acil kizlar.yakaladim:(

Canım daha fazla ispat istiyorsan arkadaşların dediği gibi hattından öğrenme yolları var.
Tutabiliyorsan özel dedektifler de yakalayabilir.
Ya da şu kalem şeklinde falan kameralar, ses cihazları var ya onları da kullanabilirsin.
Allah yardımcın olsun canım..

canım herşey ortada değil mi nesine salağa yatsınki
ayrıca yazmış evde telefonu sessizde yanında ayırmıyor süslenip püslenip çıktımı eve geç geliyor , dükkana diye çıkıp dükkana gitmiyor :KK50:

yazıların devamını sımdı okuyabıldım evet aldatıldıgı kesın ben olsam ben özür dılerdım ıkı uc hafta super davranırdım ona harıka akıt gecırtırdım sonra bır gun eve bı gelmıs ben butun tası taragı toplayıp kaybolmusum talefon hattını kırar dırek yurs-dısına aılemın yanına gıderdım hersey duzeldı derken ortada kalmak nasıl bısey görsünn ınsanın dünyası tepe taklak nasıl olur görsün ordan açardım boşanma davası yüzünüde bir daha görmezdımm

yazıların devamını sımdı okuyabıldım evet aldatıldıgı kesın ben olsam ben özür dılerdım ıkı uc hafta super davranırdım ona harıka akıt gecırtırdım sonra bır gun eve bı gelmıs ben butun tası taragı toplayıp kaybolmusum talefon hattını kırar dırek yurs-dısına aılemın yanına gıderdım hersey duzeldı derken ortada kalmak nasıl bısey görsünn ınsanın dünyası tepe taklak nasıl olur görsün ordan açardım boşanma davası yüzünüde bir daha görmezdımm

valla fena fikir değilmiş aslında
ama insanın canı yanarken bu kadar planlı davranabilir mi bilmiyorum

Kizlar grrcekten dusundukce canim yaniyor salak gibiyim Bugun. Cocuklada ilgilenemiorum pek. Ha yatak ha koltuk sonucta biseyler yasadiklari dusuncesi mahvedio beni. Guclu ol diyosunuz Ama biran bile gitmio aklimdan bunlar . Niye yapdi kimin icin yapdi bunlari,kafamda bu sorular dolaniyo. :KK43: . Ses soluk yok simdilik. Kafamda bitirdim bu evliligi. Hicbisey eskisi gibi olmicanin farkindayim . Allah yardimcim olsun. Seviyomuyum Evet Ama Onu baskasiyla dusundukce yemin ederim tiksiniyorum

Kizlar grrcekten dusundukce canim yaniyor salak gibiyim Bugun. Cocuklada ilgilenemiorum pek. Ha yatak ha koltuk sonucta biseyler yasadiklari dusuncesi mahvedio beni. Guclu ol diyosunuz Ama biran bile gitmio aklimdan bunlar . Niye yapdi kimin icin yapdi bunlari,kafamda bu sorular dolaniyo. :KK43: . Ses soluk yok simdilik. Kafamda bitirdim bu evliligi. Hicbisey eskisi gibi olmicanin farkindayim . Allah yardimcim olsun. Seviyomuyum Evet Ama Onu baskasiyla dusundukce yemin ederim tiksiniyorum

Cnm bak yaptign yapacagin en buyuk hata cocugunla ilgilenememek olur bu surecte bende esimle buyuk sorunlar yasadm kv yuznden bizde on gun ayri yasadik ve oglum daha bir yasindaydi ozmn ve gelip beni teselli etmek ister gibi gozyaslarimi silerdi eeee ne oldu hersey duzeldi olan cocuguma oldu o donemde hic ilgilenemedim altini bile temizlemeyi unutuydum cocugum perisan olmustu unutma hazmedemeyecegimiz seyleri cocuklarimiz icin hazmediyruz ouuzden guclu ol cocugunla ilgilen

