2013 Ekim Bebekleri kilo ve boy durumumuz:)

bizde 37-1 deyiz bugün kontrolumuz vardı bebeğimm 3000gr boyunu sormadım :) sadece aşırı heyecanlıyım dr bayrama anne olarak gireceksin galiba dedi:)) hemen gelsin istiyorum ve çok kilo almasını ıstemıyorum cunku normal doğum yapacağım kısmet olursa...

bende suan 38+2 deyim bugun kontrolum vardı bebişim 4084 grm olmus :) 1 cm acıklık ve sancım cıktı doktor heran gelebilir hazırlıklı ol dedi

neden bebegım kılo almıyor bu benı cok uzuyor kontollerım yapıldı kan olsun ıdrar osun hepsı guzel benım saglıgımdada bebegın saglıgındada bı problem yok nst ler guzel cıkıyor ama neden gerıden gelıyor 2 hafta gerıdeyız bu benı cok uzuyor korkuyorumda kızlar bana dua edın lutfen bebegım kenıdını toparlasın

kızlar yaa cuma gunu kontrolum vardı nst de sancı ve 1 cm acıklıgım cıktı sizce acıklık ne zaman artar da dogum baslarr ?

kızlar yaa cuma gunu kontrolum vardı nst de sancı ve 1 cm acıklıgım cıktı sizce acıklık ne zaman artar da dogum baslarr ?

bende 2 hafta once cıkmıstı bıdaha cıkmadı ama acıklıkta oylece kaldı 2 haftadır aynı sekılde doktorun dedıgınde gore ılk dogumlarda boyle zaman alarak olabılıyormus

neden bebegım kılo almıyor bu benı cok uzuyor kontollerım yapıldı kan olsun ıdrar osun hepsı guzel benım saglıgımdada bebegın saglıgındada bı problem yok nst ler guzel cıkıyor ama neden gerıden gelıyor 2 hafta gerıdeyız bu benı cok uzuyor korkuyorumda kızlar bana dua edın lutfen bebegım kenıdını toparlasın

bızımde 2 hafta hatta 3 hafta gerılıklerımız oldu 29 haftadan berı fark edılen su anda 37 haftalıgız cok sukur farkı 1 haftaya dusurduk
sadece karın cevresınde gerılıgı varsa ve 3 haftaya ulasmıorsa ypılacak sey var sureklı sola uzanıp dınlenmek ve bol proteın agırlıklı beslenmek

bızım ogrendıgımızde 1200 gramdı ve o sekılde kalıcak kılo aldıramıcam dıe cok korktum bazı haftalar hıc kılo almadı bazen 40 60 gram ama dınlendıgım haftanın sonunda 500 gram alınca cok onemlı oldugunu anladık cok sukur 2600 grama ulastı bebegım 36 haftada
sız kac hafta ve kac gramsınız

bızımde 2 hafta hatta 3 hafta gerılıklerımız oldu 29 haftadan berı fark edılen su anda 37 haftalıgız cok sukur farkı 1 haftaya dusurduk
sadece karın cevresınde gerılıgı varsa ve 3 haftaya ulasmıorsa ypılacak sey var sureklı sola uzanıp dınlenmek ve bol proteın agırlıklı beslenmek

bızım ogrendıgımızde 1200 gramdı ve o sekılde kalıcak kılo aldıramıcam dıe cok korktum bazı haftalar hıc kılo almadı bazen 40 60 gram ama dınlendıgım haftanın sonunda 500 gram alınca cok onemlı oldugunu anladık cok sukur 2600 grama ulastı bebegım 36 haftada
sız kac hafta ve kac gramsınız

suan 2540 yarın kontrolum var artık bende karıstırmaya basladım dusunmekten artık haftasını da bılmıyorum :KK43::KK43::KK43::KK43:

cnm doğum yapmış biri olarak kiloya hiç takılma diyorum bnm oğlum 37.haftada 2.5 kilo doğdu ve küveze falanda girmeden çok şküür evimize geldik minik doğan bebişler çabuk toparlıyo şimdi maşaşaşlah ele avuca geliyo o haline göre:):)yeterki sağlıkları yerinde olsun bnmkide çok az alıyodu 2 hafta geride görünüyodu doğumdan önceki kontrolde ama şükürler olsun sağlıklı ya o yeter sende sıkıntı yapıp hem kendini hem bebişi üzme annesi 2yi geçtimi tamam

bebeklerı gerıde olup sezeryan olan varmı veya gununu bekleyıp normal dogum yapanlar yardımcı olun

36+6da kontrolümüz vardı.. kızımın kilosu 3038gr olmuş maşallah..38+4te sezeryanla kucağıma alıcam inş. kızımı.. Rabbim tüm meleklerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasib etsin..

X