Klomen kullananlar Klomenin yan etkileri zararları

25nisa canım ben bu ayın 5 hastalanmıştım 7 sinde klomen kullandım ve 17 sinde de kontrole gittim 2 tane yumurta oluşmş dün sabahta çatlatma iğnesi vuruldum ve benim için bekleme başladı sende günlerini geçirme ara doktoruna danış
İnşallah gelir bebişin canım darısı bende dahil tüm isteyenlere inşallah:)evet öyle yapayım.sen adetinin 2. Günü mü kullanmaya basladın dr bana 5. Günü başla dedi de

5. Günü başladım klomen kullanmaya orda yanlış yazmışım canım 8 gün sonra kontrole gitmstm

SLM KIZLAR bn yaklaşık 20 gün önce klomen kllandım ve dktorum yumurtalar oluşmuş fakat gelişme yok demişti ve şimdi sağ tarafımda bir ağrı var ve daha çok yürüdüğümde şiddetleniyor acaba yumurtalar gelişmiş olabilir mi ? bu tarz bir şey yaşayan varmı aranızda bu arada pcoluyum

SLM KIZLAR bn yaklaşık 20 gün önce klomen kllandım ve dktorum yumurtalar oluşmuş fakat gelişme yok demişti ve şimdi sağ tarafımda bir ağrı var ve daha çok yürüdüğümde şiddetleniyor acaba yumurtalar gelişmiş olabilir mi ? bu tarz bir şey yaşayan varmı aranızda bu arada pcoluyum
Benimde sağ kasığımda ağrı var bende klomen kullandım 2 tane yumurtam olusms doktor normal dedi ağrım için iyiyms yani 2 gun sonrada ignemi yaptrdm şimdi beklemedeym ins bu ay tutar...

5. Günü başladım klomen kullanmaya orda yanlış yazmışım canım 8 gün sonra kontrole gitmstm
Peki yumurtalara vajınal ultrasanla mı baktı yoksa karından mı.ya ben cok utanıyorum nasıl birşey bu vajinal ultrason acaba?

Peki yumurtalara vajınal ultrasanla mı baktı yoksa karından mı.ya ben cok utanıyorum nasıl birşey bu vajinal ultrason acaba?
her gittiğimde alttan ultrasonla bakıyor son gittiğimde de alttan baktı ve cok ağrılı oluyor utanmakta var ama daha net görüyr bence bebeğim için herşeye katlanırım :KK43:

her gittiğimde alttan ultrasonla bakıyor son gittiğimde de alttan baktı ve cok ağrılı oluyor utanmakta var ama daha net görüyr bence bebeğim için herşeye katlanırım :KK43:
Ya bende yarın gitcem nasıl olcak bilmiyorum.inşallah yumurtalarım büyümüştür

inşallah büyümüştür sana çatlatma iğnesi vercek mi yada daha önce yaptırdın mı
Yok ilk defa kullanıyorum catlatma iğnesinden bahsetti ben pek sıcak bakmadım kendiliğindrn çatlamazsa yaparız dedi sonra.ya benim hiç bi sorunum yok allaha şükür büyün testlerim yapıldı.klomenr de ben başlamak istedim doktor yeni evli olduğumu duyunca bit yıl bekleyelim dedi aslında ama yaş geçiypr.geç evlenince bekleme gibi bir lüksümüz olmuyo maalesef

bende klomen kullandım yumurta oluşmuştu iğne mi de yaptırdım inş. tutar eğer tutmazsa yine iğne verir mi yada bi sonraki aşamaya mı geçer bekleyip görcz

bende klomen kullandım yumurta oluşmuştu iğne mi de yaptırdım inş. tutar eğer tutmazsa yine iğne verir mi yada bi sonraki aşamaya mı geçer bekleyip görcz
İnşallah canım rn kısa zamanda güzel sonuçlar alırız hepimiz.klomeni kaçıncı kullanışın.ben ilk defa kullanıyorum ama nedense hiç umudum yok

kızlar bende 6 defa kullandım klomeni doktor artık kullanma dedi iğneye başla dedi

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bende 4 senelik evliyim ve bebeğim yok daha önce düşüklerim oldu bu ay klomen e başlayacağım 2 gün sonra banada dua edin olur mu, birde bi sorum olacak ilk aydan hamile kalanınız var mı

X