vajinismusu zeytin yağ ile yendim.

kkaderim

(bknz.) vajinismussuz günlere merhaba demek için.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2013
4.629
559
merhaba arkadaşlar bende uzun süre vajinismusu yaşadım çok ağladım, imkansız ömür boyu aşamam diye düşündüm ama sonunda 11 aydır herşey yolunda.ben hiç egzersiz yapmadım, yapamam da. yapan arkadaşları kutluyorum benimkisi sadece bir alternatif ben başardım belki sizde başarırsınız diye açıyorum bu konuyu.jel de kullandım bu arada ama hiç işe yaramadı oraya dokunamıyordum bile ve aklıma zeytin yağ geldi ve de ilk denemem de başardım nasıl yaptığımı anlatayım;
bu arada vajina popo yönünde eğimlidir, dik değil aşağı popoya doğru giriş yapacaksınız arkadaşlar

önce bir duş alın mutlaka rahatlatıyor, birde benim denemediğim ama arkadaşlardan okuduğum birşey var belki işinize yarar sıcak suyu kovaya koyup kendinizi yakmadan 20 dakika kadar vajinaya buhar banyosu yaptırıyormuşsunuz, bencede gevşetebilir orayı,sonra
zeytin yağı bir kaba koyun,rahatça uzanın, eşiniz parmağının bir tanesini (orta parmak daha iyi olur)önce yağa batırıp vajina içine girdirsin.sonra 1 parmağını çıkarıp,yağa tekrar batırıp 2 parmağını denesin, iyice hem orayı yağlamış olsun hemde parmağın giriş çıkışını görünce sizde cesaret edersiniz. rahat rahat parmağı girip çıkıyorsa, bu arada o parmağını girdirip çıkarttığında; siz giriş sırasında afedersiniz büyük abdestinizi yapar gibi ıkının derin nefes alıp verin, ıkınırken vajina açılıyor.birde eşinizin parmağı içerdeyken kaslarınızı sıkıp bırakın birkaç kez.sonra eşiniz kendine de bolca yağ sürsün p. nin bolca yağlı olmasına dikkat edin ki rahat olsun.eşiniz sırt üstü yatarken siz p yatık halindeyken üstüne oturup vajina ve çok hassas olan klitorisi p üstünde ileri geri yaparak sürtünün haz almaya başladıkça normalde ıslaklık artar ,yağlı olunca belki hissedemezsiniz ama biraz haz alınca p yi tutun p başını vajinada gezdirin, hafif çukur gibi girişe hazır gibi kendini hissettirir , yerini bulunca bırakmadan ıkınarak itin biraz kaymayacak kadar girdiğinde ıkınarak yavaşça oturun üzerine.içe doğru iterken zile basma hareketini düşünün , hani buton ziller vardır ya zile basma hareketi gibi, vajina sanki parmak, p sanki zil butonu öyle düşünün basın, durun, peşpeşe böyle yapın,yağlı olduğu için p.. kaya biliyor siz pes etmeyin. kadının üstte olması kontrolün sizde olması açısından iyi ama size rahat gelen istediğiniz bir pozisyonda deneyebilirsiniz.herşeyi açıkça yazamıyoruz burda ama elimizden geldiğince açıklamaya yardımcı olmaya çalışırız.inşallah yardımcı olabilirim.ben iki kere kullandım ve sonra gerek kalmadığını gördüm. ilkte tam girişi sağladıktan sonra çıkartıp tekrar p.. ye yağ sürüp tekrar giriş sağlayın. ikinci kez denemeye karar verdiğinizde ilk girişte yağ sürün tam giriş sağladığınızda çıkartıp ikinci kez yağ sürmeden içindeki yağ ile deneyin o yetiyor zaten. Allah yardımcınız olsun. eğer işe yararsa bana dua etmeyi unutmayın olur mu? :))

