acil kizlar.yakaladim:(

erkekler genelde çocuk olduktan sonra bunalıma giriolarmıs 5 yıl az da bı zaman pekı 5 yıldır baska bır kadına baktıgını yahut aldatmaya dair herhangi birşey sezdinizmi hiç bole bişey oldumu

Kiskancliklarim felan olduda boyle bisey yeni geldi basima. Kiskandigimdada musteerileri bisey soruyodu msj atiodu. Veya is arkadaslari dosya felan soruyodu msjlasiyodu. Onlardan dolayiydi. Ama Isde son zamanlar cok supheleniodum. Yazdigim gibi

Selam öncelikle..Tabi ki durum kötü ve hazmedilebilir bir şey değil ama sakin düşünmek zorundasın.ortada bir bebeğiniz var.benim annemde babamın 1 gecelik kaçamağı için tek celsede boşadı onu ve şuan pişman çünkü babasız büyüttü bizi yıllarca,bir ailede büyümedik mahrum kaldık güzel bir yuvadan.emin ol bu her kadının başına 1 defada olsa mutlaka gelir.Tek yaşayan sen değilsin.onlar bizim gibi bu işe duygusal bakmıyor.nefsine yenik düşmüştür.bir hata yapmıştır.burnunu sürttür.topla çamaşırlarını kov evden hatta: ) ama öfkeyle yanlış kararlar verme.3 kuruşluk bir karı için yuvanı yıkma.Sen onun sevdiği karısı,çocuğunun annesisin.Sakin ollll benden sana nacizane tavsiyeeee

canım burda enine boyuna düşünmesi gereken sensin, farzet ki eşin böyle bir hata yaptı, bununla yüzleşmeye hazır mısın? biz burda kolayca yorum yapıyoruz ama söz konusu senin hayatın. şahsen ben kaldıramazdım böyle bir şeyi, ama seni nasıl bir hayat bekliyor, birikimin ya da mesleğin var mı? sonradan geri adım atarsan daha kolay lokma görür seni. ailen yurt dışında yaşadığı için kızına daha iyi imkanlarda sunabilirsin, yalnız çocuk büyütmekte kolay değil. şunu da ekleyim benim ablam 15 yıllık evliliğini bitirdi, keşke hatalarını gördüğüm an bıraksaydım, ömrüm gitti diyor.

Selam öncelikle..Tabi ki durum kötü ve hazmedilebilir bir şey değil ama sakin düşünmek zorundasın.ortada bir bebeğiniz var.benim annemde babamın 1 gecelik kaçamağı için tek celsede boşadı onu ve şuan pişman çünkü babasız büyüttü bizi yıllarca,bir ailede büyümedik mahrum kaldık güzel bir yuvadan.emin ol bu her kadının başına 1 defada olsa mutlaka gelir.Tek yaşayan sen değilsin.onlar bizim gibi bu işe duygusal bakmıyor.nefsine yenik düşmüştür.bir hata yapmıştır.burnunu sürttür.topla çamaşırlarını kov evden hatta: ) ama öfkeyle yanlış kararlar verme.3 kuruşluk bir karı için yuvanı yıkma.Sen onun sevdiği karısı,çocuğunun annesisin.Sakin ollll benden sana nacizane tavsiyeeee

kesınlıkle katılıorum yuvayı dişi kuş yapar lafı buradan gelıor işte aldatılmayı sineye çek demıorum ama hemen boşanmak tek seçenek olmasın senı kaybetsın bkere o acıyı yaşat sonra barışş kii bıdaha kaybetmeyı göze alamasın ama arkadasa katılıorum erkekler duygusal degıl nefisleriyle hareket ederler anlık yaşarlar ve bu her kadının başına gelır bazı kadın öğrenır bazısı öğrenemeden ömrü biter

