2013 Ekim Bebekleri kilo ve boy durumumuz:)

35+4 oğlum 2300gr çok az almış iki haftada çok üzüldm ama hemen keçiboynuzu pekmezine süte ve muza ağırlık vericem toparlıcaz inş

Benim pasam 35+5 de 2800gr 47cm di :nazar: rabbim sagliklica kavustursun hepimizi insaallah

32. haftamda gittim en son 2100 gr dı doktor amcamız fazla kilo aldığımızı söyledi,benim şekerim yüzünden sanırım :/

benim kuzu 37.haftasında 3.300 gram 50 cm erken gelcek sıpa :emir_bebek: maşallah diyelim yavrularımıza :KK16: Sağlıklı sihhatli olsunlar doğduktan sonrada kilo alırlar Allahın izniyle...biri benimle aynı haftadaydı bebeği 3,500 gram maşallah :KK53: dedim olsun sonrada alır benim minnak babasına çektiyse tabi:KK53:

34+3 te 2260 gr boyu 43 cm kızlar az gibi geldi bana ya :KK14: sağlık problemlerimde çıktı bebişte yok bişey çok şükür

34+3 te 2260 gr boyu 43 cm kızlar az gibi geldi bana ya :KK14: sağlık problemlerimde çıktı bebişte yok bişey çok şükür

çok geçmiş olsun canım canını sıkma bence kilosuda boyuda gayet iyi bebişin gelişimi normal benim yengem 40. haftada 2500 gr bi kız çocuğu dünyaya getirdi şimdi 3 yaşında tazmanya canavarı gibi maşallah tutabilene aşk olsun :KK1: sen şimdi iyileşmene bak canım anne iyi olcakki çocukta iyi olsun senin sağlığın şu an önde gelir

çok geçmiş olsun canım canını sıkma bence kilosuda boyuda gayet iyi bebişin gelişimi normal benim yengem 40. haftada 2500 gr bi kız çocuğu dünyaya getirdi şimdi 3 yaşında tazmanya canavarı gibi maşallah tutabilene aşk olsun :KK1: sen şimdi iyileşmene bak canım anne iyi olcakki çocukta iyi olsun senin sağlığın şu an önde gelir

içimi rahatlattın canım sağol,tansiyonum normale döndü ölçüyorum sürekli ,15 günde 200 gr alınca az gibi geldi ,bide burda baktım aynı dönemde olduklarım daha fazla olunca stres yaptım ,gerçi doktor herşeyi çok iyi dedi ama nst de kalp atışları çok güzel çıktı ,

geçmiş olsun bir an önce iyileşirsin inşllah bebeğinin kilosu ve boyu da az değil canım gayet normal az olsa zaten doktorun söyler emin ol

35+4 2.456 gr olduk bir hafta geriden geliyoruz,, boyumuzda 47 cm :KK43: herhangi bir sağlık problemimiz yok şükür ama sanırım minyon bir bebek olacak miniğimiz, dr.umuz 2.500 gr da doğabilir 3 kilo da olabilir dedi bakalım artık haftada bir kontrolümüz var..

33+5 de gittim doktora boyu 47 cm kilosu 2.270.doktor bir hafta ilerde diyor ama ne bilim kilosu az gibi geldi kafama takılıyor.sonra kendime kızıyorum doktor iyi dediyse iyidir diye ama aynı haftada olupta kilosu daha iyi olanları duyuyorum ve üzülüyorum.

X