not: arkadaşlar çok iyi bir kadın doğum uzmanına sordum yağın zararı olur mu birkaç kez kullanıldığında dedim hiçbirşey olmaz vajiyi aşsınlarda önemli olan o, olmaz ya farzet ki mantar oldu doktora gidilir o önemli birşey değil dedi.
tek çözüm egzersiz diyen arkadaşlar var o yüzden yazma gereği hissettim, tek çözüm egzersiz değil bu yolda var, tek çözümün bu yol olmayıp egzersizinde olduğu gibi.
bu arada yanlış anlamayın egzersize karşı değilim kesinlikle işe yarıyor buna inanıyorum,kegel egzersizini doktorlardan duyduk öyle değil mi , bazı doktorlar bizim hasta olduğumuza inandırıp bazı tıbbi terimlerle baya bir paramızı alıyor, tedavi ediyor mu ediyor evet,sadece tek derdi para olan doktorları kastediyorum hepsi aynı değil. mesela benim gittiğim iki doktordan biri egzersiz olmadan aşamazsın dedi bilmem kaç milyar paranı almazsam iyileşemezsin dedi :), diğeri hayır dedi psikolojik oraya jel sür olur yavaş yavaş.çünkü onun derdi para olmadığı için, benimde sorunum psikolojik olduğu için beni hasta olmadığıma inandırmak istedi.
egzersize değil sadece kaslarımızda sorun falan olduğuna inanmıyorum, kegel de yağda aynı vazifeyi yapıyor aslında yani sadece senin oraya birşey girdiğini görmeni sağlıyor ve kegel zamanla cesaretini artırıyor önce incesini beynin kabulleniyor sonra yavaş yavaş kalınını, ama asıl sorun kaslar değil ; oraya dokunulduğu an kuru olduğu için, bizim korkularımızda ön plana çıkıyor tabi o an, yırtılacak patlayacak acıyacak sanıyoruz ve beynimiz acıyı algılayıp itmemizi sağlıyor eşimizi. ama yağ sürdüğünde acıyı hissetmiyor ve yavaş yavaş girdiğini görüp cesaret alıp devam ediyorsun bu böyle. egzersiz işe yarıyor evet ama kaslarımızı değil bizim korkumuzu yavaş yavaş yenmemizi sağlıyor.
yani ben egzersizin beyin kaslarını harekete geçirdiğini,yavaş yavaş beynini ikna ettiğini düşünüyorum ama sabır isteyen bir yol,göze alabilene helal olsun sonuna kadar, başka bir yolda yağ jel falan. ben neden yağ diyorum hepsini kullandığım ama en kaygan ve mantıklı o olduğu için şimdide bir mantığa oturtunca yağ gerçekten mantıklı geliyor. hemde en kestirme yol. önce bunu deneyin baktınız birkaç kere denediğiniz halde beğenmediniz egzersize devam edin birşekilde mutlaka aşarsınız buna inanın sadece.asıl amaç ne biliyo musunuz? ama egzersiz ama yağ yada başka yolu varsa bilmiyorum, oraya acı çekmeden birşeyler gireceğine beynini ikna etmek. ben neden ısrarla yağ diyorum en kalıcı kayganlığın yağ ile sağlandığını gördüm anlattığım gibi yapılırsada sıfır acı.arkadaşlar lütfen ciddiye alın benim bu işte çıkarım yok neden uğraşayım gerçek olmayan birşeyler, tek amacım hiç tanımadığım ama benim tavsiyelerimle mutlu olmuş birsürü mutlu kadın,daha doğrusu herşey Allahtan biz ancak vesile olabiliriz. vesile olup yardımcı olabilmek.tekrar söylüyorum sakın egzersize karşı olduğumu sanmayın nasıl yenmek işinize geliyorsa onu yapın yeter ki şunu bilin siz eksik yada hasta değilsiniz, sorunlu değilsiniz sadece yanlış bilgilerle dolu bir bilinç altını ikna etmek yanlışlardan temizlemek bizim tedavimiz.

ekleme : arkadaşlar ilk de belki yönü ayarlayamayıp olmadı girdi ama devam ettiremedim diyen arkadaşlar oluyor olacakta,pes etmeyin, ilk yürümeye çalıştığımız zamanları düşünsenize, emekledik önce sonra ayağa kalkmaya çalıştık sonra yürüdük, popomuzun üstüne az mı düştük. o zaman vazgeçseydik şimdi hala emekliyor olacaktık.yürümenin konforunu hiç düşünmesekte şöyle durunca ne büyük nimet değil mi? peki değmemiş mi o popomuzun üstüne düşmelerimize, herşey zamanla olur herkesin korkuları farklıdır, yapısı farklıdır, söylediğimi tam anlamıyla yaparsanız yağ sayesinde canınız hiç acımaz ama bir tahriş vardır orda bir siğil vardır olabilir hemen pes etmek bizim doğamıza aykırı değil mi.edison pes etseydi şimdi hepimiz karanlıkta oturacaktık. unutmayın herşey sizde başlar yine sizde biter, insanların size hükmetmesine izin vermeyin siz vücudunuza hükmedin o zaman hiç sorun kalmayacak.beyin değil midir bütün vücudumuza hükmeden bu rahatsızlık demeyimde talihsizlik de beyinde başla mıyor mu? o zaman beyinde bitirdiğiniz an, bitecek.

herkes okusun mutlaka !!!!!!!!!!
burayada yazayım aynısını okumayan kalmasın
iki aşama var giriş ilk engel sonra ikinci engelde o duvar, tabi ikiside beynimizin oyunu.bakın bu arada herkese söylüyorum ilişki sırasında konuşmayın yağ yada kayganlaştırıcı kullanırken bu önemli değil belki ama normalde hem alacağınız zevki alamazsınız dikkatiniz dağıldığı içinde ıslaklığınız anında gider.konumuza dönersek, şimdi yağı vajina içine iyi sürerseniz ki eşinizin parmağı yağlıyken, söylemiştim ya vajina içine parmağın girişini sağladıktan sonra parmakla şöyle giriş çıkış yapsın ve sonuna kadar parmak girsin mutlaka, mümkünse orta parmağı ve işaret parmağı,orta parmak uzun olduğu için daha ileriye doğru yağlanma sağlanır çıkarsın tekrar yağlasın , ve hemen girdiği an zorlamayın yavaş yavaş gelgit yaparak p nin kaymasını sağlayın, o duvara geldiğinde zaten iyi yağlanmışsa hiç acı çekmezsiniz inanın bana, orda duvara geldiğinde ıkının mutlaka ama ben de orda bir durdum acıyacak sandım, ama baktım acı yok ıkındım ve aynı anda içe doğru ittim, iyi yağlandığı için kaydı gitti. baktın orda kaldınız mı zaten çıkarın p ye tekrar yağ sürün demiştim, bolca sürün korkmayın yağdan. sizde sorun falan yok moralinizi bozmayın, burda binlerce kişi aynı sıkıntıda bu bir sorun değil, bu toplumun ayıbı anladınız mı moral bozmak yok, yağıda az sürelim demeyin bol sürün korkmayın canım zaten fazlası dışarda kalacak :)

