Ev Egzersizleri

S

set_me_free

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi set_me_free
evde yapabileceginiz egzersizler

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
(Egzersize hangi yönden başlarsanız aynı yönde sayı bir artar. Her haraket 25 defa yapılacaktır.)Ders sırasında iki elinize yarım litrelik pet şişelerden veya ağırlık alınırsa yapılan egzersiz daha etkili olacaktır.

Set: 2 X 25
(Egzersize hangi yönden başlarsanız aynı yönde sayı bir artar. Her haraket 25 defa yapılacaktır.)Ders sırasında iki elinize yarım litrelik pet şişelerden veya ağırlık alınırsa yapılan egzersiz daha etkili olacaktır.

--------------------------------------------------------------------------------

Set: 3 X 25
(Egzersize hangi yönden başlarsanız aynı yönde sayı bir artar. Her haraket 25 defa yapılacaktır.)Ders sırasında iki elinize yarım litrelik pet şişelerden veya ağırlık alınırsa yapılan egzersiz daha etkili olacaktır

Set: 4 X 25
(Egzersize hangi yönden başlarsanız aynı yönde sayı bir artar. Her haraket 25 defa yapılacaktır.)Ders sırasında iki elinize yarım litrelik pet şişelerden veya ağırlık alınırsa yapılan egzersiz daha etkili olacaktır

$exersizders4.jpg

$exersizders2.gif

$exersizders3.gif

$exersizders1.gif

ısınmak için başlangıç niteliğinde olmus bunlar... biraz step biraz jimnastik karışımı.:KK50:

Hiç hareket etmemekten iyidir. Her biri ard arda setler halinde yapılırsa işe yarayabilir. Teşekkürler.

Kızlar ben bu egzersizlerle zayıfladım. Günde bir saat falan bu egzersizlerle brlikte yaklaşık 6 tane de yer hareketleri yapıyordum. 1-2 ay gibi bir sürede bir baktım 52 kilodan 42 kiloya inmişim... :) Tavsiye ederim basit de değil hareketler çünkü yapınca görceksiniz ki ter içinde kalıyor insan. Benim yaptığım set 4x25 di

ya güzelde karışık hangisini yapıcaz ilk 7 hareketi mi yapıcaz hepsini mi?

Hiç karışık değil aslında ben her yöne 20 defa sayarak yapıyordum.Yani yirmi sağ taraf yirmi sol.Toplamda 40 kez oluyordu. Hareketlerin hepsini yaapbilirsiniz. Su şişelerinin gerçekten çok yardımı dokunuyor bu arada. Ben suları renklendirmek için biraz renkli yumuşatıcılardan katıyordum.. Çok şirin olmuştu gerçekten. Ama dediğim gibi devam ettirmenz lazım. Bir seferde olacak iş değil :)

Sağol canım cevap için bugün başladım yapıyorum inş. faydasını görürüm:)

Bu hareketlerin aynısı Leslie Sansone ile evde yürüyüş programında var,

5 mil olunca bi saat sürüyo ve acaip terletiyo hareketler,

Ben 3-4 kilo verdim ortalama dört ayda,

Hala da devam ediyorum,tavsiye ederim herkese...
:KK31:

Hiç karışık değil aslında ben her yöne 20 defa sayarak yapıyordum.Yani yirmi sağ taraf yirmi sol.Toplamda 40 kez oluyordu. Hareketlerin hepsini yaapbilirsiniz. Su şişelerinin gerçekten çok yardımı dokunuyor bu arada. Ben suları renklendirmek için biraz renkli yumuşatıcılardan katıyordum.. Çok şirin olmuştu gerçekten. Ama dediğim gibi devam ettirmenz lazım. Bir seferde olacak iş değil :)

diyet falan yapmış mıydınız ? ve tam olarak yaptığınız hareketleri anlatabilir misiniz zahmet olmazsa ? 10 kilo olmasa da bi 5-6 kilo vermem gerekiyor da, yazımı değerlendireyim diyorum. ve daha çok ter atmak adına sauna eşofmanı önerir misiniz ?

Eğer bu hareketlerin basit olduğunu ve işe yaramayacağını düşünen bayan arkadaşımız varsa bence önce bu hareketleri yapsın derim :KK9: Zamanında yapmışlığım ve çok terlemişliğim var çünkü he he

X