Is bulmam sorun olmaz yurtdisinda cvrem cok alla sukur.
Kizima bakarim hersekilde aama babasiz buyumesini istemiyorum. Esimin bu yaptiinida hazmedemiyorum. Ortada kaldim resmen cok kararsizim. Aksam konu acilsin tepkilerine bakcam kararimi vercem

Sadece bişey sormak istiyorum; Şeytana bir kez uyan gecelere kadar evinde yanlız olan ve eşinin hasretini çeken bayan olsaydı acaba aynı şekilde affedilirmiydi. Bırakın ALLAH AŞKINA bu fikirleri kimi kandırıyorsunuz ben yapıpta pişman olanını görmedim. Erkeği affetmek tekrar yap demektir. Allahım beni ve kimseyi sınamasın ama düşüncem bu.

Bu arada rabbim yardımcınız olsun en doğru karar neyse onu almanızı nasip etsin

adam kaç kuruşluk?
bide bu nasıl sevgiymiş ben anlamadım

arkadaşım en doğru kararı sen verirsin........ssen şu an kabullenememe aşamasındasın....o yüzdan hemen gitme ne yapacağını gör..........tiksinene kadar bekle.......zaten öyle bir duruma geldiğinde sen koşarak kaçacaksın......tecrübeyle sabit........imkanın varsa yok çocuğum babasız kalmasın demiyorsun zaten.........biliyorum ki çocuk şu an biraz bahane sen eşini seviyorsun.......o halde tiksinmeyi bekle

öyle uçkur düşkünü adi babamla evde olmak istemezdim ben şahsen.

bu hayatta evlilikten de önce namus,gurur diye şeyler var.

kadın 3 kuruşluk ise adam kuruş etmez.

arkadaş ne kadarda emin
Allah erkeklere Hz.Yusuf iffeti versin onu örnek alsınlar nefis diye bişey yok.

Bu kadinlarin basina ne geliyorsa yok sadece mesajlasmis, yok sadece tek gecelikmis, yok sadece sanaldaymis demekten geliyor...
Dahasi bunlar kadina zugurt tesellisi oluyor...

Aldatmanin azi cogu sanali gercegi olmaz.
sen once mesajlasmayi affedersin bir sonrakinde seni senden eder.
Goruyoruz ornekleri cok ...
Sadece bosanmanin zamani erteleniyor...

Adam gibi adamlarla evlenmedik denmiyor da, aldatmayan erkek yok deniyor...
Ha o adam gibi adam da bir zaman sonra kendini bozarsa salarsin ipini gider...

Son düzenleme:
Slm esimin gomlegi dün beyazdi .sabah gordum kirmizi ruj izi olmus omuzlarinda yakasinda :KK43: zaten uzun zamandir supheleniyodum ispatim yokdu konduramiyodumda. Belkide kizim icin sessiz kaliyodum.sabah patladim inkar etdi Tabi bulasmisdir nebilim felan.inanmiorum Tabi. Git dava ac cekemiyom kaldiramiyom dedim.yeter yapdiklarin defol dedim.sarilmaya kalkti ittim agliyodum hadi yuru dedim.gomlegini sakladim.aradi bulamadi cekdi gitti. Icim aciyo kizlar On seneme aciyorum 5yillik evliyim.kizim 2yasina gircek. Neyapmaliyim nolur yardim edin. O gomlekle neyapabilirim Hangi davalarda isime yarar.bana salak diceksiniz Ama hala oturuyorum konduramiyorum amaaa yapdi iste yapdii.gerizekali kafam basmiyo bunu.nefret Ediorum kendimden. Belkide ailem yurtdisinda geri donmekden cekiniyorum. Off bi akil verin neyapim . Nolur

ailenizle bi görüşün durumu
tek seferlik bi durum da değilmiş
onlar ne tepki vercekler bi bakın
bence ayrılın ama
insan tahammül edemez heralde durmadan suçalr barışsa bile
çok zor bi durum

arkadaşım en doğru kararı sen verirsin........ssen şu an kabullenememe aşamasındasın....o yüzdan hemen gitme ne yapacağını gör..........tiksinene kadar bekle.......zaten öyle bir duruma geldiğinde sen koşarak kaçacaksın......tecrübeyle sabit........imkanın varsa yok çocuğum babasız kalmasın demiyorsun zaten.........biliyorum ki çocuk şu an biraz bahane sen eşini seviyorsun.......o halde tiksinmeyi bekle