hadi yağ ile yenenleri yazmaya başlayalım artık, tabi egzersiz yapanlarda var arada sonuçta hepsi yağın faydasını gördüğünü söyleyen arkadaşlar:13:
:123:
1-ben :) (kasım 2012 ama tarihini hatırlamıyorum)
2-brcayk
3-avesra(21 haziran 2013) birde şimdi kuzumun kuzusu vaar :KK6:
4-kelebek42
5-bebekprenses
6-kocbey25
7-melisa ak (egzersiz ve yağ ikilisiyle yendiği aldığımız haberler arasında :))
8-gbdilek
9-gul_gul_(egzersiz ve yağ)
10-Denizsv (egzersiz ve yağ)
11-komar(egzersiz ve yağ)
12-koes
13-chansonn
14-lateu
15-merti
16- melihim2013
17-demir_deniz
18-pinuspinea01
19- kulis
20-karbonant
21-cbci
22-sherinem
23-haticexx
24-okayoka(20.10.2013)
25-mina87
26-PAMUK87
27-misafir okuyucumuz :)
28-mavig
29-Merveqq
30-glshkskn (geçen sene yenmiş kendisi ancak şimdi haberimiz oldu :))
31-10urser
32-gayed (26 ekim 2013)
33-idi2567 (28 ekim 2013) (egzersiz ve zeytinyağ)
34-clmclm
35-Benefsetuna(03.11.2013)(zeytinyağ ve jel)
36-LuckyLover
37-rumeeysa(10.11.2013) (sabırsızlıkla beklediğim arkadaşım, kardeşim :))
38-tubam (11/11/2013)
39-brcmmm
40-ruyaam
41-melodika85 (egzersiz ve yağ)(yeni öğrendiğim için şimdi ekledim)
42-Tutkuuuu(17.11.2013)(egzersizleride zeytinyağ ile yapıp,eş denemesinde de yağ kullanmış)(4 gün egzersiz 2 kez eş denemsi =) maşallah )
43-cetrina (18.11.2013)(egzersiz ve zeytinyağ denemeleri)
44-badcatgarfield( )ilk denemede zeytinyağ denemesiyle)
45-omrumunsun (22 kasım 2013)(egzersiz ve zeytinyağ)
46-2bilinmeyen (22 kasım 2013)(egzersiz ve zeytinyağ)
47- gurbetci34 (26 kasım 2013)(sadece zeytinyağ denemesi)

arkadaşlar yanlış bilgi verdiysem düzeltin lütfen
10qwerty (yağın işe yaradığını söyledi ama yağ ile mi yendi onu yazmadığından bilemiyorum :))

unuttuklarım var biliyorum ama msn ismini bilip burdaki ismini unuttuklarım var :KK43: siz hatırlatın

şuan deneyipte hiç olmadı diyen yok çok şükür sadece cesaret edemeyenlerimiz var
birde sadece p ye sürüp yada vajiye kendi parmağıyla sürüp eş parmağı olmadığı için yarıya kadar kayganlık sağlanıp dolayısıyla yarıya kadar giren arkadaşlarımız lütfen eşinizin parmağıyla sürün yağı ki daha derinlere kadar yağlanmış olsun vajina.

arkadaşlar vajinayı sabunla falan yıkamayın sakın, yağlı kalsın birakın sadece dışını peçeteyle silin yeter.
bir dr dan alıntı yaptım ismini hatırlamıyorum ama dr un döl yatağı diye bahsettiği vajina bu arada,aşağıda ki bilgileri okuyun lütfen=====>>>>>>>>>
-araştırmalara göre Türkiye’de 18 yaş üstü kadınların yarısından fazlasının döl yolu yıkama alışkanlığı var
- Bu gelenek anne ve diğer büyüklerden öğrenilerek nesilden nesile aktarılıyor
- Bu geleneğin amacı; hamileliği önlemek, akıntı, rahatsızlık ve koku gidermek .
- Hangi amaçla yıkanır ise yıkansın döl yolunun yıkanması hem amacına hizmet etmiyor hem de üreme organları iltihabından dış gebeliğe ve hatta kansere kadar varan çok ciddi sağlık sorunlarına neden oluyor.
Türkiye ve benzeri ülkelerde döl yolunu yıkama alışkanlığı çok yaygın. Araştırmalarımız, Türkiye’deki 18 yaş üstü kadınların % 50- 60 kadarının çok sık aralıklarla döl yolunu yıkadığını gösteriyor. Bu gelenek anne ve diğer büyüklerden öğreniliyor, böylece nesilden nesile aktarılarak varlığını sürdürüyor
Döl yolunu yıkayanların büyük çoğunluğu yıkamada yalnızca basınçlı veya basınçsız su, ya da sabun ve su kullanıyor. Çok az bir kısmı ise, bu amaçla satılan içine çeşitli kimyasallar ve parfüm katılmış olan hazır çözeltileri kullanıyorlar.
kadınlar genellikle cinsel birleşmeden sonra, ban.yo veya boy abdesti sırasında, adet görme sonrasında,bazı cinsel organ şikayetleri olduğunda veya tuvalet sonrasında cinsel organlarını yıkıyorlar. Yıkamaya gerekçe olarak birçok neden ileri sürülüyor. Bunların başında cinsel ilişkiden sonra temizlenmek, hamile kalmamak ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak geliyor. Bunların hepsi yanlış bilgilenmeye dayanıyor. Çünkü döl yolunu yıkamak bu amaçların hiçbirine hizmet etmiyor. Aksine döl yolunu yıkamak birçok sağlık sorununa neden oluyor.

