gebelikte akıntı hergün gelmesi şartmıdır

ezgi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2007
20
0
40
kızlar ben dörtveya beş haftalık gebeyim beyaz akıntının hergün gelmesi şartmı arada bi gelmemesi normalmi bide bu kasıktaki ağrılar bazı günler hiç olmayabiliyomu yoksa ağrının olmaması kötüyemi işaret lütfen beni aydınlatırmısınız

ezgicim kasık ağrılarının bazen olmaması normal bende 3 yada 4 haftalık hamişim benimde bazen ağrımadığı oluyo bazende şiddetleniyo doktorum normal kese büyüyo dedi ondan

akıntıda ben günlük pedlerden kullanıyorum yani akıntının olmasıda normal cnm
endişelenme sakin ol doktoruna aklındakileri danış :)
mutlu ol
allahım tüm hamişlere ve bebklerine sağlık versin

canım sanki hergün akıntının olması gerekiyomuş gibi yazmışsın ama öyle bişey yok hatta akıntının fazla olması ii değil akıntı olsa bile renksiz olması lazım

eğer renk ve koku varsa bu enfeksiyon belirtisi olabilir.....
onun için arkadaşım eğer bi akıntı problemin varsa bunu mutlaka drunla paylaş.....:teselli:

benim cok vardı dogum yapanakadar da hep geldi okadar da ilaç aldım ama bana mısın demedi akıntım vardı

36 haftalık hamıleyım ve bendede cok fazla akıntı oluyo renksız ama yınede cok oluyo Çok üzgünüm çoook

kızlar benimde beyaz renkli (ama şeffaf değil) süt rengine yakın bi akıntı oluo son zamanlarda.gebelik testi bugün yaptım negatif çıktı..hamile olablir myiim acabaaa?inşallahhhh!gebeliğinin ilk dönemlerinde böyle bişi ile karşılaşan varsa paylaşabilri miii?

X