93/3 asker yolu bekleyenler

mutluluk_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
555
159
arkadaşlar eşim 93/3 askere gitti tabi 93lü değil 85li:) ama okuduğu için ertelendi vs ama yinede uzun dönem yapıyo malesef..varmı 93/3 eşi nişanlısı askere giden neye düştüler..benim eşim burdurda yapıyor şu anda

Cnm öncelikle allah kavuştursun .. Bnde 92/3 yarenym . ama suan 93/2 lr gitti.. Sen 93/3 demişsin ama tatlim o yanlış oldu galiba :KK1:
Bizimde acemiligimz burdur du .. Şuan da ankarada yapıyo ustasıni ..

evet 93/2 ler gitti 4 bölük var ya 3. olarak gitti eşim işte yanlış değildir heralde bilmem ki

Hoşgeldin canım da 93/1 yarenlerindenim bende, alt devrem oluyorsun :KK31:
93/2 oluyor 93/3'ler ağustosta gidecek diye biliyorum :44:

Allah kavuştursun :KK31:

kızlarrrrr merhabalrrrrrr benimde sözlüm 93/3 yani ağustosta gidicekkkk allah hepimizi bütün bekleyenleri bi an kavuştursun inşallah su gibi geçsin zaman:KK5::KK14:

kızlarrrrr merhabalrrrrrr benimde sözlüm 93/3 yani ağustosta gidicekkkk allah hepimizi bütün bekleyenleri bi an kavuştursun inşallah su gibi geçsin zaman:KK5::KK14:

Selam canım :KK3:

Valla şimdiden gideceği günü düşünme diyeceğim ama kendimden biliyorum daha ne kadar zaman olsa da insan o telaşa hüzne düşüyo malesef :KK14:

Amin inşallah. En Büyük TÜRKİYE

Bu topiği yeni görüyorum.Ağustosta geleceksiniz.Biz 92/3 ağustosun 24 ünde teslim olduk.İnsan kendi kendine soruyor kocaman 460 gün nasıl geçer diye ama inanın geçiyor.Zor geçiyor ama geçiyor.Bu süreç en fazla sabır ve karşılıklı anlayış gerektiriyor.Burası hepinize çok iyi gelecek çevrenizde ki kimse sizi anlamazken burada olan arkadaşlarınız çok iyi anlayacaklar.Daha çok var ama geleceklere şimdiden hayırlı tezkereler.Sizi dört gözle bekliyoruz.Bizde gidelim diye sizde 94/3 dört gözle bekliyceksiniz:KK55:

Bende nişanlımı 2 gün sonra gönderiyorum nasıl zor bir durummuş bu walla:KK43:(((nasıl bitecek???????

allah şimdiden bol sabır dayanma gücü versin cnm... kolay diyemeyeceğim malesef zor bir süreç özellikle ilk günler çok zorlayacak hem seni hem nişanlını ama tek teselliyi de birbirinizde bulacaksınız onun sana çok ihtiyacı olucak o yüzden olabildiğince sabır göstermelisin davranışlarına (nişanlının) yemin töreninden sonrası daha kolay olucak biraz biraz alışmaya başlayacaksınız yanında ağlamamaya çalış cnm o ztn zayıf olucak bu süreçte sen güçlü olup ona destek olmalısın şimdiden hayırlı teskereler...

allah şimdiden bol sabır dayanma gücü versin cnm... kolay diyemeyeceğim malesef zor bir süreç özellikle ilk günler çok zorlayacak hem seni hem nişanlını ama tek teselliyi de birbirinizde bulacaksınız onun sana çok ihtiyacı olucak o yüzden olabildiğince sabır göstermelisin davranışlarına (nişanlının) yemin töreninden sonrası daha kolay olucak biraz biraz alışmaya başlayacaksınız yanında ağlamamaya çalış cnm o ztn zayıf olucak bu süreçte sen güçlü olup ona destek olmalısın şimdiden hayırlı teskereler...

Onun yanında ağlamamaya çalışıyorum da olmuyor walla gözler bile dalga geçiyor.Alışacağız elbet ama nasıl işte?Yıllardır konuşmadan uyumayız bile......(Şafak sayar çıkıyor ya nasıl yapılıyor o bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim:)

Onun yanında ağlamamaya çalışıyorum da olmuyor walla gözler bile dalga geçiyor.Alışacağız elbet ama nasıl işte?Yıllardır konuşmadan uyumayız bile......(Şafak sayar çıkıyor ya nasıl yapılıyor o bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim:)

onsuzluğa alışmayacaksın cnm sadece bi hikaye yaratıcaksın kendine iş için bir yere gtti ve uzun toplantıları sebeiyle bazen seni arayamıyor farklı yerlerde de olduğu için görüşemiyorsunuz ben böyle avutmuştum kendimi hala da böyle avutuyorum:KK31: ve emin ol bekleme süren boyunca sana en iyi gelen şey burda seninle aynı duyguları yaşayan insanlarla konuşmak olucak film aynı sadece oyuncular farklı hepimiz için...
profilim yazan yere giriyosun sonra hakkımda sekmesine sonra aşağı inip şafak panosu kısmını dolduruyorsun çıkıyor :KK66:

Son düzenleme:
Bende nişanlımı 2 gün sonra gönderiyorum nasıl zor bir durummuş bu walla:KK43:(((nasıl bitecek???????

Ahh bi nişanlı olarak beklemek, bide evli olarak beklemek daha zor. :26:
Allah kavuştursun canım, nereye gidiyor askerin ?

Son düzenleme:
onsuzluğa alışmayacaksın cnm sadece bi hikaye yaratıcaksın kendine iş için bir yere gtti ve uzun toplantıları sebeiyle bazen seni arayamıyor farklı yerlerde de olduğu için görüşemiyorsunuz ben böyle avutmuştum kendimi hala da böyle avutuyorum:KK31: ve emin ol bekleme süren boyunca sana en iyi gelen şey burda seninle aynı duyguları yaşayan insanlarla konuşmak olucak film aynı sadece oyuncular farklı hepimiz için...
profilim yazan yere giriyosun sonra hakkımda sekmesine sonra aşağı inip şafak panosu kısmını dolduruyorsun çıkıyor :KK66:[/QUO
Sen 15 aymı bekledin,gerçi 2 ay kalmış allah kavuştursun....

arkadaşlar eşim 93/3 askere gitti tabi 93lü değil 85li:) ama okuduğu için ertelendi vs ama yinede uzun dönem yapıyo malesef..varmı 93/3 eşi nişanlısı askere giden neye düştüler..benim eşim burdurda yapıyor şu anda

ben burdurluyum nişanlım ısparta'lı ama acemiligi burdura cıktı her gün ziyaretine gidiorum cok sıkıntılı bi yer deil merak etme üzülmeki oda üzülmesin merak etme ...

X