Döl yatağı yıkamanın diğer nedenlerinden biri de döl yolu akıntılardan ve kokularından arınmak. Bu da çok zararlı bir yıkama zamanı ve gerekçesi. Çünkü döl yolu akıntısı ya da kötü koku var ise, burada iltihap var demektir bu durumda döl yolunu yıkanmak daha da sakıncalıdır. İltahabı yayar ve ağırlaştırır. Bu durumda döl yatağını yıkamaktan çare ummak yerine gecikmeden mutlaka bir doktora başvurulmalıdır. Döl yolu temizliği amacı ile satılan eriyikler hekim önerisi olmadan kesinlikle kullanılmamalıdır. Döl yolunu temizlemenin en güvenli yolu onun kendi kendini temizlemesine fırsat verilmesidir.
Hangi amaçla olur ise olsun döl yolunun su veya başka bir sıvı ile yıkanması döl yolunun kimyasal yapı ve dengesini bozuyor. Döl yolunun kimyasal yapısı ise bulaşıcı hastalıklar açısından son derece önemlidir. Bu yapı bozululur ve döl yolunun kendi kendini koruma meknizması bozulmuş oluyor. Buna ilaveten döl yolu yıkama sırasında buraya mikrop taşınmış oluyor. Bu iki faktör birleşince döl yolunun iltihaplanması kolaylaşmış hatta kaçınılmaz oluyor. Bu iltihap rahim ağzı ve içine hatta tüplere ulaşarak çok ciddi enfeksiyonlara yol açabiliyor. Tüm araştırmalar sık sık veya düzenli olarak döl yolunu yıkayan kadınlarda üreme organları iltihaplarının %70-80 oranında daha sık görüldüğünü gösteriyor. Düzenli. Bu enfeksiyonlar zamanında tedavi edilmez ise hayati tehlike yaratabiliyor ve kısırlığa neden olabiliyor.
Döl yolunu yıkamanın sakıncası saadece enfeksiyon ya da istemsiz gebelik ile de sınırlı değil. Döl yolunu uzun yıllar ve sık sık yıkayanlarda rahim ağzı(serviks) kanseri oluşumunun daha sık olduğu biliniyor. Bu nedenle de kadınlar her ne nedenle olursa olsun döl yataklarını yıkamamalıdırlar.(alıntı)inşallah eğim konusunda işinize yarar arkadaşlar, p dik değil işte böyle popoya doğru eğimli girecek.

buda vajinanın kastığımız zaman ki hali ama p nin eğimini görmeniz için bu resimleri buldum
cinsellik-vajinizm.jpg

cinsellik-yuzeysel-agri.jpg

cinsellik-derinde-agri.jpg

arkadaşlar birde pozisyonla alakalı bir link paylaşıyorum saçma sapan bir site değil merak etmeyin ama gerçek insan resimleriyle göstermişler hem daha anlaşılır olacağına inandım o yüzden kusura bakmayın lütfen, tesadüfen buldum bu sayfayı inşallah işinize yarar,

üstten 9. resim benim deneme pozisyonum buydu, siteden bulmadık ama bu pozisyonda yenmiştim deneme yanılma yoluyla :)

Kızlık zarı bir ambalaj değil arkadaşlar,
bazen düşünürüm Allahın yarattığı yapmamızı istediği şeyler hep sağlıkla bağlantılı şeyler aslında.kızlık zarı bile sağlık için aslında...

"Kız çocukları henüz daha küçük bir bebek veya çocukken dış dünyanın mikroplarından sadece 5-6 cm uzak olan karın içindeki steril ortam kızlık zarı tarafından korunmaktadır. Kızlık zarı olmasaydı küçük yaşta kakasını ve çişini altlarına yapmaları veya bilmeden vajinalarına parmaklarıyla dokunmaları bu çocuklar için büyük tehlike teşkil edecekti. Karın zarına ulaşabilecek mikroplar ciddi sorunlara yol açacağından birçok kız çocuğu ergenliğe bile ulaşamadan ölecekti. Bu bakımdan kızlık zarı kadının genital bölgesini dış etkenlere karşı koruyan bir engeldir ve bu amaçla yaratılmıştır. Fakat bizim toplumumuzda dahil olmak üzere bir çok toplumda kızlık zarı bekaretin, el değmemişliğin simgesi olmuştur."

birde bir arkadaşla konuşmuştuk o mailde yazdıklarımıda aynen buraya kopyalıyorum belki işinize yarar birşey bulabilirsiniz diye, belki aynı şeyleri tekrar etmiş olabilirim ama dahada pekişsin istiyorum.

