Eylulde deniz nerede girilir

uuummmuuutttllluuu

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
18
0
Eylül sonlarinde cikamadigimiz alanımıza çıkacağız deniz ve çok sessiz bir otel istiyoruz ama hiç fikrim yok sizler7n tecrubelerine güveniyorum ayrıca bu büyük otellerde gürültü müzik derken insanlar gece nasil uyuyorlar bilgilendirisenniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum

Eylül sonlarinde cikamadigimiz alanımıza çıkacağız deniz ve çok sessiz bir otel istiyoruz ama hiç fikrim yok sizler7n tecrubelerine güveniyorum ayrıca bu büyük otellerde gürültü müzik derken insanlar gece nasil uyuyorlar bilgilendirisenniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum

Biz de geçen sene eylül ayında bodrumdaydık.1-15 arası.15 şinden sonra pek tavsiye etmiyorum...

Son düzenleme:
ben antalya side civarı için söyleyim.
ekim sonu kasım başı gibi gitmiştik.öğleden önce ve akşam 5 gibi serin oluyor deniz.pek girilmiyor.
12 den sonra 16:00 ya kadar girilebiliyor.haliyle eylül sonunda da çok rahat girilir diye düşünüyorum.

Tabiki Kaş. Sakin ama sıkıcı değil, deniz ve hava çok güzel...

X