valla fena fikir değilmiş aslında
ama insanın canı yanarken bu kadar planlı davranabilir mi bilmiyorum
kübracım ihanet sadece eşten olmuyor herkes ihanet edebılır aılende ben annemı 5 yıldır görmüorum babam öldükten sonra gıtmıs evlenmıs ben unıversıte okuodum bıhaftasonu eve gıttım evde kımse yok aradım falan yok meger evlenmıs baska sehıre gıtmıs benı tek basıma olece bıraktı ben ıs falan buldum okulumu bıtırdım evlendım hala çalısıorum ama şunu ögrendım 17 yasındaydım bunları yasadıgımda ınsan tek basına olmayı bılmelı bende sehır degıstırdım daha sonra acı verdı hersey babamı cok ozledım esımlede sorunlarımız var ama hayata karşı gardımı aldım allah korusun bole bıse basıma gelse ah vah yerıne nasıl onu bu duruma düşürürüm dıe fikir yürütürm eger ben verdıgım emekten ve fedakarlıktan emınsem ustume düşeni yerne getırdıysem evlılık boyunca üzülmek yerıne daha az nasıl yara alarak bu işten sıyrılırım die düşünürüm yada çok pişmansa ikinci bi şansı verırım en geç 2 ay içinde bu şansı hakedıp haketmedıgını gösterır zaten işte ozaman daha bı mahvederım ınsanın güvenıyle oynamak nasılmıs görsün ama dedıgım gıbı ben süper mutlu şımarık aile kızıyken bı anda yapayalnız kaldım ve bırcok seyı yasayarak ögrendım ınsan ne yasarsa yasasın aglayıp zırıldamak yerıne telafısı için çare aramalı ılerde büyük sinirsel rahatsızlıklar yasanabılır ben saglıgımdan olacagıma unu yapan herseyınden olsun!!!

Cnm bak yaptign yapacagin en buyuk hata cocugunla ilgilenememek olur bu surecte bende esimle buyuk sorunlar yasadm kv yuznden bizde on gun ayri yasadik ve oglum daha bir yasindaydi ozmn ve gelip beni teselli etmek ister gibi gozyaslarimi silerdi eeee ne oldu hersey duzeldi olan cocuguma oldu o donemde hic ilgilenemedim altini bile temizlemeyi unutuydum cocugum perisan olmustu unutma hazmedemeyecegimiz seyleri cocuklarimiz icin hazmediyruz ouuzden guclu ol cocugunla ilgilen

Aynen Benim kizimda geliyo anne deyip gozumun yasini siliyo. Cizgifilm izlerken bi gozuylede bana bakip duruyo suan agliyomuyum diye. Serefsiz Insan Su cocuga acir. Baba diye öluyo cocuk. Allahindan bulsun. Koca ulkede tekbasina birakti beni . Yok olsun kaybolsun insallah

kübracım ihanet sadece eşten olmuyor herkes ihanet edebılır aılende ben annemı 5 yıldır görmüorum babam öldükten sonra gıtmıs evlenmıs ben unıversıte okuodum bıhaftasonu eve gıttım evde kımse yok aradım falan yok meger evlenmıs baska sehıre gıtmıs benı tek basıma olece bıraktı ben ıs falan buldum okulumu bıtırdım evlendım hala çalısıorum ama şunu ögrendım 17 yasındaydım bunları yasadıgımda ınsan tek basına olmayı bılmelı bende sehır degıstırdım daha sonra acı verdı hersey babamı cok ozledım esımlede sorunlarımız var ama hayata karşı gardımı aldım allah korusun bole bıse basıma gelse ah vah yerıne nasıl onu bu duruma düşürürüm dıe fikir yürütürm eger ben verdıgım emekten ve fedakarlıktan emınsem ustume düşeni yerne getırdıysem evlılık boyunca üzülmek yerıne daha az nasıl yara alarak bu işten sıyrılırım die düşünürüm yada çok pişmansa ikinci bi şansı verırım en geç 2 ay içinde bu şansı hakedıp haketmedıgını gösterır zaten işte ozaman daha bı mahvederım ınsanın güvenıyle oynamak nasılmıs görsün ama dedıgım gıbı ben süper mutlu şımarık aile kızıyken bı anda yapayalnız kaldım ve bırcok seyı yasayarak ögrendım ınsan ne yasarsa yasasın aglayıp zırıldamak yerıne telafısı için çare aramalı ılerde büyük sinirsel rahatsızlıklar yasanabılır ben saglıgımdan olacagıma unu yapan herseyınden olsun!!!

yaşadıklarına üzüldm gerçekten zor zamanlar geçirmişsin
yazdıklarındada haklısın canım, ve belliki yaşadıkların seni çok olgunlaştırmış, acılarla nasıl başa çıkabilceğini öğretmiş
ama sanırım bu yaşanmışlıklarla ilgili, insanın yapısıyla ilgili birazda..
Allah yardımcısı olsun arkadaşımızın gerçekten çok zor yaşadıkları ve henüz çok yeni, acısını bir hazmetsin ben mantıkla yola koyulcağına inanıyorum ister boşanın ister boşanmasın

