93/3 asker yolu bekleyenler

iyi yapmışsın. çok sevindim :)
iyiyim canım, yolunda çok şükür her şey.
Mezun oldum, kpss ye hazırlanıyorum.
sizde ne var ne yok :)

Çok şükür bizde de yolunda her sey ben mezun oldum iş bakıyorum, kpss yi bu yıl denedim ama hazırlanmamıstım zahmetli geldi ales calısıyorum, sevdicek de iş kurma cabasında öyle idare ediyoruz. :)

Çok şükür bizde de yolunda her sey ben mezun oldum iş bakıyorum, kpss yi bu yıl denedim ama hazırlanmamıstım zahmetli geldi ales calısıyorum, sevdicek de iş kurma cabasında öyle idare ediyoruz. :)
Aaa sen de mi mezunsun ne güzel :)
Benim aklımda seneye oluyorsun gibi kalmış, çok sevindim canım hayırlısı olsun. Umarım en kısa sürede iş de bulursun.
Kendime ekime kadar daha doğrusu sonuçlar kasımda açıklanacağı için kasıma kadar izin verdim sözde ama bir yandan da stres sardı, çünkü ilk defa boşta kalıyorum. Şu evreyi sorunsuz atlatırsak çok güzel olacak :/
Sevdiceğinin işleri de düzene girer umarım, güzel haberlerini duyarız :)
Benimki hala ilk girdiği işinde, artık 1,5 senelik çalışanı oturdu da iyice, memnunuz şimdilik bakalım :)

Aaa sen de mi mezunsun ne güzel :)
Benim aklımda seneye oluyorsun gibi kalmış, çok sevindim canım hayırlısı olsun. Umarım en kısa sürede iş de bulursun.
Kendime ekime kadar daha doğrusu sonuçlar kasımda açıklanacağı için kasıma kadar izin verdim sözde ama bir yandan da stres sardı, çünkü ilk defa boşta kalıyorum. Şu evreyi sorunsuz atlatırsak çok güzel olacak :/
Sevdiceğinin işleri de düzene girer umarım, güzel haberlerini duyarız :)
Benimki hala ilk girdiği işinde, artık 1,5 senelik çalışanı oturdu da iyice, memnunuz şimdilik bakalım :)

Evet ben de mezun oldum bu sene :) ben de ilk defa boşta kalıyorum çok sıkıntılı bir durum şimdiden çok sıkıldım :) ay inşallah ya düzene girse artık benim sevdiceğin işleri de o kadar çok sektör denedi ki aklımız karıstı ama bu kalıcı olur umarım yoksa bize bir türlü düzen yolu görünmüyor :)

Evet ben de mezun oldum bu sene :) ben de ilk defa boşta kalıyorum çok sıkıntılı bir durum şimdiden çok sıkıldım :) ay inşallah ya düzene girse artık benim sevdiceğin işleri de o kadar çok sektör denedi ki aklımız karıstı ama bu kalıcı olur umarım yoksa bize bir türlü düzen yolu görünmüyor :)

şimdi ne sektörüne girdi canım :)

Nişanlım 96/2 Şırnak ta asker 292 günümüz var daha ama kasımda izine gelicekk. Bu cok farklı bi duygu kizlar cookkk yarim saattin bile cok degeri var. Benide aranıza aliiinnnnn bende 100leri saymak istiyorumm:KK61: cookk Allah hepsini korusun, bütün askerlerimiz Allaha emanet :dua:

Nişanlım 96/2 Şırnak ta asker 292 günümüz var daha ama kasımda izine gelicekk. Bu cok farklı bi duygu kizlar cookkk yarim saattin bile cok degeri var. Benide aranıza aliiinnnnn bende 100leri saymak istiyorumm:KK61: cookk Allah hepsini korusun, bütün askerlerimiz Allaha emanet :dua:

Canım Allah kavuştursun sağ salim gelir inşallah sevdiceğin En Büyük TÜRKİYEAramıza alalım almasında bizim sevdicekler yıllar oldu diyrebiliriz yani 1 2 yıl önceki konuşmalar bunlar. Biz kavuştuk darısı tüm bekleyenlerin başına :21:

selam eski dostlar
askerlik biteli nerdeyse 2 sene oldu :KK70:
gerçi biz eşimle yine ayrıyız
o kpss ile atandı ankaraya

eylül gibi ben de ankaraya taşınıcam inşallah bi aksilik olmazsa
:)
bu arada ben de yüksek lisansı bitirdim bakalım hayat askerden sonra bayağı değişerek devam ediyor
bu başlığa ilk yazdığımda 2 senelik evli 23 yaşında bi kızcağızdım
şimdi evlilik 4.5 seneyi geçti yaş da 26 oldu off off zAman çok çabuk geçiyor

selam eski dostlar
askerlik biteli nerdeyse 2 sene oldu :KK70:
gerçi biz eşimle yine ayrıyız
o kpss ile atandı ankaraya

eylül gibi ben de ankaraya taşınıcam inşallah bi aksilik olmazsa
:)
bu arada ben de yüksek lisansı bitirdim bakalım hayat askerden sonra bayağı değişerek devam ediyor
bu başlığa ilk yazdığımda 2 senelik evli 23 yaşında bi kızcağızdım
şimdi evlilik 4.5 seneyi geçti yaş da 26 oldu off off zAman çok çabuk geçiyor

Hala mı hasret çekiyorsunuz zeytinağacı ama eşin çalışıyor hayırlı olsun ikiniz içinde:KK9:
Bebiş haberi yok muu
:21:

hala çekiyoruz valla kelebeğim :)
sen kavuşuyormuşsun tebrik ederimmm

bebek yok daha bi 3-4 sene de yok diye düşünüyorum :KK70:

Sağol canııım çok şükür bu düğün şafağını da gördük çook heycanlıymm 23 gün sonra çeyiz gidiyor inşallah :rolleyes:

3 4 sene mii yaa neden o kadar uzağa atıyosun büyüsün işte minicik bebek nolcak :-)

Sağol canııım çok şükür bu düğün şafağını da gördük çook heycanlıymm 23 gün sonra çeyiz gidiyor inşallah :rolleyes:

3 4 sene mii yaa neden o kadar uzağa atıyosun büyüsün işte minicik bebek nolcak :-)

hadi bakalım allah tamamına erdirsin canım çok sevindim
çok mutlu olursun inşallah

doktoraya bAşlıycam
ders dönemi 2 sene sürüyor
sonra da tez yaZmam lazım
bi de bebek olsa bakacak kimse yok zaten :KK43:

hadi bakalım allah tamamına erdirsin canım çok sevindim
çok mutlu olursun inşallah

doktoraya bAşlıycam
ders dönemi 2 sene sürüyor
sonra da tez yaZmam lazım
bi de bebek olsa bakacak kimse yok zaten :KK43:
Amin canım sağol :KK68:

Haklısın canım işlerin çokmuş ama bebeği bunlar için erteleme derim doğan elbet büyüyor doğduktan sonra iyi ki doğurmuşum diyen ne anneler gördüm :-) Hakkınzda hayrlısı tabi yine de

X