2014 Şubat Anneleri

inşallah cnm Rabbime emanet bizden çok O düşünüyo

cnm hayırlı olsun benmde kanda çıktı ama değerim çok düşük şuanda beta 33..beklenen adet günüm cumartesi günü..pazrtesi tekrardan ölçtürücem inşallah yükselir

kesinlikle..bizde o hatayı yaptık herkes bilio şuanda ve benm daha adet günüm geçmedi..sadece kanda çıktı..Rabbimin izniyle inşallah kalp atışlarınıda duyarız

Teşekkürler, senin de değerin yükselecek inşaallah, o zaman hep beraber seviniriz :)

inşallah cnm Rabbime emanet bizden çok O düşünüyo

cnm hayırlı olsun benmde kanda çıktı ama değerim çok düşük şuanda beta 33..beklenen adet günüm cumartesi günü..pazrtesi tekrardan ölçtürücem inşallah yükselir

kesinlikle..bizde o hatayı yaptık herkes bilio şuanda ve benm daha adet günüm geçmedi..sadece kanda çıktı..Rabbimin izniyle inşallah kalp atışlarınıda duyarız

hayırlı olsun idrarda bakmışmıydın sen ?

meraba kızlar inşallah bende 2014 şubat annesi olurum sat:28 nisan bat:24 mayısdı olmadım test yapmaya da korktum yarın kan testi yaptıracağım bana dua edin 1 senedir olmadı bebeğim bu ay da olmazsa haziranda tüp bebeğe gececğizz.:18::KK5::KK43:

inşallah olur canım hayırla sağlıkla gelsin :KK16:

Dün çok sancım oldu korktum ve erken gittim doktora, vajinal ultrasonla baktı, kese göründü :KK49: Toplu iğne başı kadarmış daha :) Dinlen yorulma dedi, işim çok yoğun olduğu için (haftasonu göreve gittim cumadan şehirdışına ve pazartesi tekrar mesaiye başladım) dört gün istirahat verdi.

canım seninle satlarımız aynıydı bende gidiyim diyorum ama vajinal olmak istemiyorum bakalım beklicem haftaya inşallah görürüm bebeğimi :KK16:

inşallah canım içimdeki ateş ko oldu kalbimi yakıyo dayanamıorum artık bulunduğum ilden cevremden uzaklasmak istiyorum beni kmsenn tanımadığı bi yere gitmek istiyorum cnm yanıo hayal kırıklığı tedavilere harcanan paralar bu yasımda yüküm sırtımda kambur oluşturdu annemin kucagına yatıp saatlerce ağlamak istiyorummm:KK43::KK43::KK43::KK43:

canım üzme kendini stres yapma zaten stresten gecikiyo bebiş :KK31:

gözün aydın canım satlarımız aynı seninle de sağlıkla kucağımıza alalım inşallah değerin kaç çıktı tatlım :KK16:

kan testini 27 sinde yaptırdım değer 100 çıktı, internetten takip ettiğim rakamlara göre çok yüksek gelmediği için doktora sordum, herkes için değişir dedi, haftaya cuma kadın doğum doktorumdan randevu aldım...

Bebeğin kaybı çok büyük bir yıkım, Allah kimseye yaşatmasın ama gebeliğin sonlarına doğru çok daha üzücü. Allah sabır versin, bir daha yaşatmasın, çok zor. Neden sonlandırıldı ki altı aylık gebelik :KK43:

Hamile olduğunu öğrenen anneleri de tebrik ederim.

evet haklısın. benım bebeğin böbrekleri hiç açlışmıyordu suyu tamamen bitti o yüzden alınma kararı alındı. çok doktor gezdim hepsi %1 bile şans vermedi. su olsaydı bi şekilde devam edecekti ama nasip kısmet çok zor .

evet haklısın. benım bebeğin böbrekleri hiç açlışmıyordu suyu tamamen bitti o yüzden alınma kararı alındı. çok doktor gezdim hepsi %1 bile şans vermedi. su olsaydı bi şekilde devam edecekti ama nasip kısmet çok zor .

tekrar test yaptınmı canım
?

Allah sabır versin, bir daha göstermesin.

kan testini 27 sinde yaptırdım değer 100 çıktı, internetten takip ettiğim rakamlara göre çok yüksek gelmediği için doktora sordum, herkes için değişir dedi, haftaya cuma kadın doğum doktorumdan randevu aldım...

evet canım değişiyor herkese göre benimde pazar günü 129 du pazartesi yaptırdım oda 484 dü
haftaya perşembe benimde randevum var

kızlar sizleri gördükçe heyecanlanıyorum..daha batıma 2 hafta var..yani bugün yarın yumurtlama günüm..inşallah bende hamile olduğumu yazarım ve hep beraber burada sağlıklı sıhhatli 9 ay geçiririz :)

kızlar sizleri gördükçe heyecanlanıyorum..daha batıma 2 hafta var..yani bugün yarın yumurtlama günüm..inşallah bende hamile olduğumu yazarım ve hep beraber burada sağlıklı sıhhatli 9 ay geçiririz :)

canım inşallahh hadi bakalım iyi çalış :KK17:

Slm kızlar ben de bugün kan testimi taekrarladım. Salı günü 414 dü. Bugün 763 çıktı. Doktorum beklediğim kadar yüksek değil, Cumartesi günü testi tekrarlayalım dedi. Daha önce 2 düşüğüm var. Dolayısıyla çok tedirginim...

slm kızlar bende dunku testimin sonucunu bugün aldım 1003 olmuş.. :KK1:
ilki 464tü.. değerine bakılırsa 5 haftanın içindesin dedi aile hekimi.. :KK49::KK49::nazar:

merhaba kızlar bende hamileyim bugün testimi tekrarladım 1000 çıktı çarşambaya ilk kontrol :nazar:

X