2014 Şubat Anneleri

kızlar bi de benden size tavsiye bebişinizin kalp atışlarını duymadan çevrenize söylemeyin...
ben önceki hamileliğimde annemlere söylemiştim tabi onlar da etrafa.. milletle konustukça daha cok bağlanıyo insan sonra.. işler yolunda gitmeyince de duygusal çöküntü daha fazla oluyor.. ben zor toparlamıştım..biz şimdilik eşimle aramızda bir sır olarak saklıyoruz :KK1: :KK1:

en iyisi canım rabbim bir daha yaşatmasın :KK16:

mrb kızlar bende ilk bebeğimi gecen kasım ayında kaybettim kızım 6 aylıktı. gebelik sonlandırıldı :KK43: . . . şimdi korunma sürem bitti. sat tarihim 01 mayıs dün gece test yaptım silik çizgi çıktı ilkindede öyle çıkmıştı acaba hamilemiyim. kasıklarım ve bacaklarım ağrıyor gene . . . çokta ümitlenmek istemiyorum. rabbım hayırlısını verir inş.

canım inşallah hamilesindir rabbim bir daha yaşatmasın :KK16::KK16::KK16:

meraba kızlar inşallah bende 2014 şubat annesi olurum sat:28 nisan bat:24 mayısdı olmadım test yapmaya da korktum yarın kan testi yaptıracağım bana dua edin 1 senedir olmadı bebeğim bu ay da olmazsa haziranda tüp bebeğe gececğizz.:18::KK5::KK43:

meraba kızlar inşallah bende 2014 şubat annesi olurum sat:28 nisan bat:24 mayısdı olmadım test yapmaya da korktum yarın kan testi yaptıracağım bana dua edin 1 senedir olmadı bebeğim bu ay da olmazsa haziranda tüp bebeğe gececğizz.:18::KK5::KK43:
kız nası dayanıyosun bi idrar testi yapsana

bence en kısa zamanda testi yapmalısın, benim sat senden 1 gün önce idi, ben öğreneli üç gün oldu, umarım sen de çift çizgiyi görürsün, güzel haberlerini beklliyoruz.

mrb kızlar bende ilk bebeğimi gecen kasım ayında kaybettim kızım 6 aylıktı. gebelik sonlandırıldı :KK43: . . . şimdi korunma sürem bitti. sat tarihim 01 mayıs dün gece test yaptım silik çizgi çıktı ilkindede öyle çıkmıştı acaba hamilemiyim. kasıklarım ve bacaklarım ağrıyor gene . . . çokta ümitlenmek istemiyorum. rabbım hayırlısını verir inş.

Bebeğin kaybı çok büyük bir yıkım, Allah kimseye yaşatmasın ama gebeliğin sonlarına doğru çok daha üzücü. Allah sabır versin, bir daha yaşatmasın, çok zor. Neden sonlandırıldı ki altı aylık gebelik :KK43:

Hamile olduğunu öğrenen anneleri de tebrik ederim.

meraba kızlar kan verdim az önce 1 saat sonra cıkacak sonuclar dün dr umu aradım gnm gecti die %1-2 hamile kalma şansın dedi ama belli olmaz tabi kan ver ve negatfse söktrücüe basla dedi

ara ara takip etmeye çalışıyorum senide ozlem inş.hadi bakalım hayırlısı hakkına.

meraba kızlar kan verdim az önce 1 saat sonra cıkacak sonuclar dün dr umu aradım gnm gecti die %1-2 hamile kalma şansın dedi ama belli olmaz tabi kan ver ve negatfse söktrücüe basla dedi

Dün çok sancım oldu korktum ve erken gittim doktora, vajinal ultrasonla baktı, kese göründü :KK49: Toplu iğne başı kadarmış daha :) Dinlen yorulma dedi, işim çok yoğun olduğu için (haftasonu göreve gittim cumadan şehirdışına ve pazartesi tekrar mesaiye başladım) dört gün istirahat verdi.

Benim bat 27 nisandı 22 mayısta idrarda ve kan tahlilinde çıktı, inşallah hamilesindir :)

Kızlar hepinize merhaba, benim de SAT 27 Nisan'dı, salı günü hormon testim çıktı hamişim :KK66:. Allahım isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin inşaallah.

inşallah canım içimdeki ateş ko oldu kalbimi yakıyo dayanamıorum artık bulunduğum ilden cevremden uzaklasmak istiyorum beni kmsenn tanımadığı bi yere gitmek istiyorum cnm yanıo hayal kırıklığı tedavilere harcanan paralar bu yasımda yüküm sırtımda kambur oluşturdu annemin kucagına yatıp saatlerce ağlamak istiyorummm:KK43::KK43::KK43::KK43:

korkma canım içini ferah tut hamilesin inşallah :KK16:
inşallah cnm Rabbime emanet bizden çok O düşünüyo
Kızlar hepinize merhaba, benim de SAT 27 Nisan'dı, salı günü hormon testim çıktı hamişim :KK66:. Allahım isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin inşaallah.
cnm hayırlı olsun benmde kanda çıktı ama değerim çok düşük şuanda beta 33..beklenen adet günüm cumartesi günü..pazrtesi tekrardan ölçtürücem inşallah yükselir
kızlar bi de benden size tavsiye bebişinizin kalp atışlarını duymadan çevrenize söylemeyin...
ben önceki hamileliğimde annemlere söylemiştim tabi onlar da etrafa.. milletle konustukça daha cok bağlanıyo insan sonra.. işler yolunda gitmeyince de duygusal çöküntü daha fazla oluyor.. ben zor toparlamıştım..biz şimdilik eşimle aramızda bir sır olarak saklıyoruz :KK1: :KK1:

kesinlikle..bizde o hatayı yaptık herkes bilio şuanda ve benm daha adet günüm geçmedi..sadece kanda çıktı..Rabbimin izniyle inşallah kalp atışlarınıda duyarız

inşallah canım içimdeki ateş ko oldu kalbimi yakıyo dayanamıorum artık bulunduğum ilden cevremden uzaklasmak istiyorum beni kmsenn tanımadığı bi yere gitmek istiyorum cnm yanıo hayal kırıklığı tedavilere harcanan paralar bu yasımda yüküm sırtımda kambur oluşturdu annemin kucagına yatıp saatlerce ağlamak istiyorummm:KK43::KK43::KK43::KK43:
kendini bu kadar yıpratma
biliyorum üzülüyorsun fakat yıpratma bu kadar
ağlamak istiyorsan ağla annene sarılıp rahatlarsın biraz belki içinde tutma ağla fakat içine atıpta kendini yıpratma
buda senin sınavındır belki
inş. mutlu sona ulaşacaksın
hem bak tüp denemeye imkanın var en azından ya oda olmasa benim bir arkadaşım 5 yıllık evli aşılama denediler olmadı tüp yaptıracak maddi güçleri olmadığı için yaptıramıyorlar
her zaman şükür etmek lazım yinede

Son düzenleme:
X