sogan kürü kullananlar

Masallah Subhanallah Elhemdulillah :nazar::nazar::nazar:
ben bu yakisikli ivin olurum ay siri:nazar::nazar:jnim tosunum yesin teyze seni ben bu fotolara cok bakicam hilalalim benim oglumda seninki gubi yakisikli olsun diye hergun bakicam Rabbim herkese nasib etsin ay hilalim bu 3,5ay gecseydi bizimki kime benziyo gorseydik insallah sagsalim dogurmak basib etsin Rabbim
oglusuna kocaaaaaaaaman opucuk ben azeri teyzesinden kocaman olsun ama op annesi:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Kuzucum sercemim sagol inan oyle bi hizli geciyoki , zaman gelecek pasam yavas buyusun doyayim diyeceksin ben gecen sene bu zamanlar yeni ogrenmistim ve griptim yine gribim yinemi hamileyim acaba hheheeh saka bi yana uzulme bol bol dua et seninde pasan senin gibi ay yuzlu olur insallah opuyorum seni

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canimsin amin insallah tabi var di haberim ama mayis evveli olacagindan haberim yoktu innsallah sende nukram gibi sevin canim benim artik senin zamanin dedik hepimiz cunki pyle olucak bu sefer o bebel gelicek sana insallah hayirlisi Iki tane koysunlar tamammi belki ikiz olur ikiside tutar insallah mayis senin ayin olucak bak gor sira sendeeeeee:KK16:

Amin canım inşallah sıra bendedir :KK16:
Rabbim hepimize versin meleklerimizi hayırlısı ile lütfundan kereminden nasip etsin
kığızz ikiz koydurtcam zaten :emir_bebek::emir_bebek: inşallah:nazar:

Allah razı olsun canım benimm ben arasattayım napcagımı bılemıyorm hala.Rabbimın hıkmetınden sual olmaz canım bakalım neler olucak.Canım gercek ısmınde ecemmi duayı ısmıne gondereyım daha makbul olurmuş.Nisan yagmurları konusunda bır paylasımım var oncekı sayfada ben cok ınanıyorum bı kac kısıdende duymustum.tam nısan ayındayız bereketıyle alsın supursun bızlerı bu topikten ınsallah.
Canım ismim ebru şimdiden allah razı olsun canım nisan yağmurlarıyla ilgili yazıyı dün okudum yağmur yağmasını bekliyorum :)allahım inş en kısa zamanda isteyen herkese nasip eder sende iyi düşün cnm inş sonuçların daha iyi olacak bebeğini kucağına alıcaksın sağasalim allahın izniyle.

Canım ismim ebru şimdiden allah razı olsun canım nisan yağmurlarıyla ilgili yazıyı dün okudum yağmur yağmasını bekliyorum :)allahım inş en kısa zamanda isteyen herkese nasip eder sende iyi düşün cnm inş sonuçların daha iyi olacak bebeğini kucağına alıcaksın sağasalim allahın izniyle.

Tamam canım aklıma aldım ısmını :) Allah razı olsun canım inşallah nisanın bereketiyle topikte arka arkaya mujdeler vericez:)Aslında hiçbişey bilmemek dahamı iyi çözemedim, daha az stres oluyorsn en azından, yok yumurtlama gunu, yok catladı, yok deger katlıcak, dıs gebelık, dusuk, artık duymak ıstemıyorumm hiçbişey okadar gerıldım beklerken :KK43:

kızlaaaar ben geldim uzun zamandır k.k giremiyorum şifre sorunu yüzünden sonunda hallettim şükür sayfaları okuyamadım my babyiiiim canım ne durumdasın?seni çooook merak ediyorum asyam sen hamilemisin kızzz hadi inşallaaaaah hayırlısı olsun canım benim serçemim nasıl gidiyo hamilelik?yazın kızlar hepinizi çok merak ediyorum.ben şiştikçe şişiyorum haziran 10 dedi dr.um sezeryan için:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: hayırlısı bakalım

kızlaaaar ben geldim uzun zamandır k.k giremiyorum şifre sorunu yüzünden sonunda hallettim şükür sayfaları okuyamadım my babyiiiim canım ne durumdasın?seni çooook merak ediyorum asyam sen hamilemisin kızzz hadi inşallaaaaah hayırlısı olsun canım benim serçemim nasıl gidiyo hamilelik?yazın kızlar hepinizi çok merak ediyorum.ben şiştikçe şişiyorum haziran 10 dedi dr.um sezeryan için:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: hayırlısı bakalım

