acil kizlar.yakaladim:(

Konu sahibi neden arasın ki ben anlamadım?

Adam ALDATMA ŞÜPHESİYLE eşinin tarafından suçlanıyor.

Giyinip kuşanıp tek laf konuşmadan kapı vurulup gidiliyorsa PİŞMAN DEĞİL,KORKUSU YOK,GERİ ADIM ATMAYACAK,UZLAŞMA ARAMIYOR demektir.

Güvendigi bir şey var demek ki?

Ya konu sahibi bir şey yapamaz diye boş veriyor hani demiş ya kim akıl veriyorsa diye?

Gurur yapacak taraf o değil ki?

Bence bu kadar AYMAZLIK ancak yaşanan şeyin zirvesiyle alakalı.

Tanıdıgım biri aldatılmış ögrenince adamla yüzleşmişti kadın,tehdit ve hor görülmeyle karşılaştı o an...Sonra üzerinden aylar geçince anladı adam.Bin pişman yalvar yakar af diler hale

geldi.Ama ilişkinin özellikle seks alışverişinin en ateşli oldugu zaman erkegin gözü bir şey görmüyor.Hakkı olup olmadıgını düşünmez halde oluyor.Kendini güçlü ve herşeyi yapar halde görüyor.

Sonradan iş işten geçince süngüsü düşüyor bunların.

Bence arama arkadasım kendini daha çok ezdirtme...Varsa yapılacak açıklama kendisi yapsın,temizlensin,arınsın,aklansın senin gözünde ...Bu ne vurdumduymalık,ne rahatlık ???[/QUOTE

Yok arkadasim zaten aramam . Hatta birazdan vurup kafayi yatcam. Yoruldum bunun nazini cekmekden. Konusmasin sucunu bastirir saniyo.

Kabul ettırmelısın en kolayı. Guzel konus vazgecms gbı sesını kaydet veya yakında sahıt bırı olsun. Gsm dokumlerıde olablr ama ek hatta kullanıo olablr hakımı bosuna ugrastırmadan kendn bı dene bakalım takıp et suslendıgı gun.

Sayfalara goz gezdirdimde hep sanki ortada bir kadin varmis gibiyide yorumlar inceledim inceledim gelisme yoktu yani yazdiysan kusuruma bakma bir arkadas fena skti canimida..
aksam geldiginde kizmadan yargilamadan sakinca konus bence cunku sen bagirdikca o inat edip cevap vermeyip susar bence :KK31:INSALLAH tahmin ettigin gibi bir durum degildir ALLAH YARDIMCIN OLSUN INSALLAH(AMIN):nazar:

amacım fevri bir çıkış yapmak değildi, konuya pek mudahil olmadığın belli. ama bu kadar rahat düşünmen de bi an gerdi beni.konuyu baştan sona okudum, ben kimsenin ailesi dağılsın istemem, ama burna hoş kokular gelmiyor. ezik kadını oynayacak bir durum olmasın sadece. aldatılmak bir kadının başına gelebilecek en kötü şey ama dünyanın sonu değil, bencede Allah yardımcın olsun...

Keşke hiç yaşanmasaydı.Hayatın neler getireceğini bilemeyiz.Hakkınızda hayırlı ne ise o olsun.
Velayet kendisine verilen taraf, çocukları, yurt dışına çıkarırken, boşanmış olduğu eşinin yazılı rızasını almak zorundadır.
Boşandığınızda eşiniz izin vermeyebilir,araştırın.

amacım fevri bir çıkış yapmak değildi, konuya pek mudahil olmadığın belli. ama bu kadar rahat düşünmen de bi an gerdi beni.konuyu baştan sona okudum, ben kimsenin ailesi dağılsın istemem, ama burna hoş kokular gelmiyor. ezik kadını oynayacak bir durum olmasın sadece. aldatılmak bir kadının başına gelebilecek en kötü şey ama dünyanın sonu değil, bencede Allah yardımcın olsun...

Ben konunun ilk mesajini okudum ve diger yorumlarinida okudum soyle bi ruj lekesinden baska birsey okumadim pek,
eside birseyi aciklamamis daha ama yorumlara baktim sanki is ustunde yakalanmislar gibi..
bende kimsenin ailesi dagilsin istemem sadece olabilecek bir durumu soyledim ve ornek veren bir arkadasta oldu,
olmayacak diye birsey yok demekki...
tabiki kimse ezik oynamasin ama ofkeyle kalkan zararla oturuyor..

konuya beni ve esimi karistirmaniz beni kizdiran nokta oldu sonucta konu ben degilim,
saygi cercevesinde her turlu fikrimi sunmakta hakkim,
kimse kimsenin zihniyetini sorgulayamaz...