canım vajinismus zaten eşiyle beraberliğe izin vermeyen bayanlara söylüyorlar , başımıza gelmeden ne olduğunu bizde biliyor muyduk, dr bana vajinismus değilsin sen dedi bir taneside konuşmalarımla sadece muayene etmeden 10 seans verdi, ikiside uzmandı birisi para peşindeydi diğeri vajili değilsin diyerek beni rahatlatmak niyetindeydi diye düşünüyorum, aslına bakarsan vajinismusun evreleri varmışya o evrede nedir biliyor musun? hepsi hikaye, senin korkularının fazlalığı, bak canım zardan bahsedeyim sana zar vajina girişinden sadece 1.5 -2 cm geride ve zaten ortasında delik olan bir yapıya sahip,parmakla denediğinde parmakların ince olduğu için tek parmakla denediğinde parmaklar deliğin ortasından geçer gider karşıya ama p kalın olduğundan delik küçük kaldığından geçmeye çalışırken yırtılacak ama sanılan gibi bir acı ve kan bekleme çünkü iki damla kan ve eğer ki yağ ile yeterli kayganlığı oluşturursanda acı hissetmeyeceksin, ben yağı silmek için peçeyle sildiğimde yani kanı öyle gördüm ve p yi dik girdirmeye çalışma aşağı doğru yani senin popon varya ona doğru eğimli iteceksin, bu arada sana şunu söyleyim girişte acı var diyenlerin hepsi hızlı davranıp dik itmeye çalışanların yanılgısı, sana tavsiyem ben hiç acı hissetmedim zeytinyağı iyice sürdüğümde, ama üstte anlattığım gibi yaptığımda ıkınarak yavaş yavaş kendimi dinleyerek devam ettim, bak öne doğru eğimli olursan hani yolladığım resimdeki gibi o zaman zaten p ıkınma yardımıyla yerini buluyor, afedersin p yi tut ve kaydığı için elinle öyle vajinanın orda gezdir öncesinde de şunu yap tatlım p yide yağladın ya hani sonra üstte eşinin afedersin p sinin üstüne p kendi halinde yatay normal duruşundayken otur ve klitoris varya hani şu afedersin küçük abdest çıkışı orasını falan p nin üstünde sürtün canım biraz normalde bu ıslaklık getiriyor çünkü klitoris uyarılmaya çok müsait haz aldığını hissettiğinde p yi tut ve zaten p nin ucunu afedersin vajina kısmında gezdirdiğinde hissedersin deliği oraya koy ve biraz elinle tutarak ıkın.bak yerini bulana kadar dene vazgeçme olur mu. neden yağ onu söyleyim bak canım bizim eşimizle ilişkiye engel olma nedenimiz kaslarımızla falan alakalı değil yani şöyle sadece bilinç altımızda ki korkular, egzersiz sadece oraya birşey gireceğine zihnimizi inandırmak,sen önce bir benim yöntemle dene bunu olmazsa egzersize geçersin, şimdi bizim sorunumuz çok korktuğumuz için ıslaklık olmuyor yeterince ve biz kayganlık olupta hissetmeyeceğimiz p yi oraya dokunduğu an kuru kuruya fazla hissediyoruz ve daha çok korkup ve rahatsız olup itiyoruz, halbu ki tek eksiğimiz Rabbimizin bize doğal olarak salgılattığı o kaygan sıvı, tabi biz başta korktuğumuz için o ilk korkuyu atana kadar en iyi kayganlaştırıcı sıvı olan (tabi bence) zeytinyağı oraya sürdüğümüzde rahatça giriş olacak inşallah. şimdi sana şunu söyleyim parmağından yüzüğünü çıkarmak istersin hani parmağın sanki daha kalın gibi çıkmaz yüzükte biz uğraştıkça kıpkırmızı eder parmağımızı, işte p ile kuru kuruya uğraşırsan tahriş olur ve acır, yüzük sanki parmağımızda büyüdükçe büyür bir türlü çıkmaz, biz bir sabun süreriz yada krem sanki az önceki yüzük büyümüş genişlemiş gibi çıkar kolayca değil mi? işte p aynı şekilde kayganlık olunca rahatlıkla girecek.deliğin küçüklüğüne gelince tatlım orası normalde esnek ve açılmaya müsait biliyosun ordan bebek çıkıyor 4 kilo düşün yani afedersin p ondan geniş değil ya, ama biz kendimizi kasınca orası sanki kapı duvar oluyor.bak canım ıkındığında kendini kasamayacaksın ve orası açılacak, geç ayna karşısına, poponu vajinanı gorebileceğin kadar havaya kaldır, korkma hiç, vajinana o deliğin olması gereken yere bak, deliği görebiliyor musun, sonra ıkın canım ve ıkındığında orda bir minicik delik belirecek tamam mı ordan şunu anla ıkınınca vajina p girişine hazır o kadar genişleyebilecek. şimdi delik küçük p büyük sana onuda söyleyim bak canım, afedersin ama popo deliği nasıl minicik değil mi, peki çok özür dilerim dışkı p den de kalın bazende ince oluyor değil mi? nasıl rahatça çıkıyor değil mi işte biz korkupta kendimizi kasmıyoruz ve esniyor, aynende yine minicik haline dönüşüyor kapanıyor değil mi? bunları düşün. bu arada bazı durumlarda ilk ilişkide kanama olur, yırtık yeri iyileşir, daha sonraki ilişkilerde tekrar kanar. Bu da kızlık zarının aşırı sert veya fazla damarlı olmasından kaynaklanır. Kanama miktarı fazla değilse, her ilişkide oluşan kanama kısa süreliyse endişelenecek bir durum yok.

