Kalça Egzersizleri

bayanlar benden tawsiye; eğer bu egzersizleri yapıcaksanız bunlar hayatınızın bir parcası olmalıdır cnku yapıp bıraktığınızda sonuc hüsran olacaktr.yumusar sarkar selülit olusur ..

Selam ben siteyi uzun zamandır takip ediyordum ve en sonunda üye oldum. Bu yazıyı 1 hafta önce görmüştüm ve bu alıştırmaları hergün yaptım sabah ve akşam. İlk birkaç gün ağrıdan oturamadım :) ama şimdi alıştım ağrımıyo. Benim kalça ölçüm 88di 1 hafta önce ve şu an 89 oldu buna eminim çünkü aynı noktadan hergün ölçtüm. Zaten ölçmedende 1 cm bile olsa farkediliyo yani sanki böyle bi toparlanma ve kalkma oldu annem bu egzersizleri yaptığımı bilmeden bana söyledi bunu hatta. Hani 1 cm sadece ölçüde az gibi ama baktığım zaman eskisinden çok çok daha iyi. Yani sakın pes etmeyin ve devam edin :) :KK61:

Merhaba, benim basen ve kalça problemim var. 1 ay spor salonuna gittim ve bel-göbek çevremde gözle görülür bir değişme olmasına rağmen kalçada çok bi değişme olmadı. Spor salonundaki hocam bana buna benzer 10 adet egzersiz gösterdi ve "3set 40 tekrar"da yapmamı söyledi. Çok düzenli yapamadım çünkü çok yoruyordu. Sitede okuduğum kadarıyla 5x25 yapılması söylenmiş. Bu hareketleri çokça tekrarlamak (tek seferde 120 tekrar gibi) yağ üzerine kas yapımına sebep olur mu? Yani zararlı mıdır?

Güzel egzersizlerde keşke uygulayabilsenm :KK43: kalçalarım dik olsun,dümdüz göbeğim olsun başka ne isterim :) ama üşeniyorum...:18:

kardiyodan (yürümek koşmak bisiklet) sonra yapılan egzersizlerin etkisi 3-4 katıdır,bilginize bayanlar.

İlk mesajdaki hareketleri kısa bir dönem yapmıştım ve yine başlıycam umarım işime yarar,en azından hiç hareket etmemekten daha faydalıdır...

ya ben bu hareketlere başlarsam popuşum ufalırmı acaba ben büyümesini ve şişmesini istiyorum. bu hareketleri yaparsam popom ufalmak yerine şişer mi acaba ? ne zor şey şu kalçayı sıkılaştırmak yaa:KK50::KK43:

X