2014 Şubat Anneleri

Topiginiz hayirli olsun kizlar 2013 subat annesi olarak yeni hamisleri tebrik ederim hayirlisiyla kucaginiza alin insallah.. :) daha yenisiniz cok dikkat edin vakit hemen geciyo bi bakmissiniz bebeginiz kucaginizda melekler gibi yatiyo siz de kusmuk kokuyosunuz :))

Topiginiz hayirli olsun kizlar 2013 subat annesi olarak yeni hamisleri tebrik ederim hayirlisiyla kucaginiza alin insallah.. :) daha yenisiniz cok dikkat edin vakit hemen geciyo bi bakmissiniz bebeginiz kucaginizda melekler gibi yatiyo siz de kusmuk kokuyosunuz :))

inşallah o günleride görürüz.

Selam şubat anneleri. Yeni öğrenenlere hayırlı olsun, öğrenmek isteyenlere de Rabbim hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin. Benim tahmini doğum tarihim ocak sonu şubat başına denk geldiği için iki topiği de takip edeceğim. Ocak annelerini takip ediyorum ama onlar benden çok önde gidiyor :KK9: O yüzden biraz da burayı takip edeyim dedim :) Aynı dönemde aynı şeyleri yaşadığımız için paylaşımlarımız bizim için faydalı olacaktır

ben de şubat-2013 annesiyim. ben de adetime 3 gün kala öğrenmiştim. şimdi kızım 3,5 aylık. şu anda senin heyecanını çok iyi anlayabiliyorum. ben çok ağlamıştım öğrendiğim gün...:KK43::KK43: 8 şubat 2013 doğum yaptım

Allah güle güle büyütmek nasip eylesin :) İnşallah biz de hayırlısıyla kucağımıza alırız bebişlerimizi :KK49:

ayyyyyyyyyyyy bal gibi hamilesiniz. hepinizi tyek tek tebrik ederim. ben de şu anda sizin kadar heyecanlandım. çok güzel bir süreç maaşallah hepinize. allah sağlıkla kucaklarınıza versin emi bebişleri.:nazar::emir_bebek::KK9::KK49:

Teşekkürler canım, amin inşallah :)

Son düzenleme:
aklını karıştıracak bir şey olmasın rahat ol. bu arada bol su iç idrara sıkış ki rahatça keseni görsün.

Teşekkürler canım, bol su içmeye çalışıyorum, doktorun dediği tarihten bir kaç gün sonra gitmeyi düşünüyorum kontrole keseyi görme olasılığı artsın diye.

herkese merhaba
benim dünkü yaptığım testte aynen bunun gibi silik çıktı baya
batıma daha 2gün falan var
henüz gebeyim diyemiyorum bi kaç gün daha geçsin öyle dicem inş.
kan testi içinde bekliyorum 30unda yaptırırım onuda

sizinkinide tebrik ederim hepiniz sağlıkla kucanıza alın inş. bebişlerinizi

canım inşallah gebesin hayırlı uğurlu olsun ben bunu adet tarihimde yaptım :KK31::KK31:
bence git bhcg yaptır

:KK16::KK16::KK16::KK16:
inşallah bizde görürüz o günleri

Selam şubat anneleri. Yeni öğrenenlere hayırlı olsun, öğrenmek isteyenlere de Rabbim hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin. Benim tahmini doğum tarihim ocak sonu şubat başına denk geldiği için iki topiği de takip edeceğim. Ocak annelerini takip ediyorum ama onlar benden çok önde gidiyor :KK9: O yüzden biraz da burayı takip edeyim dedim :) Aynı dönemde aynı şeyleri yaşadığımız için paylaşımlarımız bizim için faydalı olacaktır

sen bizden daha öndesin canım gelişmelerden bizi de haberdar et şimdilik neler yapıldı kontrole gittin mi

zareba bende sana tam satını soracaktım :KK53::KK53:[/QUOTE

27 Nisan canım, senin ki ne zaman? Bu arada hcg değerin nasıl benimki pazar günü 452 idi.

benimki de 27 nisan canım bende dün kan verdim bhcg 484 dü
benimki yumurtlama gününde oldu 16. gün ovulasyon testinde koyu görmüştüm canım
sen hangi gün yumurtladığını hatırlıyormusun
tebrik ederim canım inşallah rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimiizi :KK16::KK16:

benimki de 27 nisan canım bende dün kan verdim bhcg 484 dü
benimki yumurtlama gününde oldu 16. gün ovulasyon testinde koyu görmüştüm canım
sen hangi gün yumurtladığını hatırlıyormusun
tebrik ederim canım inşallah rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimiizi :KK16::KK16:

Ovulasyon günüm 12 mayıs gözüküyordu, ben test yapmadım internetten hesapladım, benimki de muhtemelen o gün oldu. Bir kaç aydır deniyorduk ovulasyon gününe hiç denk getirememiştik nasip bu aymış :)

cokkk sevindirik oldum canım ya benim idrar sonucum da tıpatıp aynısıydı.. dun akşam bhcg baktırdım sabah cıkmış 464.5 :KK52::KK52: adetim yaklaşık 5 gün geçti ... inşallah artarak devam eder tüm anne adaylarının değerleri :KK49::KK49:

canım senin batın kaç 5 gün geçtiğine göre 5. haftada olman lazım yani doktorlar öyle hesaplıyo :KK31:

X