peki neden çok kanıyor diye anlatılırdı eskiden bu yana?
çünkü arkadaşlar hani hep denir ya eşin seni beklerse ağrı az olur yada hissetmezsin ama acele ederse canın yanar diye, işte bayan tam olarak korkudan kendini veremez ve o kaygan sıvıdan yeterince gelmez, ama erkekte beklemez acele ederse, kuru kuru zorlayınca haliyle tahriş olur, canı yanar bayanın, birde ilk girişte de aniden zorlarsa yanlış yönlere bu defa vajinada doku yırtıkları mı denir, o şekilde yırtılmalar oluyor ve haliyle fazla kan geliyor, eskiden bu yana anlatılan çok kanıyor muhabbeti bu arkadaşlar, o gelen kan zardan değil doku zedelenmelerinden kaynaklanır.herkesin zar yapısı farklıdır tabi çok kalın ve damarlı zarlarda vardır çok nadir görülsede yine yağ sürdüğünüzde yeterince kayganlık sağlandığı için ve aniden zorlamadığınız için,gayet acısız ve kolay bir ilişki olacaktır.
ARKADAŞLAR BUDA 3 boyutlu pozisyon videoları tabiki animasyon inşallah bunlarda faydalı olur işinize yarar.sadece verdiğim linklere bakın başka uzantılara sayfalara tıklamayın saçma sapan videolara girmesin.
bu arada 4.14 den itibaren özellikle hoşunuza gideceğine inandığım bir video da paylaşıyorum

bu arada bu videoda birde şöyle söylüyor 5.15 e dikkat edin bazı arkadaşlar diyor ya hani vajina asidik yağ bazik falan diye, erkek spermlerini içeren sıvıda bazik özellikte eğer ki vajina yapısını bozsa o sıvı bozardı öyle değil mi ben bunu anlıyorum, bence dr unda söylediği gibi zeytinyağ doğal olduğu için çekinmeden kullanılabilir diye düşünüyorum.

LÜTFEN ARKADAŞLAR ERTELEMEYİN!!!
BAŞARISIZ OLMAK HİÇBİRŞEY YAPMAMAKTAN DAHA İYİDİR, ÇÜNKÜ HİÇBİRŞEY YAPMAYAN İNSAN, NE YAPABİLECEĞİNİ BİLEMEZ; AMA BAŞARISIZ OLAN BİRİSİ , NE YAPMAMASI GEREKTİĞİNİ İYİ BİLİR...(bu sözü biryerden duymadım ama böyle bir cümle kurulmuştur gibi bir his var içimde :KK1:)

bu arada dilatörler(egzersiz aparatları)ile ilgili bir alıntı ekliyorum
diğer sayfada arada kaybolur gider diye burayada ekliyorum

"Yaygın görüşe karşın, vajinismus tedavisinde dilatör kullanımı, vajinal dokuyu ya da vajinal açıklığı ‘esnetmek’ değil, kadınların pelvik tabanları üzerinde kontrol sahibi olmalarına yardım etmektir. Vajinismusla ilgili giriş zorlukları olan kadınlar yanlış olarak dilatörlerin vajinal girişlerini daha geniş olması için esnetmekte kullanıldığını varsayarlar. Halbuki giriş sorunları pelvik tabanin istemsiz sıkılığından kaynaklanan sorunlarla bağlantılıdır. Dilatör kullanımı normalde ‘genişletme’yi odaklamadığından ‘vajinal dilatör’ ismi yanlış bir adlandırmadır. Bu nedenden ötürü bazı uzmanlar onlardan vajinal eğiticiler ya da aralayıcılar olarak söz eder. Dilatör kullanımına alternatifler de vardır ancak uygulamada kadınlar gerekli pelvik taban egzersizlerini tamamlama konusunda dilatörlerin en kolay aletler olduğunu görmüşlerdir."

EŞİ ERKEN BOŞALMA SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR, SIKINTI ETMEYİN ZAMANLA DÜZELİR, VAJİLİ KADINLARIN EŞLERİNDE GÖRÜLÜYOR BU GENELDE VE SABREDİN GURURUNU KIRMAYIN SAKIN, BİRDE ŞU LİNKTEKİ YAZIYI OKUYUN DERİM...BU SORUNU NERDEYSE HEPİMİZ YAŞADIĞIMIZ İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM...

http://www.doktornevra.com/cinsellik/erken_bosalma.asp

Sağlıklı Cinsel YaşamErken boşalma sorunu Kegel egzersizi ile önlenebilir mi?

Erken boşalma, cinsellikte en sık karşılaşılan problemlerden biridir. Zaman içerisinde büyük bir tabu haline gelmiştir. Özellikle erkekler arasında çok sık dile getirilmese de çok büyük oranlarda karşılaşılan erken boşalma sorunu ise sanıldığı üzere çözümü çok zor bir problem değildir.

Erken boşalma sorunu, halk arasında cinsellik dışında başka bir şeye odaklanma, bazı geciktirici kremler kullanma gibi yöntemlerle çözülmeye çalışılsa da erken boşalma sorununu çok daha uzun vadeli ve kesin çözümlerle halletmek mümkündür. Prostat, şeker gibi hastalıklar sebebiyle ortaya çıkan erken boşalma sorununu bu hastalıkların tedavisiyle çözmek mümkünken, psikolojik tedaviyle de bu sorunun üstesinden gelebilmek mümkündür.

1950’lerde Amerika’da geliştirilen “Kegel” yöntemi ise erken boşalma sorununa alternatif ve uzun vadeli bir çözüm getirme iddiasındadır. “Pelvis tabanı egzersizi” olarak da bilinen Kegel egzersizi, bugün Kegel kası olarak da bilinen bir kasın güçlendirmesine dayanır.

Aslında hamile kadınların doğumunu kolaylaştırmak için geliştirilen Kegel egzersizinin zaman içerisinde erkeklerde de etkili olduğu ve erkeklerin erken boşalma sorununa çözüm olabildiği keşfedilmiştir.

Hangi kası çalıştırmalısınız?

Kegel egzersizi oldukça kolay bir biçimde yapılabilir. Yalnızca hangi kas gruplarını çalıştırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu kasları öğrenmek için idrarınızı yaptığınız sırada idrarınızı tutun ve tutmak için kullandığınız kasın hangisi olduğunu anlamaya çalışın. Geliştirmeniz gereken pelvis tabanı kası, bu kastır. Bunu yaparken karın ve kalça kaslarınızın serbest olduğundan emin olun.

