2014 Şubat Anneleri

senin kaçıncı canım ???
ben takvim yapmayı düşünmüyorum bu defa

3. hamileliğim canım. Ben de yapmayayım diyordum ama dayanamadım. Artık hep sıkıntı değil, biraz da sevinç olsun dedim.. Altta o minik hücreyi görmek çok güzel yaa. Ben henüz hiç kalp atışı dinleyemedim :KK43:( Bu sefer içim güzel hislerle dolu, inşallah her şey hepimiz için güzel olacak....

3. hamileliğim canım. Ben de yapmayayım diyordum ama dayanamadım. Artık hep sıkıntı değil, biraz da sevinç olsun dedim.. Altta o minik hücreyi görmek çok güzel yaa. Ben henüz hiç kalp atışı dinleyemedim :KK43:( Bu sefer içim güzel hislerle dolu, inşallah her şey hepimiz için güzel olacak....

inşallah
hepimizi için güzel şeyler olsun bakalım bekliyoruz
canım kalp atışını dünlediğin günlerde gelecek inş. 9.ayda nstde duyduğun günlerde sonra kucağına aldığında başını göğsüne koyduğun günlerde...
inş. hepsi gelecek

hayırlısı hakkımızda
bende pkoluyum hamile kalamıyordum 5.yılımızda sonunda tedavilerle hamile kaldım güzel bir hamilelikti ama erken doğdu 32 haftalık doğdu 19 gün küvezde kaldı falan bu 2. ise ani baş dönmesiyle öğrendim sürpriz oldu inşallah bu 40.haftasında doğar

inşallah
hepimizi için güzel şeyler olsun bakalım bekliyoruz
canım kalp atışını dünlediğin günlerde gelecek inş. 9.ayda nstde duyduğun günlerde sonra kucağına aldığında başını göğsüne koyduğun günlerde...
inş. hepsi gelecek

Canım benim, can-ı gönülden amiiiiiin diyorum sana :)))

Canım benim, can-ı gönülden amiiiiiin diyorum sana :)))
:KK16::KK16::KK16::KK16:
hayırlısı hakkımızda
bende pkoluyum hamile kalamıyordum 5.yılımızda sonunda tedavilerle hamile kaldım güzel bir hamilelikti ama erken doğdu 32 haftalık doğdu 19 gün küvezde kaldı falan bu 2. ise ani baş dönmesiyle öğrendim sürpriz oldu inşallah bu 40.haftasında doğar

seninki tam süpriz yumurtaymış :KK1::KK1: kinder koy adını :KK9::KK9::KK9::KK9:

Slm kızlar ben de bugün kan testimi taekrarladım. Salı günü 414 dü. Bugün 763 çıktı. Doktorum beklediğim kadar yüksek değil, Cumartesi günü testi tekrarlayalım dedi. Daha önce 2 düşüğüm var. Dolayısıyla çok tedirginim...

rabbim bir daha yaşatmasın sağlıkla kucağına al inşallah :KK16:

yeni öğrenenlere tebrikler topiğin ilkleriyiz biz daha adet günü geçmemeiş hatta gelmemiş bir çok şubat annesi var sanırım yani ziyaretçi sayımız çok olacak inş. :KK16::KK16::KK16:
sonuna kadar (9 ay boyunca) götürmek ümidiyle bu defa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah sağlıkla hayrla gelsinlerrr :KK16:

kızlar bu arada listemiz yok ya, ortaya sorayım. Yaşlar kaç ?? Ben 35 yaşındayım ve kısmetse ilk bebişim olacak :))

X