Gece oniki gibi yattim. Saat birbucukda geldi bakdim yanima yatti.uyuyo gibi yapmisdim zaten Onu beklio sanmasin diye.uyumusuz. bi ara wc kalkcakdim bakdim sarilmis uyuyo itikledim sertce uykusu bolunsun diye.neyse geri yattim. Sabahda gozlerim sismis Tabi dün aglamakdan. Cocukla ilgileniodum hastamisin dedi hıı dedim.gitti ise. Bugun annemle konuscam. aksamda kendisiyle konuscam neyapiliyosa yapilsin bitsin. Bide telini karisdirdim Iki dk .arkadasiyla gorusmus aksam ciktiginda yakin arkadasi. Olaylari anlatti bi Fikir aldi heralde

Ben tlefonunu Iki dakka karistirdim. Kendisi geceye kadar arkadasiylaymis Onu dicekdim karisik yazmisim

bence yakından takip edin kocanizi bakin bakalim neler yapiyo eger birisiyle görüşüyorsa suc üstü yapin ozaman ne yapicak bakin

Ya iste altimda arabam yok. Cocugumu birakacak kimsem yok. Bunlar bahane olamaz tabide. Anlayan olur belki beni. Yoksa bende isterim cocugu birakip atlayip bi taksiye takip etmeyi. Ama imkanim yok . Buraya yeni tasindik guvendigim bi komsumda yok. Heryonden kisitliyim Oda bunu bildigi icin yiyo bu b.ku Isde . Gelip Konusacagina Adam sessiz kaliyo cikip cikip gidiyo. Daha ben napim

Eminimki ben konuyu acmadanda konusmicak hic. Guya beni suclu cikarmak icin. Yok oylee . Aksam acacam konuyu catir catir sayacam

canım ne desem ne yazsam bilemedim yaaa..onu başkasınla görmedin..ama gömlekte ruj lekesi de kolay kolay olacak bişey değil....
off cok zor bir durum..hayır bi hata yaptım dese kabullense yada sonuna kadar inkar edip kendini haklayacak sözler söylese belki sende ona göre davranacaksın..böyle susması konuşmaması çok can sıkıcı..
Allah yardımcın olsun başka bişey diyemiyorum

Eminimki ben konuyu acmadanda konusmicak hic. Guya beni suclu cikarmak icin. Yok oylee . Aksam acacam konuyu catir catir sayacam

bağırıp çağırırsan ters teper doğru söle de yalan söle dersen suçlamıs olursun nekdar soğuk kanlı olunursa okadar ol bılmıorm allah sabır versınn gercektenn ama yınede ben aldattıgına ınanmak ıstemıorum ınsan bazen yanılabılıor nergıs hanım gercekten ınsallah sızde yanılmıssınızdır ve baska bısey cıkar altındann ve yuvanız dağılmaz

bağırıp çağırırsan ters teper doğru söle de yalan söle dersen suçlamıs olursun nekdar soğuk kanlı olunursa okadar ol bılmıorm allah sabır versınn gercektenn ama yınede ben aldattıgına ınanmak ıstemıorum ınsan bazen yanılabılıor nergıs hanım gercekten ınsallah sızde yanılmıssınızdır ve baska bısey cıkar altındann ve yuvanız dağılmaz

bırde merak ettıgım bırsey var çocuk olduktan sonra hayatnızda değişmeler oldumu

canım ne desem ne yazsam bilemedim yaaa..onu başkasınla görmedin..ama gömlekte ruj lekesi de kolay kolay olacak bişey değil....
off cok zor bir durum..hayır bi hata yaptım dese kabullense yada sonuna kadar inkar edip kendini haklayacak sözler söylese belki sende ona göre davranacaksın..böyle susması konuşmaması çok can sıkıcı..
Allah yardımcın olsun başka bişey diyemiyorum

Cok sagol bende ona sinirleniyorum Isde. Nezaman bi kavga etsek konusmaz agzini acmaz ruh gibi dolasir. Hatta geldigi an gider yatar konsmamak icin. 5yillik evliligi bukadar kolay yikti Isde

bırde merak ettıgım bırsey var çocuk olduktan sonra hayatnızda değişmeler oldumu

Eskisi gibi sarmas dolas olamadik Tabi cocuk olunca, Ama elimden geldigince cocugu yatirip onla ilgilendim. Kendiside zaten 2isi oldugundan eve erken gelen bi tip degildir. Bu aralar tartisip duruyoduk bende is stresi var diye cok sıkmiyodum. Basima cikti boyle

Eskisi gibi sarmas dolas olamadik Tabi cocuk olunca, Ama elimden geldigince cocugu yatirip onla ilgilendim. Kendiside zaten 2isi oldugundan eve erken gelen bi tip degildir. Bu aralar tartisip duruyoduk bende is stresi var diye cok sıkmiyodum. Basima cikti boyle

erkekler genelde çocuk olduktan sonra bunalıma giriolarmıs 5 yıl az da bı zaman pekı 5 yıldır baska bır kadına baktıgını yahut aldatmaya dair herhangi birşey sezdinizmi hiç bole bişey oldumu

X