hisarımmmmm nerlerdesin sen yaa :KK5: ben buraya link falan atmıştım o sorunlarla ilgili ziyaretçi olarak hiç girip denk gelmedin mi kuzum
neyseki herşey yolunda sende de:KK16: 32 haftalık olmuşsunuz maşallah çok az kalmış canım Rabbim kucagına sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin
Ben 11 nisanda histeroskopimi oldum Polipim varmış onu aldılar canım patolojim de temz çktı
ama polip bebegin olmasına ve tutunmasına engelmiş şimdi kendimce meğer polipimden olmuyormuş dedim biliyormusun:KK52:
şimdi 30 nisanda gelicem tkrr izmire mayısn ilk haftası başlıyoruz tedaviye :18: çok heycanlıyım çooooook:18:
artık burdasın ne de olsa gelişmeleri yazarım canım sizlerede... Sen nasılsın bakalımmm prensesssssss geliyor tacını kapacak başından :KK1:

asyacanım hamiş ama daha tam olarak keyfine varamadı dr u pek iç açıcı konuşmamış ama ben güzel haberler alacagına inanıyorum
bgn kan tahlili vericekti inşallah herşey yolundadır keseyi görür Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah.

Tamam canım aklıma aldım ısmını :) Allah razı olsun canım inşallah nisanın bereketiyle topikte arka arkaya mujdeler vericez:)Aslında hiçbişey bilmemek dahamı iyi çözemedim, daha az stres oluyorsn en azından, yok yumurtlama gunu, yok catladı, yok deger katlıcak, dıs gebelık, dusuk, artık duymak ıstemıyorumm hiçbişey okadar gerıldım beklerken :KK43:

canımmmm canımmmmmmm :KK48:
ne durumdasın bugün kan verecektin değil mi herşey yolundadır inşallah asyacım
merakla bekliyorum yazmanı canım Allah ım inşallah yüzünü güldürsün :18::18::18::18:

hisarımmmmm nerlerdesin sen yaa :KK5: ben buraya link falan atmıştım o sorunlarla ilgili ziyaretçi olarak hiç girip denk gelmedin mi kuzum
neyseki herşey yolunda sende de:KK16: 32 haftalık olmuşsunuz maşallah çok az kalmış canım Rabbim kucagına sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin
Ben 11 nisanda histeroskopimi oldum Polipim varmış onu aldılar canım patolojim de temz çktı
ama polip bebegin olmasına ve tutunmasına engelmiş şimdi kendimce meğer polipimden olmuyormuş dedim biliyormusun:KK52:
şimdi 30 nisanda gelicem tkrr izmire mayısn ilk haftası başlıyoruz tedaviye :18: çok heycanlıyım çooooook:18:
artık burdasın ne de olsa gelişmeleri yazarım canım sizlerede... Sen nasılsın bakalımmm prensesssssss geliyor tacını kapacak başından :KK1:

asyacanım hamiş ama daha tam olarak keyfine varamadı dr u pek iç açıcı konuşmamış ama ben güzel haberler alacagına inanıyorum
bgn kan tahlili vericekti inşallah herşey yolundadır keseyi görür Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah.

ziyaretçi olarak geldim ama göremedim yaa neyse hallettim şükür...ALLAH razı olsun aradaşım günler azaldıkça heycan ve korku fazlalaşıyor...aaa öylemi bundan da kurtulman iyi oldu tüp bebekte inşallaaaah güzel sonuçlar alırsın inşallaaaah dua ediyorum senin için ALLAH sevindirsin sizi inşallllaaaah yaz mutlaka ne oldu ne bitti ALLAH yardımcın olsun canımmmm:emir_bebek::emir_bebek:
ben çok şiştim karnım çok şişti oğlumdada böyle olmuştum atıyorum kendimi evde ordan oraya balon gibi:KK9: olan anneme oluyo sağolsun benim oğlanda hiperaktif düşün artık halimizi:KK9:
evt yaaa okudum biraz evvel inşallaaaah güzel haberler verir bize asyam çok merak ettim onu beybişimdende ses yok o ne durumda acaba?

