09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Ya bende heryerde sızıyordum biliyor musun pipili mi geliyor acep:KK1:
Gerçi anneannemde öyleymiş 4 kız doğurmuş :KK37:
Stres yapma , herşey sırayla olur, oda bunalmıştır uzadı iş epey
Kv falanda dolduruyor olabilir
Ayrıca kavgayla cinsiyet olayını çözemezsiniz, cinsiyete göre de oda yaparsınız
Ayrıca eşşşşek gibi çekecek bedava babalık yok, dağda kaymaya benzemez bu iş:KK31:

Herkes pipili olacak diyor :KK70: Bir de ben de cok sıkıldım uyumaktan kiti. Yaşam kalitem düştü.

Bunaldı da beni niye bunaltıyo, annesi "normal değil bu kadar uyuması" demiş zaten. Sanki herkesin hamileliği bir. Teyzesi de "benim de uykum cok geliyodu ama ben temizlik yapıp uyuyumuyodum" dedi ya onları duyunca gaza geldi.

Odayı simdi yaptırmak istemiyorum korkuyorum bişi olur diye, ctesiden beri "o odayı alacaktık, o odayı alacaktık" deyince bana da geldiler.

Çekecek tabi kızım, ağzıma mıctı sıra bende :KK70: Ben ona bi kayarım aklı sasar :KK70:

Yapma ya bir ara konuşmak istediğini okumuştum
Konuştunuz mu?
Belki Ata yı daha huzursuz etmemek için en azından şimdilik uzlaşırsınız demiştim
Hani sonra net değerlendirmek için
Albüm lazım albüm :KK31:
yapayım kuzum istediğin albüm olsun..bi sigara içip geliyorum,10 dk sonra buluşalım..gelemeyeni deşerim ama..:104::104:

Doktora soracakmış ben niye bu kadar uyuyormuşum. Naz mı yapıyormusum acaba. Yapadabilirim ayrıca, bir insan akşam dokuzdan sabah altıya kadar kesintisiz uyuyorsa vücudun ihtiyacı var demektir değil mi?

Kız olsun istiyormuş sanki karnımdaki hamur ben şekil vericem. Te Allahım ya.

uyumasam yağtığımız bi ekşın mı var ki deseydin?? hahhahahhaha
inadına oğlan doğurucam deseydin :KK60:

yapayım kuzum istediğin albüm olsun..bi sigara içip geliyorum,10 dk sonra buluşalım..gelemeyeni deşerim ama..:104::104:

ekşın olsun istiyo demek ki ahahahahahha

ekşın olsun istiyo demek ki ahahahahahha

Tak pıçaaa rahatla
Yerim anasını danasını , uyuyorsan zevkten değil
Salak salak konuşmasın
Elmi başlarda uyku oluyor, sonra o kadar olmuyor rahatlarsın merak etme
Hem çalışıyorsun , yoruluyorsun daha ne istiyorlar be
Abi bu insanlar değişmez mi ya öküzse öküzdür dahası yok
Daha erken oda için ama sen bilirsin ilk etapta yatağın yanına alacağın portatif bir yatakta iyi olur
İki saatte bir emzirip gazını çıkarıcan
Aslında şimdi uyu daha iyi la sonra uykuya hasret kalacan

1saat daha burdayım diğerlerini bilemem:KK19:

Tak pıçaaa rahatla
Yerim anasını danasını , uyuyorsan zevkten değil
Salak salak konuşmasın
Elmi başlarda uyku oluyor, sonra o kadar olmuyor rahatlarsın merak etme
Hem çalışıyorsun , yoruluyorsun daha ne istiyorlar be
Abi bu insanlar değişmez mi ya öküzse öküzdür dahası yok
Daha erken oda için ama sen bilirsin ilk etapta yatağın yanına alacağın portatif bir yatakta iyi olur
İki saatte bir emzirip gazını çıkarıcan
Aslında şimdi uyu daha iyi la sonra uykuya hasret kalacan

Bence de ama anlatamıyorum işte. Bir de bilmiyor ya gaza cabuk geliyo. Ben bi ücretsiz izne ayrılayım da o zaman görücem onları :KK70:

Öküz tabi, özü hem odun hem öküz :KK70:

Almıcam inat ettim :KK70:

Bence de ama anlatamıyorum işte. Bir de bilmiyor ya gaza cabuk geliyo. Ben bi ücretsiz izne ayrılayım da o zaman görücem onları :KK70:

Öküz tabi, özü hem odun hem öküz :KK70:

Almıcam inat ettim :KK70:

Anlatmana bile gerek yok ki
Çorbasına müshil at tuvalette otursun sen uyurken
Hala gaza gelebiliyorsa da pessss:KK51:

Anlatmana bile gerek yok ki
Çorbasına müshil at tuvalette otursun sen uyurken
Hala gaza gelebiliyorsa da pessss:KK51:

