Çocuk Hastalıkları Alerjik bronsit!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

canozumm

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
326
21
merhaba..

moralim cok bozuk 9 aylik kizimi bu sabah doktora goturdum kizim uzun suredir bir hasta bir iyilesiyor vaziyette...

saglik.ocaginA goturmustum ilac yazmisti ama fayda etmedi bu siralar yine iyiydi iki gundur tekrar geceleri oksuruk surekli gogsunde hirilti bide dis cikartiyo dusunun...

dr dedi cocugun cigerleri mahfolmus alerjik bronsit dedi ben bu kadsr anlyamadim cunku surekli hasta degil iyi nesesi yerinde oynuyo havalardan hetalde dedim...hava makinasi yazicam cocuk ancak bir ay sonea duzelir dedi ...

on tane igne verdi bide aksam mamasina karistirilan.bi toz ilac bide sabah aksam hava makinasiyla hava verilecek...

cocugu bu durumda olan varmi bronsitte etrafmda gormedim biyle hava makinasi kullanan

öncelikle geçmiş olsun arkadaşım Allah bebişine şifa versin benim de bebeğim on aylık diş çıkartmaya başladığından beri hastalıklar başladı ama havalar ısınınca geçti hastalıklar çok şükür ben allerji konusunda sana bi öneride bulunmak istiyorum evinde temizlik yaparken bir iki püf noktaya dikkat edersen daha kolaylaştırır. bebeğinin en hareketli zamanları bir de şu aralar her yere gitmek isteyecektir. şems aslan diye bir uzman var onu tavsiye ediyorum doğal çözümler sunuyor melek programına da çıkmıştı ben de uygulucam .hava temizleme yolları felan çok pratik çözümler sundu istersen tekrarına bakabilrsin

öncelikle geçmiş olsun arkadaşım Allah bebişine şifa versin benim de bebeğim on aylık diş çıkartmaya başladığından beri hastalıklar başladı ama havalar ısınınca geçti hastalıklar çok şükür ben allerji konusunda sana bi öneride bulunmak istiyorum evinde temizlik yaparken bir iki püf noktaya dikkat edersen daha kolaylaştırır. bebeğinin en hareketli zamanları bir de şu aralar her yere gitmek isteyecektir. şems aslan diye bir uzman var onu tavsiye ediyorum doğal çözümler sunuyor melek programına da çıkmıştı ben de uygulucam .hava temizleme yolları felan çok pratik çözümler sundu istersen tekrarına bakabilrsin

tmm canim simdi.bi arastiracam netten

çok geçmiş olsun. benimde kızım 10. ayının içinde, 7. ayında başladı diş serüvenimiz.8. ayında da nefesinde hışırtı başladı, öksürük akıntı falan yok, nefes almasında da problem yok sadece nefesini verirken hışırtı oluyordu tıkanma gibi, nefes veremiyor sanki o şekilde.. dr.a götürdüm, götürdüğümde normale binmişti solunumu, o haline şahit olmadan önce toza alerjisi olabilir dedi, tekrar tıkanma olduğunda hemen götürdüm hastaneye, alerjik bronşit dedi ve yatış verdi. 5 gün yattık, serum ve dediğiniz gibi hava verildi. hastaneden çıkışta ventolin diye bir şurup verdi. 1 hafta kullandık, kontrole gittiğimizde ara ara devam ediyordu problemimiz, bu seferde 'mevsimsel alerji olabilir, haziran ortasına kadar buharı kullanın' dedi ve makinasını aldırdı ve alerji testlerini yaptırın dedi. şimdi kullanıyoruz makineyi, sabah akşam düzenli buharını veriyorum, tıkanıklık olursa acil kullanılması gereken ayrı bir buhar var onu veriyorum. ama gözlemliyorum kızımı, fazla hareket ettiği zaman yorulduğu zaman tıkanıklığı oluyor. dr. un dediği gibi mevsimsel mi değil mi emin değilim artık. yarın alerji testi için randevu alıcam. siz yaptırdınız mı?

X