ziyaretçi olarak geldim ama göremedim yaa neyse hallettim şükür...ALLAH razı olsun aradaşım günler azaldıkça heycan ve korku fazlalaşıyor...aaa öylemi bundan da kurtulman iyi oldu tüp bebekte inşallaaaah güzel sonuçlar alırsın inşallaaaah dua ediyorum senin için ALLAH sevindirsin sizi inşallllaaaah yaz mutlaka ne oldu ne bitti ALLAH yardımcın olsun canımmmm:emir_bebek::emir_bebek:
ben çok şiştim karnım çok şişti oğlumdada böyle olmuştum atıyorum kendimi evde ordan oraya balon gibi:KK9: olan anneme oluyo sağolsun benim oğlanda hiperaktif düşün artık halimizi:KK9:
evt yaaa okudum biraz evvel inşallaaaah güzel haberler verir bize asyam çok merak ettim onu beybişimdende ses yok o ne durumda acaba?

Maşallah canım benim:nazar: Bak bizde o şişkolugu yaşamak için çabalıyoruz
az kalmış dogumdan sonra gider aldıgın kilolar sağlıklı sıhhatli olsunda gerisi halledilir canım :KK16:
Allah razı olsun annelerimizden başımızdan eksik etmesin canım
bende ikiz koydurcam diyorum ikisi birden tutarsa artık anneler bakıcak mecbur :KK9:

asyamdan merakla haber bekliyorum hala daha :18:
ama beybişimden hiç ama hiçççççç ses yok epey zamandırrrrrrrr:KK50::KK50::KK50:

ahh çiçeğim rabbim sikintni gidersin ferahlık genislik versin
o dediğin şeyler tamamen rabbimizin takdiri
yani o verirse olur ya da yasatirsa biz de mutlu oluruz
ben babamı 15 yasimdayken kaybettim ama ne gekir elden allaha sığın bol bol dua et ve sakince bekle emi canım benim

allah sevdıgı kulunun ustune bardaktan bosalırcasına bela dert verırmıs.bunun sebebı ıse o kulunun sesını dua etmesını sevdıgı ıcınmıs. Inallah önce rabbım sevsın bızı sonrasıda taktır ılahı:) o varsa hersey var bunu bılıyorum. Bu yuzden umudumda var hepimizin kucakları dolsun ınsallah. Allah kımseye yok dedırtmesın.... Amin

canım benimm cok güzel cok içten yazmıssın gercekten ama inanki hiçbirşey bizim irademizle degil bu hayatta bebek mevzusu veya baska bır mevzu hangımızın hayatı planladıgı gıbı moda mod gıdıyordur kı yasamamız gerekenlerı muhakkak yasıyoruz canım rabbim ımtıhanlarımızdan hayırlı bır sekılde cıkabılmeyı nasıp etsin.kafanı bosalttıgın anda mujden gelıyormus sahıdım ben sahıdım aslında tek mucadelemız kafamızı bosaltmamız su asamada gerısı rabbimin takdiriyle canımmm

toparladım kendımı ınsallah umutsuzluk yok:) duaya tedavıye devam gerısıde allah kerımdır

canımmmm canımmmmmmm :KK48:
ne durumdasın bugün kan verecektin değil mi herşey yolundadır inşallah asyacım
merakla bekliyorum yazmanı canım Allah ım inşallah yüzünü güldürsün :18::18::18::18:

Kızlar dr dan geldim, bugunki hcg degeri 1655 ti progesteronada baktırdım yıne kendi isteğimle, 9.38 den 6.38 e dusmus :KK43: kotuye ısaretmıs bu progestan dıye bı ılac verdi.cumartesiye ultrasın ıcın cagırdı normal bır gebelıkse keseyı gormemız lazım dedi. ama pzt sız gıdıcem artık hem ılacı bıraz kullanayım progesteron degerım yukselır belki.durumlar böyle..Özetle

17Nisan;Hcg; 191
21Nisan; Hcg; 636 Progesteron; 9.38
24Nisan; Hcg;1655 Progesteron; 6.38 risk devam ediyormus kızlar ustelık hcg artısımıda yeterli bulmuyor drum daha nasıl artcak yahuu..

