burun dolgusu :) (resimli)

yaptıralı baya olmuş su anda herhangı bı degısıklık var mı ılk yapıldıgı gıbı mı yanı zaman gectıkce dolguda erıme sekılde degısme oluyo mu bende yaptırmayı dusunuyorum da:)

Buket meraba resimlerini göremiyorum yardımcı olurmusun yeni üyeyim

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

rica ederim. evet gerçekten fark ediyor. ve burnun daha büyümesi gibi bir durum yok farkettiysen dolgu yapıldığı halde burun daha küçük görünüyor :KK34: zaten çok risksiz bir yöntem beğenmezsen geri alınabiliyor dolgu :KK9:

cnm benim de burnumda kemer var ve senin doktoruna dolgu yaptırmak istiyorum yukarda dolgu beğenilmezse geri alınabiliyor demişsin. aslında bende bunu merak ediyordum yani diyelim ben gittim yaptırdım ve beğenmedim o an geri aldırabilirim eski haline çevirebilirim değil mi?
beğenmemekten çok korkuyorum da:) bide dolgunun geçici yarı kalıcı ve kalıcı olanları varmış sen hangisini ne kadar kalanını yaptırdın acaba?yaptıralı baya olmuş herangi bi sorun çıktımı ve dolgu ne kadar zaman sonra eridi acaba?
lütfen cevap yaz :)))

soran tüm arkadaşlara özelden ulaştım konuştuk reklam gibi düşünsün istemedim kimse. çünkü niyetim insanları bilgilendirmek. burun dolgusu konusunda o kadar az kişi bilgi sahibi ki bu haliyle ön yargı oluşturuyor. genelde kimse bu yolla burun şeklinin düzelebileceğine inanamıyor fakat sonuçlar benim ve diğer yaptıranlar için gayet tatmin edici. :KK16: doktorum Ankara'da Mehmet Akgün bahçelievler'de iç rahatlığıyla tavsiye ederim :KK16:

arkadaşlar beğenmezsek burnumuzu geri dönüş konusunda bilgisi olan varmı acaba benim fsinüzitm var ve burun ucum şiş eğrilikte var burunda bu düzelebilinirmi bilen varsa lütfen yanıtlasın..

image.jpg

Eveeeet başardım :)

Merhaba bende burun dolgusu düşünüyorum fakat iki yıllık dolgu demişsinizde ben bir iki doktora sordum 6 aylık yapabileceklerini dediler :KK43: Mehmet akgünde 2014 te yaptıran var mı ve fiyatları hakkında bilgisi olan var mı

Arkadaslar bu burun dolgusuyla onden genis duran burnun goruntusu duzeltilebilir mi?
Burun ameliyati oldum ama onden kemer gittikten sonra burnum cok genis gorunuyor
Bu goruntuyu eger dolgu gideriyorsa yaptirmayi dusunuyorum

Bende yaptirdim ve cok memnunum Mehmet Akgün'e sonsuz tesekkurler :)

Eklentiler

• IMG-20150214-WA0000.jpg
    IMG-20150214-WA0000.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 649
kızlar selamlar..
bende ameliyat korkusu olan biriyim
ucunda düşüklü var
ankarada bu iş için en çok tavsiye edilen kişi erol koç bana
ve ali şahan tabi
ikisi de gata lı çok başarılılar
fakat sorun benim iğne fobim var
çok acır mı bundan korkuyorum
lütfen bana yardımcı olun

Merhaba arkadaslar bugun burda ki yorumlar ve begeniler uzerine arkadasimla beraber burun dolgusi icin Mehmet Akgün le görüşmeye gittik. Evetttt madem bende burdan görüp arkadasimi alıp mehmet beyle gorusmeye gittim benimde katkim olsun isterim kesinlikle sizde kararsızsaniz küçük bi dokunusla takintilarinizdan rahatsiz oldugunuz noktalarinizdan kurtulmak için gidip gorusmelisiniz gittiginiz zaman burda yazilanlarin doğru olduğunu kendiniz teyit ediceksiniz ve ordan çıktığınızda mutlu olacaksınız emin olun hala agzim kulaklarimda çünkü istedigim seyi duydum yillardir takintim olan burun ucu düşüklugumden yalnizca uc dakikada kurtulabilcegimi soyledi ve artik bende bi dokunuşla mutlu olucam. görüşme cok keyifli ve rahatlaticiydi umarim düşüncelerinizi katkim olmustur yaptirdiktan sonra da yorumumu ve yeni burnumu paylasicam takipte kalın derim :))

X