Sigarayı bıraktım cildim güzelleşti diyen varmı?

kafada bitirmedikten sonra elektronik sigara da fayda etmiyor.aldım elektronik sigara içtim 1-2 hafta.şimdi elektronik sigarayı bıraktım normal sigaraya devam ediyorum.nasıl bir inatsa bu.kendi kendimi mahvedicem inadı :KK43:

ben yaklaşık 8 yıl sigara içtim bırakalı 4-5 yıl kadar oluyor cildim de saçlarım da daha güzelleşti kesinlikle, yaşam kalitemin bile arttığını söyleyebilirim, kimseyi üzmek istemem fakat şimdi sigara içen insanlar gözme hasta ve halsiz görünüyorlar

ben yaklaşık 8 yıl sigara içtim bırakalı 4-5 yıl kadar oluyor cildim de saçlarım da daha güzelleşti kesinlikle, yaşam kalitemin bile arttığını söyleyebilirim, kimseyi üzmek istemem fakat şimdi sigara içen insanlar gözme hasta ve halsiz görünüyorlar

Çok doğru söylüyosun canım hastalıklı gibi dolaşıyorum yüzüm kara sarı hasta gibi ama bırakamadım beynimde bitiremiyorum malesef ama vaz geçmicem

Arkadaşım içiyodu yüzü daha siyah gibiydi bıraktı beyazladı gözlemledim=))
Bıraktığım dönemlerde cildimde rnk açılması oluyor
14 yıldır sigara içiyordum. 4ay önce bırakma girişimlerim başladı. bir türlü bırakamıyordum. hep ağlamaya başladım. ben uyuşturucu bağımlısıyım nasıl bırakıcam diye. uyuşturucu lafı kafamda yer etti. ve bırakalı 2 ay oldu. 2 ay sonunda yüzüm gerildi ve morluklar artık yok. unutmadan bırakırken bide çatıdaki simsiyah bacaları aklıma getirdim. artık pis havayı içime çekmek istemiyorum dedim. kendini bu laflara şartlandır. inşallah bırakırsın.

Yardım almayı düşünmüyormusunuz?

Çok doğru söylüyosun canım hastalıklı gibi dolaşıyorum yüzüm kara sarı hasta gibi ama bırakamadım beynimde bitiremiyorum malesef ama vaz geçmicem

bir anlık bir şey bırakmak biliyor musunuz önemli olan karar vermek, ben de bırakmayı çok istiyordum ama hep erteliyordum sonra en azından tütün içeyim sigaradaki katkı maddeleri olmasın bari dedim tütün içmeye başlayınca hem her yerde içemedim hem de üşendim derken bir baktım sigarayı bırakmışım umarım size bir faydası olur minik hikayemin siz de bırakabilirsiniz :107:

Son düzenleme:
bir anlık bir şey bırakmak biliyor musunuz önemli olan karar vermek, ben de bırakmayı çok istiyordum ama hep erteliyordum sonra en azından tütün içeyim sigaradaki katkı maddeleri olmasın bari dedim tütün içmeye başlayınca hem her yerde içemedim hem de üşendim derken bir baktım sigarayı bırakmışım umarım size bir faydası olur minik hikayemin siz de bırakabilirsiniz :107:
Evet canım en önemlisi karar vemek ama senin yönteminide denemek isterim mantıklı geldi saol canım peki ne zamandır içmiyorsun birde cildinde düzelme olduumu

bu yazıyı okuyunca farkettim bende bırakalı 1 bucuk ay oluyo ve sivilcelerim azaldı bende neden çıkmıyor artık diyodumm :nazar:

bu yazıyı okuyunca farkettim bende bırakalı 1 bucuk ay oluyo ve sivilcelerim azaldı bende neden çıkmıyor artık diyodumm :nazar:

Çok saol canım cevabın için buda çok güzel birşey bende de sivilce var i nşallah benim sivilcelerim gider 10 gün falan oldu bırakalı şiimdilik bir değişiklik yok

hala ara ara canım istyo bu nası bır ıllettr gecenlerde bır tane kaçırdım 1 hafta once bakalım hayırlısı :/

hala ara ara canım istyo bu nası bır ıllettr gecenlerde bır tane kaçırdım 1 hafta once bakalım hayırlısı :/
Olsun pes etme canım ben 13 gün sonra içmeye başladım keşke içmeseydim şimdi daha çok içiyorum ama vax geçmicem biraz sıkıntılı bir dönemdeyim biraz rahatlıyım tekrar denicem ve bu son denemem olsun istiyorum.bırakalı ne kadar oldu canım

elde sigara sarmak endüstriyel sigaradan daha iyi buna kesinlikle katılıyorum....Bir dönem herhalde 3 sene kadar elde sardım ama sonra parmaklarımda sararma başladı :KK43:
Kafada bitirebilmek gerçekten çok önemli ben sigaraya aşıktım yani tadına :) bir kaç kez teşebbüs ettim ama başarılı olamadım en iyisi elde sarmak dedim hem sağlıksal hemde maddi olarak..En son denemem elektronik sigara oldu ama başlamadan önce iyice yeter noktasına gelmiştim. (cildim siyah nokta ve sivilceden geçilmiyordu ki ergenlik döneminde bir tek sivilcem yoktu)oysaki kendi çapımda güzel bir kadındım :p
Elektronik sigaraya ilk başladığım hafta sabah kahvenin yanında sigara istesemde hemen elektronik sigaramdan bir nefes çektim her aklıma geldiğinde bir nefes ...daha çok tütün aromalı yani tütün tadında olan (tobacco deniliyor) likitleri kullandım ki tadı aramayayım diye....Ve artık başarılı oldum .... çünkü bir kaç hafta sonrasında sigara içme isteğim kalmadı, aylar geçti hala sigara içmiyorum, okusundan da çok rahatsız oluyorum ...Ne kadar zor zamanlardan geçiyor olsak ta sigara çözüm olmuyor biraz sabır ve gayret lütfen bırakabilirsiniz...

Not: cildim eski haline döndü :) bu noktadan sonra zaten geri dönmem..

Sayın Admin duyuru yapmak istiyorum ama hep ceza alıyorum :KK43: bu konu da ne yapalım sigaradan müzdarip olan kadinlarkulubu üyelerininde firmamızın yaptığı çekilişlerden faydalanmasını istiyorum...nasıl yapalım, ne yapalım ,nasıl duyuralım yardımcı olursanız çok sevinirim.

X