Nasıl uygulanır?

Kegel egzersizini gündelik hayatınızı hiçbir şekilde engellemeden uygulayabilirsiniz. Herhangi bir şeyle ilgilenirken dahi Kegel egzersizi yapmak mümkündür. Önceden belirlediğiniz pelvis tabanı kasınızı 3-10 saniye süreyle kasın ve bir süre ara verin. Bunu arka arkaya 5-10 kez uygulayın. Bu işlemi günde 5 defa uyguladığınız takdirde bir süre sonra pelvis tabanı kasınızı geliştirebileceksiniz.

(alıntı!!!!!!!!!!!!!!)

arkadaşlar!!!!
gidin ampulün icadını okuyun, edison 2000 deney yapıyor (herkes farklı bir rakam veriyor ama önemli olan bu değil) ve başarısız oluyor. artık teknisyenler vazgeçelim diyor olmayacak. edison biz hiç yol katetmedik diyemezsin diyor teknisyene, biz diğerlerinden 2000 adım öndeyiz, ampule gitmeyen 2000 yol bulduk. ve sonunda başarıyor.çünkü yapacağına inandığı için, ve sen inanırsan herkesi inandırırsın.

birde şu takıldığınız yer varya hani duvar;işte o sıkışma hissettiğimiz yer beyin kaslarına bağlı aslında :), ne kadar kendini rahat bırakırsan o kadar kolay, ıkınırken sıkamıyorsun zaten o kasları o yüzden oraya geldiğinde de ıkınırsan afedersiniz büyük abdest yapar gibi işte o zaman olur.

ara verdim başa döner miyim?
başa sarmak diye birşey yok, sen katettin o kadar mesafe ,hayal kırıklığına uğrayacak da birşey yok ki, bir yere giden birsürü yol vardır biri olmaz diğerini denersin, bu senin hazır hissetmenle alakalı, olmayacak dersen olmaz çünkü cesaretin yoksa çabada sarfetmez hemen pes edersin.

EK:Arkadaslar uzun süredir giremiyordum siteye ve o zamanlar ne bulsam belki birilerine faydasi olur diye eklerdim konuya.yazik ki verdigim linkler hep gitmiş çok üzüldüm.inşallah tek basına yazimda faydali olur.kolay gelsin inşallah vajinismusu yenmeyen kalmaz.

Son düzenleme:
deneyipte başaranlar lütfen burda yazsın, işe yaramadı diyenler de yazsın ki belki farklı bir ayrıntı söyler daha yardımcı olmaya çalışırız arkadaşlar.

Ben de 2 gündür senin önerinle zeytinyağını kullanıyorum. Çok faydalı oldu. Üstte çok fazla yapamıyorum ama popo altına yastık alarak dün gece denedim daha rahat ve kolay oldu. Arkadaşlara da tavsiyem z.yağı ile denemek ben de kendi parmaklarımla egzersiz yapamadım...

canım peki eşin parmak denemesi yaptığında hiç parmak batması bi sızı bi uyuzluk hissetmedinmi ben çok uyuz oluyorum eşim parmağıyla yaparkenh bana burayı biraz açarmısın ve pns girişi sağlarken hiçmi vajende gerilme kasma hafif acıı sertlik sızı yanma batma yani en ufak ayrıntıyı bile istiyorum canım bi zahmet :)))

Canım Günaydın,

Herkesin yapısı farklı olduğundan sanırım ben kendi parmaklarımla egzersiz yapamadım bi kere işaret parmağımı 2. boğuma kadar aldım daha fazla yapamadım. Eşim z.yağlı bi şekilde cuma 2 parmağını soktu, cuma z.yağıyla tekrar deneme yaptık başarılıydı. Dün gece kalçam havada z.yağsız ilişkiye girdik gayet iyiydi. Ben alışma dönemindeyim eşim de alışma döneminde ama biz ilk günlerden çok ileri seviyelere geldik. Ben ilk 4 gün p.ne kelime nerdeyse bacaklarımı açamıyordum. 4. gün boyunca ben ısrarcı davrandım gün geçtikçe yapamıcam dedik kızlık olayını çok önemsedim olmalı dedim kan çıksın eşim inansın diye değil, eğer bunu yapamazsam sonrası çok zor olur diye düşündüm. 4. gün kızlık olayını hallettik.2-3 gün bi şey yapmadık sonrasında bi türlü yapamadık ben çok kuru ve kasılmıştım. ıslaklığım eşim üstteyken sürtmeyle oluyordu. Z.yağı denemesinden sonra çok rahatız. Dün gece yağsız ilişkiye girdik çok daha iyiydi. Kendi ıslaklığımız yetiyor. Eşim artık pozisyon bile seçiyor :) Benim yüzüm yastıkta kalçam havada çok daha rahat oluyor. Eşim üstteykende oldu o da daha iyiydi. Ben sadece üstte olmayı beceremiyorum sanırım zamanla. Kkaderim sağolsun z.yağını önerdi ben kurtuluyorum...

