Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Estetiksiz büyük görünen göğüsler

C

celibon

Ziyaretçi
sadece makyajla değişen büyük göğüsler. belki dokunduğunuzda farklı hissetmeyeceğiz ama görünce mutluluk duyacağımız göğüsler için...
eve pearl adındaki bu kadın estetiksiz estetik diyo ve harika görünüyor bence. bende aynı sorunda muzdaribim çünkü :eek:yerimseniben
bence mutlaka izleyin

Link Silinmiştir.

:dance:süper bir teknik deniycemden emin ola bilirsin

bunu bılıyordum :)
canlı canlı adlı magazın programını sunan hanıma bunu uyguluyorlar :)))
kadının yuzunden cok vucudunda makyaj var :Roflol:

bu gül gölge denen kadında acaip büyük göğüs var, acaba silikonlu mu? silikon yok demiş daha önce ama...yine de fazla büyük ve biraz da tuhaf/yapay görünüyor dekoltesi...

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk önce ktunnela girip YouTube - LARGER BREASTS Make-Up Techniques From Eve Pearl bu linki aşağıdaki yere kopyalıyorsun direk açılıyor canım

bu arada süper paylaşım!

şimdi farkettim ki direk link çıkmıyor, o yüzden bir kere linke tıkla engellenmiştir yazısı çıkacak, o sayfadaki linki kopyalayıp ktunnela yapıştır canım

Son düzenleme:
..................................................................................

ehehe:KK70: çok komik resimler ya :KK70: ne kadarda küçükkk

.........................................................................

ay cok merak ettim ama kopyaliyom,kas aliyo gacilar,memislerle alakali bise yok:uhm:

Ewet yaa bende baktım göz makyajı falan yapıyolar

.........................................................................

aynen ama sadece görünüm olarak ölee normalde yine aynı küçük göğüsler ::KK43:

X