Progestan kullananlar varsa bilgilendirse ya beni :KK43:

Kızlar dr dan geldim, bugunki hcg degeri 1655 ti progesteronada baktırdım yıne kendi isteğimle, 9.38 den 6.38 e dusmus :KK43: kotuye ısaretmıs bu progestan dıye bı ılac verdi.cumartesiye ultrasın ıcın cagırdı normal bır gebelıkse keseyı gormemız lazım dedi. ama pzt sız gıdıcem artık hem ılacı bıraz kullanayım progesteron degerım yukselır belki.durumlar böyle..Özetle

17Nisan;Hcg; 191
21Nisan; Hcg; 636 Progesteron; 9.38
24Nisan; Hcg;1655 Progesteron; 6.38 risk devam ediyormus kızlar ustelık hcg artısımıda yeterli bulmuyor drum daha nasıl artcak yahuu..

Progestan kullananlar varsa bilgilendirse ya beni :KK43:

kuzum benimm canımmcım hemen koyverme kendini ya
maşallah:nazar: b-hcg güzel artış gösteriyor ama progesteron konusunda fikrim yok hiç:KK50:
anlamadıgım şu progestoron düşmüş diye mi progestan ilacını verdi? kendi isteğimle yaptırdım demişsin ya ondan dedim sonucu gördü mü dr?
ilacın tam ne işe yaradıgını bilmiorum ama serpohene kullandıgım ay banada vermişti doktor sanırım bebeğin tutunmasını sağlıyor
düşük tehlikesi olan hamişlerde de iğnesini falan kullandırıyorlar diye biliyorum
senin kanaman lekelenmen falan yok değil mi ???

bitanem bugün sana baktı mı peki alttan kese görmek için? yoksa kese görünmez bu degerle diyip bakmadı mı ?
keşke bakmış olsaydı belki görürdü ne bileyim:26:
bol bol dua et asyacanım aklına güzel şeyler getir belirsizlik içini kemiriyor biliyorum ama pazartesiye kdr dayanabilcekmisin ?
istersen cumartesi gt belki güzel haberler alırsın canım ne bileyim
Rabbim gönlüne ferahlık vericek güzl haberler almanı nasip etsin canım benimmm
dualarım seninle :26:

kuzum benimm canımmcım hemen koyverme kendini ya
maşallah:nazar: b-hcg güzel artış gösteriyor ama progesteron konusunda fikrim yok hiç:KK50:
anlamadıgım şu progestoron düşmüş diye mi progestan ilacını verdi? kendi isteğimle yaptırdım demişsin ya ondan dedim sonucu gördü mü dr?
ilacın tam ne işe yaradıgını bilmiorum ama serpohene kullandıgım ay banada vermişti doktor sanırım bebeğin tutunmasını sağlıyor
düşük tehlikesi olan hamişlerde de iğnesini falan kullandırıyorlar diye biliyorum
senin kanaman lekelenmen falan yok değil mi ???

bitanem bugün sana baktı mı peki alttan kese görmek için? yoksa kese görünmez bu degerle diyip bakmadı mı ?
keşke bakmış olsaydı belki görürdü ne bileyim:26:
bol bol dua et asyacanım aklına güzel şeyler getir belirsizlik içini kemiriyor biliyorum ama pazartesiye kdr dayanabilcekmisin ?
istersen cumartesi gt belki güzel haberler alırsın canım ne bileyim
Rabbim gönlüne ferahlık vericek güzl haberler almanı nasip etsin canım benimmm
dualarım seninle :26:

