sogan kürü kullananlar

BEYBISIM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2013
1.961
1.162
Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folik324 Mayıs4 haziran2.:KK31:
beybişim2716 hazıran2:KK31:
serçem23 10 ekım1.hamile:
ecem16mhaziran16 temmuz:KK31:
Aybuke0725 mayıshamile
mybaby262:KK31:
nukra11 eylul11-12 ekımhamile
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1hamile
angelnese1 temmuzhamıle
hisarbuselik297 eylul9 ekim2hamile
asyacan42271 eylul1 ekım1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
duha22Yaşı10 kasimKürün Kaçıncı ayıhamıle
ayscgrYaşıSon Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıhamile

[td16 mayıs[/td]

A
[tr]
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

Kızlar listemizde gunu yaklaşanlar hadi hayırlısızfa

Son düzenleme:
arkadaslar sogan kürünü kullanalar sogan kürüyle hamile kalanlar varsa biribirimize umut olalım gelin beraber bekleyelim dualar yapalım eminim ki allah nasip edecek umutlarımızı kaybetmeyelim

Bu kürü adet düzensizliğine karşı kullanıyorum ben miyomlara karşı iyi geldiğini söyledi doktorum .
Allaha şükür küçüldüler, ağrılarım hafifledi .
İnşallah size de iyi gelir .

Bu kürü adet düzensizliğine karşı kullanıyorum ben miyomlara karşı iyi geldiğini söyledi doktorum .
Allaha şükür küçüldüler, ağrılarım hafifledi .
İnşallah size de iyi gelir .

canım ben ibrahim saraçoglunu aradım kürler gönderdi bu ay ikinci ayım sogan kürüne de bugun baslıycam

ben de soğankürüyle hamiş kaldım ama düşük oldm.bu ayda soğan sayesnde yumurtam çatladı.normalde çatlmyo pkoluyum. on gün sonra netleşcek hamiş miyim yoksa tutumamş mı diye:18:

ben de soğankürüyle hamiş kaldım ama düşük oldm.bu ayda soğan sayesnde yumurtam çatladı.normalde çatlmyo pkoluyum. on gün sonra netleşcek hamiş miyim yoksa tutumamş mı diye:18:

hosgeldin canım ne güzel bu sogan kürü gerçekten umut oluyor ins hamilesindir canım benim de fsh yüksek çıktı onun için kür kullandım düşmüş çok sükür

tabi bende iclerinde olmakla hamiler haberi duymaya cok ihtiyacim var vallah insallah herkes hamile kalir hadi bakalim haraketlenenim eller ayaklar yukariya gobusler havaya olmadi qaliba bi analar sozu yapmak istedim oda olmadi :KK1: liste yokmu yapicakmisin benim bat tarihim 27 mayis erkende gele bilir 23 yasim var ve 1 yildir istiyoruz iste bukadar...

X