyorsun gibi geldi.. altı üstü bir rüya..eşini özledin galiba. kafana taktıkça daha fazla görüyor olabilirsin.. :KK31:

sanırım eşinizi özlemişsiniz, uzun zamandır yokmuş yanınızda, korkulacak bir durum yok ama abdest derken boy abdestini kastettiniz değilmi, çünkü rüyada olsa ilişkiye girdiyseniz boy abdesti almanız lazım namaz abdesti olmaz

evet eşimi özledim ama gerçekten bu tür rüyalar beni rahatsız ediyor hatta bazen çok yakınımdaki kişiler bile oluyor
dün geceki rüyamda gerçekten bunu söylemeye utanıyorum ters ilişkiydi kim olduğunu görmedim sanmıyorum hormonlarım bu kadar kudursun korkmaya başladım yanlızım eşimede anlatamıyorum

Son düzenleme:

çok normal tamamen hormonel.çoğu hamile en zevkli seks hayatını hamileyken yaşıyor.eşin uzakta oldugu için gerçek bir ilişki yaşasan rüyaya gerek kalmayacak.kendini suçlayacak bir şey yok.duşunu ve abdestini alır namazını kılarsın.gerisi vesvese

çok normal tamamen hormonel.çoğu hamile en zevkli seks hayatını hamileyken yaşıyor.eşin uzakta oldugu için gerçek bir ilişki yaşasan rüyaya gerek kalmayacak.kendini suçlayacak bir şey yok.duşunu ve abdestini alır namazını kılarsın.gerisi vesvese

bunu duymuştum ama korkuyorum yinede

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

şeytanın vesvesesi canım o abdeste alırken içine şüphe kaçması sakın kulak asma
tabi ki kabul oluyordur namazın ibadetlerin ,RABBİM açılan eli geri çevirmez hele ibadetina nasıl seviniyordur İNŞALLAH RABBİMİN yolundan ayrılma
öyle bir rüya gördüğünde boy abdestini aldıktan sonra ibadetlerini yaparsın bir sakınca yok
ve herkes böyle rüyalar görür zaman zaman

teşekkürler kızlar bugün görmemenin sevinci içerisindeyim bol bol dua ettim ve ayetel kürsi okudum

rüyada ilişki sanılanınaksine yardım alacağınıza işarettir eşinizden yada başka birilerinden yardım alacaksınız sanırım korkmanıza gerek yok yani vesveseye düşürmeyin kendinizi etraınızdakilerle sıkıntılarınızı paylaşın

X