Seviyorum Evet bi gunde nasil bitsin sevgim. Kac senemi verdim esim sonucta. Hazmedemiorum sadece . Kendime yediremiyorum bu durumu.

ailenizle bi görüşün durumu
tek seferlik bi durum da değilmiş
onlar ne tepki vercekler bi bakın
bence ayrılın ama
insan tahammül edemez heralde durmadan suçalr barışsa bile
çok zor bi durum

Annemi aradim babam evdeymis. Disari cikinca beni ara dedim. Babam yoksa direk ucak biletimi alir binip geliyosun der.

Sabirsizlaniyorum aksam icin. Dün eger gitmemis olsaydi cocuk uyuyunca konuscakdim. Bi bakdim gitti. Hersey bu aksam belli olcak ins.

Sabirsizlaniyorum aksam icin. Dün eger gitmemis olsaydi cocuk uyuyunca konuscakdim. Bi bakdim gitti. Hersey bu aksam belli olcak ins.

Cnm ne knusursan konus ama cok kararli ol konusurken tirstir birazz sen erkeklerin ole tmm bosanalim dkildm fln demelerine bakma onlar blorf yaparlar affedeceksen bile ole bi korkutki birdaha baska kadnlarla seni aldatmayi degil bakmaya bile yeltenemesin

Seviyorum Evet bi gunde nasil bitsin sevgim. Kac senemi verdim esim sonucta. Hazmedemiorum sadece . Kendime yediremiyorum bu durumu.
ben seni çok iyi anlıyorum kadınların böyle bir sorunu var........sevgi aşk öyle hemen şık diye bitmiyor maalesef özellikle ilk erkekse ..........beşinci erkek olsa da belki aynı olur bilmiyorum......ama benim aylarımı almıştı.......üstelik bana açık açık dışarda birsürü güzel kızlar varken gerçekçi olmam gerektiğini söylemişti de ben de ne demek istediğine dair kafa yorup sinir krizi geçirmiştim..........şimdi senin yapacağın şey o ruj lekesinin ne anlama geldiğini sakin bir şekilde sorman .mantıklı bir açıklaması varsa onu affedebileceğini ama gerçekten seni inandırması gerektiğini söylemelisin.......ha baktın umursamıyor.......bu evliliğn bittiğini kalbullenmen gerekiyor belki bir psikiatriste gidip

Kizlar Benim beynim durdu . Nasil bi konusma yapim fikirlerinizi almak istiyorum. Ben o ruj lekesini gozune sokdugum halde gormuyom dedi. Aksamda aynisini dicek. O an onu öldurmeden nasil durabilcem acaba

bence eşiniz olayı kapatmaya çalışacak.. ruj lekesini göremeyişi gibi..
gelip size sarılmış bi de. surat asar oturur uyur demiştiniz. peki sarılır mıydı?
suçlu olduğunu biliyo ki sarılmış bi sokulmalar falan..
sakinliğinizi koruyun diyeceğim ama nasılsa içinizden geldiği gibi davranacaksınız.
bilmiyorum affetmek istiyo musunuz, istemiyo musunuz..
burda bizim dediklerimizle olacak bişey değil..
siz onu affedip yoluna sokabilirim dersiniz, yada asla suratını görmek istemiyorum dersiniz..
konuşmalarınızı da ona göre yapacaksınız nasılsa..
itiraf etmesini mi istiyosunuz, af dilemesini mi..
yoksa kapı dışarı mı etmek istiyosunuz..

X