Istanbul///34

Bencitlembik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
32
0
54
Arkadaslar Merhaba Hepimiz Kökenimizin Geldigi Sehirleri Yazdik Ama Dogdugumuz Sehri Yazmadik Bir Baslik Acip Yazmak Istedim. Ben Istanbulda Dogdugum Icin Kendimi Sansli Sayiyorum Iyiki Istanbul Kiziyim özellikle Istanbul-maltepe Tugayyolu Kizi Oldugum Icin Ve Orada Güzel Cocuklugum Ve Gencligim Gectigi Icin Cok Sansliyim .onca Memleket Gezdim Ama Istanbul Gibi Siirimsi Bir Sehir Dünyada Yok Kiymetini Bilelim.

SANA KESİNLİKLE KATILIYORUM VE BENİM DE MEMLEKETİM İSTANBUL . BENDE İSTANBULU ÇOOOOK SEVİYORUM.:eyes:

BENDE İSTANBUL'UN ÜZERİNE ŞEHİR TANIMAYANLARDANIM...İYİKİ İSTANBUL'LUYUM İYİKİ BURDA DOYUYORUM..

ben manisalı olmama ve yıllardır burda olmama rağmen İstanbul hastasıyım..yok istanbul gibi bir şehir yaaa sırılsıklam seviyorum ben İstanbulu orda oturanlar çok şanlısınız inşaallah birgün bende tamamen istanbullu olurum :yes: :yes: :yes:

ben de istanbul doğumluyum. gözümü açmışım orda. 2,5sene sonra taşınmışız ama ilk, orta, lise, üniversite derken son durak yine istanbul oldu benim için. ne de olsa ekmeğini yemiş suyunu içmişim zamanında ( o zamanlar pek suyu yoktu ama). sevilmiycek yer değil istanbul. bir kere aşık olanın bir daha vazgeçemediği sevgili istanbul.

O kadar yer gezdim ve gördüm ama Istanbul gibisini görmedim.
Istanbul hep bende sakli...Özlemlerimde, hayallerimde, rüyalarimda...

BENİM ARKADAŞLARIM VE EN ÖNEMLİSİ SEVDİGİM İNSAN İSTANBULDA İSTEDİGİM TEK ŞEY İSE İSTANBULDA OKUMAK LÜTFEN BANA DUA EDİN..:smiley-innocent: :teselli: :çok üzgünüm:

Ben de doğma büyüme İstanbul Erenköy lüyüm ama şiiimdiiii uzaaaklardayııım, gönüüül hicraaanla dooldu, hiiiç ayrılamam deeerken kavuşmaaaak hayaaaal olduuuu:çok üzgünüm:

İstanbula aşık nasıl oluyorsunuz anlamıyorum. Ankara dururken. İstanbul yaşaması en zor şehir şu dünyada. Dünyanın en büyük köyü yaaaaaaa

bencede yasamıyorsun diye kotulememen lazım.turkıyenın degıl dunyanın en ğüzel yeri İSTANBUL.eger tarih okumus olsaydın zaten bunu yazmazdın .ben ankarayı ğördüm ğüzel yer memur sehri deriz biz oraya ama emin ol istanbul gibi bir sehir daha yok.

babam aslen ist ve bende doğma büyüme ist liyim..bundan gurur duyuyorum..kesinlikle ve kesinlikle başka bir şehir böyle muhteşem olamaz..en nefret ettiğim şehir ankara..nasıl orayı beğenirler anlamış değilim.

Bende İstanbul doğumluyummmmmmmmmmmmmmmm ve onun üstüne şehir tanımıyorummmmmmmmmmmmm işte okkadar

X