2014 Şubat Anneleri

Malesef herkes pasif:KK43:
Keske yazanlar olsa bu sefer de okul maceralarini
Ogrendikleri kelimeleri; odevleri, oyunlari vs paylassak..

Evet Bu arada sonra tekrar bebeğin oldumu ?
Kazara hamile kaldim. Oglan 1 yada 2 yasindaydi tam hatirlamiyorum. Ilkin istemedim zaten 2 tane cocugum var dedim. Sonra dedik Allahtan geldi kabulumuz. O kadar korunmaya ragmen. Ama dustuler malesef. -ler diyorum cunku cogul gebelikmis:KK43: kurtaj oldum... daha da Allah isteyene versin .

Merhaba ben de 2014 şubat annesiyim. Vayy bee.
O kadar yıl sonra ilk defa girdim buraya. Geçmişe gittim geldim.

troide bakıldı kızlar olmazsa üni. araştırma var merkezde bize uzak oraya götürmeye calışırım remicade canım ailendeki doktorlara sorarmısın benim için dışarda olmazsa 2 dudağın arasında ağız açık oluyor,seriser maşallah ne güzel açıklamışsın sağol..celinisel bizim ilk bebiş ailemizde varmı bimiyorum umarım hastalık çıkmaz....
İy akşamlar arkadaşlar benim bebeğim 3 aylık ve makroglassi dil büyüklüğü var bir sürü genetik test yaptırdık down sendroumunfan şüphelenildi ama değil down temiz çıktı diğer sonuçları beklemekteyiz var mı yaşayan emmesinde yemesinde her hangi bi problemi yok ama sürekli dışarda sizin bebeğiniz ne durumda

Herkese merhaba, çok uzun zaman oldu bayadir girmiyordum buraya,sonrada şifremi bulamadım güç bela buldum ve eskileri okudum.ne güzel günlerimiz ve olmuş.beni soranlar olmuş çok teşekkür ederim.malum MS hastasıyım 5 sene olacak bir daha atak geçirmedim çok şükür ama gözüm bulanık kaldı 1 gözümle devam ediyorum hayata kızım 8 yaşında ilkokul 2 ye gidiyor, kardeş düşünemedim artık da zor hastalıktan dolayı sabah akşam hap içiyorum nörolojik hap 3 ayda Bir Kane veriyorum düzenli mr a giriyorum,bebek için sakıncalı olabilir bunlar, zaten doktorda önermiyor.hayat güzel gidiyor çok şükür babamı kaybettim 4 sene önce anneme zaten rahmetliydi.kardeslerim eşim kızım hayat gidiyor çalışmıyorum,yorulmayayim diye eşim sağolsun çalışma diyor bende kızımla içli dişli bir şekilde odevmis beslenmeymis Zaman geçiyor hayat geçiyor.her gün çok değerli her anımız çok kıymetli hep şükretmek lazım.kendinize iyi bakın bilmis kokarcalari öperim

İy akşamlar arkadaşlar benim bebeğim 3 aylık ve makroglassi dil büyüklüğü var bir sürü genetik test yaptırdık down sendroumunfan şüphelenildi ama değil down temiz çıktı diğer sonuçları beklemekteyiz var mı yaşayan emmesinde yemesinde her hangi bi problemi yok ama sürekli dışarda sizin bebeğiniz ne durumda
Merhaba oğlum 9 yaşına girecek cene yapısı büyüyünce düzeldi,akıllı bir çocuk zeka problemi vs yok şükür biz o zaman doktora götürdük onlarda bir şey yok demişti sağlıklı günler dilerim

X