Progesteron degerı dıs gebelıkte belırleyıcı oluyormus canım sonucu gordu dr, degılse ben yaptırmasam drların ıstedıgı yok bu degerı sadece hcg ye bakıp gecıyorlar ama oncekı dusugumde ıstedıklerı ıcın aklımda kalmıstı. progesteron dusuk oldgu ıcın verdı progestanı.bugun bakmadı ultrasonda hcg 3000 lerde oldumu daha rahat gorulrmus rahım ıcı bır gebelıkse.cumartesi gitmeye giderimde hcg bıraz yukselırse kesenın gorulme olasıglı daha cok artarmıs netten arastrdgma gore 7. haftasında goremeyenler var benım 6. hafta oluyo.Allah razı olsun devrem benım.doktorlar sıtesınde aynıs sıkıntdan bırı yazmıs dr ların genel yorumu, progesteron degerı gebelıgın saglıklı olup olmadgnı belırlemez sadece dıs gebelıkte belırleyıcı olarak kullanılr demısler,dıs gebelıktede hcg artısı cok duzensız bır ark gecırdı bı artıyo bı azalıyor hcg.ıcımde bı umut ve tutunmak ıstıyorm ıste.kanama lekelenme herhangı bırseyım yok, ara ara adet agrısı gıbı agrılarım gırıp cıkıyor oda normalmıs yengemde hamıle ve kalp atısını duydu ondada aynı agrılar varmıs.Rabbım hayırlısından saglıklısından nasıp etsın ınsallah :KK14::KK14::KK14:

Hisarım dua ıstıyorm senden bol bol hcg yı bana gore hallettık druma gore artısı az kı sallamıyorm mukemmelıyetcı adamı, kaldıkı duzgun artıyor nesıne takıldı anlamadımda progesteron basıma bela oldu benim :KK43: bilgin varsa bi aydınlatıve su asyayı

Hani hep diyorduk ya cındırellam kafadan atmamız lazım ama olmuyoki diye işte onuda Olduran Rabbim. yani aklından cıkıp gıdıyorsa onu bıle kendı ırademızle yapamıyoruz buna emınm.son adet tarıhımı not bıle almamıstım annem bıldı gunumun gectıgını okadar bır salmıslık vardı bendede kpss stresiyle bogusuyordum.umarım sonucuda guzel olur tam anlamıyla hamıleyım de dıyemıyorum suan Rabbim hayırlısından saglıklısından nasip etsin ınsallah hepimize.nisan yagmurunu bı aktardan duymustum kı cıddı manada herseyın canlandıgınıda gorebılıyor ınsan etrafınızı dıkkatlıce ızleyın tazelenıyor sanki hersey ben cok sıddetle ınanıyorum buna.

aynen bende saldım ama bu ay zaten korunun dedi rahim filminden dolayı.hani radyasyon falan diye.şimdi adetim bitti ben de umursamıyorum çok rahatım bebek falan aklıma gelmiyor.hatta ev işlerine takmış durumdayım
senin adına çok sevindim canım.tekrar tekrar tebrik ederim umarım sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.:KK54::KK54::KK54:

hahah bebişin dişlerini çürütcek daha da çürük çürük gezecen sennnnn 9 ay :KK53: böle olcan hahhaaa:KK53::KK53:
kızzzz dişçi bi kenarda dursun Allah ım yareppim o mu kıstı şimdi
Sen sağlıkla hayırla bebeğinin haberini al gerisini halledersin bi şekilde :KK34:

selam canım hoşgeldin iyi yapmışsın gelmekle bende bakmıştım sana geçenlerde bişi yazmışmısın die:KK3:
umrunda olmasın bak asyaya Allah ın izniyle ummadıgı anda hamiş :KK9: seninde öle olur inşallah
Ayy canım toplayabildiğiniz kadar toplayın tabi,duasınıda okursunuz zor bişey değil asyam paylaşmıştı internettede var
Allah ım bizimde yüzümüze gülcek bak gör az kaldıııııı benim arkamdan da hemen sen gelcen dizilcez burdaaaaaaaaa:KK55::KK55::KK55::KK49::KK49::KK49::KK49:

kuzum zaten uzaklaştım bu işlerden biliyosun zaten yoğundum 23 nisan etkinliği hazırlıyodum.ii de oldu ama arada sizleri merak ediyorum.10 gün sonra da annemler gelecek.gezeriz vakit geçer.zaten doktor bana 2 ay verdi bakalım nolcak olmazsa tıpış tıpış doktora:))
senin adetine ne kadar kaldı?sanırım bu ay sonunda gitceksin demi?
yağmur suyu 2 bardak kadar var ben daha yeni temizlendim okucaz işte eşimle.başka da toplayabileceğimizi sanmıyorum.çünkü urfada yaşıyorum:)))şu an bile o kadar sıcak ki akşam olmasına rağmen.

