2013 Ekim Bebekleri kilo ve boy durumumuz:)

seninle satımız aynı bizim... benim ki de o kadar olmuşmudur ki....o kadar merak ediyorum ki... salı günü kontrolüm nasıl geçecek 2 gün...

dr 3 hafta önden gittiğini söylüyor inş sağlıklı olsunlarda.benim heran doğum ihtimalim var doğum sancılarımı ilaçla durduruyoruz o yüzden kilo çok önemli bizim için

dr 3 hafta önden gittiğini söylüyor inş sağlıklı olsunlarda.benim heran doğum ihtimalim var doğum sancılarımı ilaçla durduruyoruz o yüzden kilo çok önemli bizim için

biz 3 hafta önce 2 kg idik. 2.900 olsa normal olurmuş gibi geldi bana. arkadaşımın bebeği 2600 doğdu ve küveze bile alınmadı. İnşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine.

arkadaşlar mrb 33+5 haftamdayım bugün kontrole gittim pamuk prensesim 2 kg - 42 cm dr normal diyor ama yorumlara baktım en küçük benim bebişim bi sorunmu var aceba moralim bozuldu :KK43:

arkadaşlar mrb 33+5 haftamdayım bugün kontrole gittim pamuk prensesim 2 kg - 42 cm dr normal diyor ama yorumlara baktım en küçük benim bebişim bi sorunmu var aceba moralim bozuldu :KK43:

Cnm bebisin gayet iyi ben 33+2 haftaligiz benim kızım 1684 grm 43 cm yani senin bebis gayet iyi moralini bozma

slm bnmde oğlum 33+3te 2100gr çıktı cnm 38.haftada sezeryan olucam ben doktorum biraz minyon olucak dedi önce üzüldüm ama olsun sağlğı yerinde olsun küçük doğan bebişler çok güzel toparlıyo inşş üzülme

cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar benimde doğum 11 ekim ama bayram arifesi olduğu için doktorumla birlikte 5 ekime aldık doğumu. Allah bebişlerimizi sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin

33+1 bana 2175 normal dedi ama doktor azmı ki canm

cnm bu doktorlarında biri diğerini tutmuyo ya burda bikaç kişide gördüğüm kadarıyla bizimkiler de gayet normal :)sağlkları yerinde olsunda kiloyu artık takmıyorum sütümüzle beslenir topiş topiş olurlar inş sağlık en başta tabi bakalım 36.haftaya girdim bende bugün cumaya kontrolüm var herşey yolundadır inş hepimiz için

34+1 gun son durum kilomuz 2.200 gr, haftamıza göre düsük buldu doktorumuz :KK43: kilomuz 45 cm..

Son düzenleme:
X