Bilmediği konularda geliyo ablası onda öyle olmuş bunda böyle sen de niye böyle diyo :KK70: ayy neyse daral geldi :KK70:

selam, size akıl danışmaya geldim.
Eşimin dedesi yaklaşık 3 yıldır yatalak burnundan falan besleniyordu. bugün durumu daha da ağırlaşmış artık doktor bitti yapılcak bişey yok demiş zaten evdeydi istanbulda. Kayınvalidem bakıyodu. Şimdi kv herkesi toplamış artık son kez görün diye.
Sormak istediğim şu; eğer ki vefat ederse ardahana götürücekler. Ben özel bir şirkette çalışıyorum. Zaten toplam 4 gün izin hakkım kaldı bu yaz için. Eşime ben gelmem oraya dedim ama kvdeme ayıp olurmu. İşyerinden o kadar izin almam da ayrıca sorun olucaktır. İstanbuldan ardahana gidilicek ertesi gün cenaze sonra dönüş vs 4 gün sürer sanırım. 1 gün gidiş 1 gün geliş 2 gün yolda geçicek zaten:26:

selam, size akıl danışmaya geldim.
Eşimin dedesi yaklaşık 3 yıldır yatalak burnundan falan besleniyordu. bugün durumu daha da ağırlaşmış artık doktor bitti yapılcak bişey yok demiş zaten evdeydi istanbulda. Kayınvalidem bakıyodu. Şimdi kv herkesi toplamış artık son kez görün diye.
Sormak istediğim şu; eğer ki vefat ederse ardahana götürücekler. Ben özel bir şirkette çalışıyorum. Zaten toplam 4 gün izin hakkım kaldı bu yaz için. Eşime ben gelmem oraya dedim ama kvdeme ayıp olurmu. İşyerinden o kadar izin almam da ayrıca sorun olucaktır. İstanbuldan ardahana gidilicek ertesi gün cenaze sonra dönüş vs 4 gün sürer sanırım. 1 gün gidiş 1 gün geliş 2 gün yolda geçicek zaten:26:

Allah kurtarsın acı çektirmesin..
cenaze evi ardahanda mı oalcak istanbulda mı?yani cenazeyi kaldırıp döneceklerse,iş çıkışı gelenlere falan hizmet edersin orda olursun,işyerinden izin alamadım diye de açıklarsın gelenlere..

Allah kurtarsın acı çektirmesin..
cenaze evi ardahanda mı oalcak istanbulda mı?yani cenazeyi kaldırıp döneceklerse,iş çıkışı gelenlere falan hizmet edersin orda olursun,işyerinden izin alamadım diye de açıklarsın gelenlere..

Cenazeyi direk ardahana götürüceklermiş, sonra defnedip gelincede kv'de de olucak kuran vs. Ben istanbuldaki herşeye katılırım ama 1,5 yaşında oğlum var tamam annem bakıyor ama bırakıp 2 gün yol gitmek istemiyorum. Kv demi de üzmek kırmak istemiyorum. Eşim anlayışlı zaten o tamam dedi de, o üzüntüsüyle nasıl konuşurum bilmiyorum. :26:
Dışardan bakılınca çok olumsuz durmuyor dimi, mazeretlerim geçerli görülür inşallah

Cenazeyi direk ardahana götürüceklermiş, sonra defnedip gelincede kv'de de olucak kuran vs. Ben istanbuldaki herşeye katılırım ama 1,5 yaşında oğlum var tamam annem bakıyor ama bırakıp 2 gün yol gitmek istemiyorum. Kv demi de üzmek kırmak istemiyorum. Eşim anlayışlı zaten o tamam dedi de, o üzüntüsüyle nasıl konuşurum bilmiyorum. :26:
Dışardan bakılınca çok olumsuz durmuyor dimi, mazeretlerim geçerli görülür inşallah

yok bence mantıklı.hem küçük çocuğun var hem de işinden izin alamıyorsun..uygun bir dille anlatırsan sorun oalcağını sanmam..istanbuldaki hazırlıklarla ilgilenrisin,gelen giden yiyecek içecek vss....

*Günaydın genşler!

-Savol!

--------Yorgunluktan geberiyorum :KK70:

günaydın canım,nasılsın? neden yorgunsun tatlım h.sonu naptınız ki:KK34:

Evi temizlettim, eşyalar geldi yavas yavas yerleştiriyoruz, dün de kuzenlerim geldi bitmeyen eve :KK1: Gece bir gibi gittiler kollarım kalkmıyo yorgunluktan.

Sen naptın, nasılsın

Evi temizlettim, eşyalar geldi yavas yavas yerleştiriyoruz, dün de kuzenlerim geldi bitmeyen eve :KK1: Gece bir gibi gittiler kollarım kalkmıyo yorgunluktan.

Sen naptın, nasılsın

aman yorulma kuzum,yavaş yavaş olur herşey..kuzenler yardıma mı geldi geyiğe mi:):)
hayırlı olsun eviniz :KK16:
cts günü antepe hayvanat bahçesine gittik.yeğenimin okulu gezi yapmıştı atayla gittik biz de..sabahtan akşama gezdik,güzeldi yorulmuşum ben de atayla uyuyakaldım valla:)

X