Progesteron degerı dıs gebelıkte belırleyıcı oluyormus canım sonucu gordu dr, degılse ben yaptırmasam drların ıstedıgı yok bu degerı sadece hcg ye bakıp gecıyorlar ama oncekı dusugumde ıstedıklerı ıcın aklımda kalmıstı. progesteron dusuk oldgu ıcın verdı progestanı.bugun bakmadı ultrasonda hcg 3000 lerde oldumu daha rahat gorulrmus rahım ıcı bır gebelıkse.cumartesi gitmeye giderimde hcg bıraz yukselırse kesenın gorulme olasıglı daha cok artarmıs netten arastrdgma gore 7. haftasında goremeyenler var benım 6. hafta oluyo.Allah razı olsun devrem benım.doktorlar sıtesınde aynıs sıkıntdan bırı yazmıs dr ların genel yorumu, progesteron degerı gebelıgın saglıklı olup olmadgnı belırlemez sadece dıs gebelıkte belırleyıcı olarak kullanılr demısler,dıs gebelıktede hcg artısı cok duzensız bır ark gecırdı bı artıyo bı azalıyor hcg.ıcımde bı umut ve tutunmak ıstıyorm ıste.kanama lekelenme herhangı bırseyım yok, ara ara adet agrısı gıbı agrılarım gırıp cıkıyor oda normalmıs yengemde hamıle ve kalp atısını duydu ondada aynı agrılar varmıs.Rabbım hayırlısından saglıklısından nasıp etsın ınsallah :KK14::KK14::KK14:

canım ben yeni gördüm senin durumu.gebelikte adete benzer sancılar hep olurmuş.güzel artmış değerlerin.progesteron için ilaç almana rağmen artmadı mı?sen hep rahat ol.bazı doktorlar felaket tellalı bazıları ise fazla iyimser.inş doktorun iyidir canım.
içine sinmediyse de imkanın varsa hemen değiştir.bu doktorlardan çekmiş birisi olaraktan doktor çok önemli:))
bugün cumaya bağlayan gece bol bol dua et biz de edelim.

canım ben yeni gördüm senin durumu.gebelikte adete benzer sancılar hep olurmuş.güzel artmış değerlerin.progesteron için ilaç almana rağmen artmadı mı?sen hep rahat ol.bazı doktorlar felaket tellalı bazıları ise fazla iyimser.inş doktorun iyidir canım.
içine sinmediyse de imkanın varsa hemen değiştir.bu doktorlardan çekmiş birisi olaraktan doktor çok önemli:))
bugün cumaya bağlayan gece bol bol dua et biz de edelim.

Canım ılacı bugun verdı yenı kullanmaya basladım bırazda o yuzden pztsıyı bekleyelım dıyorum etkısı nasıl oluyor bılmıyorum arttırıyormu dusmesınımı engellıyor hıc bı bılgım yok.bu ıkıncı drum canım ılk devlete gtmıstım suan ozele gıdıyorm ama 3. bır dr bulucam tahlıllerı aynı yerde yaptırayım dıye aynı dr kontrol oluyorm suan ıcın. garantıcımıdır mukemmelıyetcımıdır bılemedım.Rabbim hepimize gönlündekini hayırlı bır zamanda hayırlı bır sekılde nasıp etsın ıns canım.saglıkla sıhhatle gelsın bebıslerımız ınsalahh

Canım ılacı bugun verdı yenı kullanmaya basladım bırazda o yuzden pztsıyı bekleyelım dıyorum etkısı nasıl oluyor bılmıyorum arttırıyormu dusmesınımı engellıyor hıc bı bılgım yok.bu ıkıncı drum canım ılk devlete gtmıstım suan ozele gıdıyorm ama 3. bır dr bulucam tahlıllerı aynı yerde yaptırayım dıye aynı dr kontrol oluyorm suan ıcın. garantıcımıdır mukemmelıyetcımıdır bılemedım.Rabbim hepimize gönlündekini hayırlı bır zamanda hayırlı bır sekılde nasıp etsın ıns canım.saglıkla sıhhatle gelsın bebıslerımız ınsalahh

etrafına sor soruştur mutlaka birini tavsiye ederler.evet pazartesi gitmen mantıklı ilaç anca etkisini gösterir.folik asit falan içiyo muydun?tutunmayı kolaylaştıriyomuş ya da bi araştır netten ne ii gelir

X