Aynen Benim kizimda geliyo anne deyip gozumun yasini siliyo. Cizgifilm izlerken bi gozuylede bana bakip duruyo suan agliyomuyum diye. Serefsiz Insan Su cocuga acir. Baba diye öluyo cocuk. Allahindan bulsun. Koca ulkede tekbasina birakti beni . Yok olsun kaybolsun insallah

canımbenim şu durumda çocuğuna sarılmak sana en büyük destek olur diye düşünüyorum
şimdi kimbilir onun küçücük dünyasında neler oluyordur sen böyle ağlarken :KK43:

sen niye üzüleceksin?
demek ki o sen kadar düşünmemiş yuvasını..
bir uçkur davasına kapılmış gitmiş.
risk almaktan korkma,ailen her zaman arkanda ise git yurtdışına.
ailen yoksa bile kendi ayaklarının üzerinde dur.
evet yuva kolay kurulmuyor fakat bir heves uğruna bu kadar çabuk bozuluyorsa. o evliliği sen tek basına yürütüyormussun demektir.
kızın icin de hayırlısı ne ise o olsun. bu durumu sineye cekersen kızın büyüdüğünde eve gec gelen annesine hor davranan baska ........ olan bir baba profili göreceğine uzak dursun daha iyi.

başka bi ülkede olman senın yalnız oldugunu göstermez silkelen artık yeter kapı gibi ailen var ara annenı annen durumu bılsın kımseye acıklamasın ama annen bılsın sadece sonrada o kadının kım oldugunu bul nezamandır bu ısın devam ettıgını öğren bır gun esını takıp edersen kadını uzaktan gormen yeterlı zaten kadın sana herseyı anlatmaya dunden heveslıdır ögren herseyı ole karar ver ortada var olup ama derınlıgını bılmedıgın seler için sınırlerını harap etme öğrenn hepsını öğrendıklerın nekadar iğrençse sonuca okadar yaklaşırsın bole ayrılmaya kalksan ancak aglıcann adamda gününü gün etcek eşin inkar edıo eşini konusturman yüzüne vurman gerek ama mahalle karsıı gıbı kavga ederek degıl adın hakkında bılgı toplasan yeter kadının adını solesen eşin patlıcana döncek suratı zatenn ozaman daha fazla ınkar edemıcek suan elındekı knıtlar çok yüzeysell suçlamak için yetersız yanı sen emınsın hislerınden dolayı ama yıpranıorsun bolee

nedense içimden bir ses kadın çevrenden biri diyor :KK14::KK14::KK14: :KK47:

kesınlıkle uzaktan degıldirr çok üzüldüm ınanın işteyım başım tuttu ağrıdan bole durumlarda hep kendımı koyuyorumm bır ınsan guvenıp hayaı paylaşıosun zorlukları göğüslüosun yeri gelıo dünyanın en mutlu insanı oluosun sonuc buu bilmiorumm söz bitio aslnda başımıza gelecekse gelıorr

Cnm aile. OYle birseyki mesafelerin hicbir onrmi yok. İsterse dunyanin obur ucunda olsnlar onemli olan destek olmalari destek olmayip burnunun dibinde olsalar neye yarar cocugunu lutfn uzme biliyrum solemek kolay cnku bana soylediklerinde ben cok sinirlenirdim cok biliysunuz herseyi derdim ama ddigm gibi esimke problemlerim bittliktn baristiktn snra cocuguma yaptigm kotulugu anladm

.

Yazini okudugumdan beri akrabalari arkadaslarini konu komsuyla iletisimlerimizi dusunuyorum inanki .

genelde öyle olmuyor mu ve de kadın iz bırakmak istese önceden de bırakırdı?

sana aklı sıra mesaj vermek istemiş gözünü aç kocan neler yapıyor diye ya da artık sahneye cıkıp gizli kapaklı 2. kadın rolünden sıyrılmak istiyor.

ama ne eşinin ne de onun iki yakası bir araya gelmez.Allah büyük evladının ve senin hakkının hesabını sorar.

Son düzenleme:
Cnm aile. OYle birseyki mesafelerin hicbir onrmi yok. İsterse dunyanin obur ucunda olsnlar onemli olan destek olmalari destek olmayip burnunun dibinde olsalar neye yarar cocugunu lutfn uzme biliyrum solemek kolay cnku bana soylediklerinde ben cok sinirlenirdim cok biliysunuz herseyi derdim ama ddigm gibi esimke problemlerim bittliktn baristiktn snra cocuguma yaptigm kotulugu anladm

Evet arkamda ailem herzaman allaha sukur. Gecen sene Baska sebeblerden Kavga edip cikmis gitmisdim yurtdisina. Babam geri gondermiyodu sirf barisip cocugumuz icin mutlu olcaz dedik diye geri yolladi. Iste Insan bilemiyor boyle olcani bilsem zaten geri donmezdim belkide simdiye kadar bosanmis olurduk. Babam herzaman soyler yanimda oldugunu.

bana eşinizle ilişkisi olan kadın bilerek sürmüşde olabilir uzun süreli bi ilişki galiba telfon kayıtları 2 yıl saklanıyor biliyormuydunuz bilmiyorum gidin alın dökümanını
bide bişey sormak istiyorum eşiniizn dükkanı var galiba iş yerinde çalıştırdığı bayanda olabilir cevremizde çok duyuyoruz böle

X