canım peki eşin parmak denemesi yaptığında hiç parmak batması bi sızı bi uyuzluk hissetmedinmi ben çok uyuz oluyorum eşim parmağıyla yaparkenh bana burayı biraz açarmısın ve pns girişi sağlarken hiçmi vajende gerilme kasma hafif acıı sertlik sızı yanma batma yani en ufak ayrıntıyı bile istiyorum canım bi zahmet :)))

parmak batması olmuyor canım tabi tırnak yapısından falan rahatsız olacak olursan ince ameliyat eldivenlerinden kullanın ama bende sorun olmadı. elleri temiz olsun yeter. bu arada acı hissetmiyorsun sadece girerken ıkın ki rahat girsin, kasılma var mı dersen biran kasılsan da bakarsın ki acı yok hemen serbest bırakırsın, o parmağını girdirip çıkarttıkça zaten alışırsın, neden beklemişim diyeceksin emin ol. uyuz his derken :) tabi sonuçta oraya birşey giriyor ama acı yok korkacak birşey yok tuhaf belki hissediyorsundur ama zamanla alışacak ve bu his de zaten beklemene değmeyecek kadar küçük bir his değil mi? ben öyle acı , batma, sinir bozucu birşey hissetmedim.canım ordan bebek çıkıyor düşün 3 kilo bazen 4 kilo :) Rabbim öyle bir organizma vermiş ki aslında çok kolay biz onu zihnimizde zorlaştırıyoruz.

Son düzenleme:
Canım Günaydın,

Herkesin yapısı farklı olduğundan sanırım ben kendi parmaklarımla egzersiz yapamadım bi kere işaret parmağımı 2. boğuma kadar aldım daha fazla yapamadım. Eşim z.yağlı bi şekilde cuma 2 parmağını soktu, cuma z.yağıyla tekrar deneme yaptık başarılıydı. Dün gece kalçam havada z.yağsız ilişkiye girdik gayet iyiydi. Ben alışma dönemindeyim eşim de alışma döneminde ama biz ilk günlerden çok ileri seviyelere geldik. Ben ilk 4 gün p.ne kelime nerdeyse bacaklarımı açamıyordum. 4. gün boyunca ben ısrarcı davrandım gün geçtikçe yapamıcam dedik kızlık olayını çok önemsedim olmalı dedim kan çıksın eşim inansın diye değil, eğer bunu yapamazsam sonrası çok zor olur diye düşündüm. 4. gün kızlık olayını hallettik.2-3 gün bi şey yapmadık sonrasında bi türlü yapamadık ben çok kuru ve kasılmıştım. ıslaklığım eşim üstteyken sürtmeyle oluyordu. Z.yağı denemesinden sonra çok rahatız. Dün gece yağsız ilişkiye girdik çok daha iyiydi. Kendi ıslaklığımız yetiyor. Eşim artık pozisyon bile seçiyor :) Benim yüzüm yastıkta kalçam havada çok daha rahat oluyor. Eşim üstteykende oldu o da daha iyiydi. Ben sadece üstte olmayı beceremiyorum sanırım zamanla. Kkaderim sağolsun z.yağını önerdi ben kurtuluyorum...

söyleyecek söz bile bulamıyorum mutluluğumu anlatmak için :))))))))))))))))))) böyleyim sadece sende hep böyle ol bundan sonra :)))))))))))))))))))))))))))))))))) . senden tek ricam minik de olsa payım olduysa nolur bana dua et buna çok ihtiyacım var :KK43:

kkaderim ; Allah bin kere razı olsun çok teşekkür ederim. İnşallah herşey gönlünce olur canım çok sağol her şey için teşekkürler. Zamanla herşey daha düzene girecek diye düşüyorum :) Tam olarak git gel hızlı olmuyor

kkaderim ; Allah bin kere razı olsun çok teşekkür ederim. İnşallah herşey gönlünce olur canım çok sağol her şey için teşekkürler. Zamanla herşey daha düzene girecek diye düşüyorum :) Tam olarak git gel hızlı olmuyor

biz insan oğlu ne garibiz değil mi hep daha fazlasını istiyoruz. isteyelim de zaten yoksa hiçbirşey yapmadan otururduk. bak varya zamanla gel git de olacak düşünsene, aşabilir miyiz diye düşünürken, bazılarımız haz neden alamıyorum diye yakınıyoruz bazılarımız gel git olmuyor diye , hepsi zamanla oturuyor. bebekten örnek alsana; önce emekler, sonra yürür, sonra koşar. hangimiz emeklemeden koşabildik. vajinismus olan arkadaşlarım da onlarda doğumu bekliyorlar aslında yeniden doğacakları günü, o mucizeyi bekliyorlar ama aslında mucize onların ta kendisi.inşallah en kısa sürede bunu görebilmelerini diliyorum.bu arada sende sağol canım. dua istemekle yüzsüzlük mü ettim :KK43: bilmiyorum ama minicik payım olacaksa birilerine kimse teşekkür etmesin bana sadece Allah razı olsun desin bana yeter :)

Estağfurullah canım ne yüzsüzlüğü olur mu öyle şey, Allah bin kere razı olsun... tabii ki çok haklısın herşey zamanla daha güzel olacak inşallah.

brcayk canım tebriklerr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: yenmişsin şimdi anlat bakalım zeytin yağının hikmetini bana nasıl bir kolaylık sağladı bende denemeyi düşünüyorum inş.. olumlu olur...

brcayk canım tebriklerr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: yenmişsin şimdi anlat bakalım zeytin yağının hikmetini bana nasıl bir kolaylık sağladı bende denemeyi düşünüyorum inş.. olumlu olur...

brcayk mı anlatsın :) ben gideyim o zaman.

brcayk mı anlatsın :) ben gideyim o zaman.

ben sana özelden yazmıştım canım en ayrıntısına kadar istiyorum diyede cvp gelmedi şimdi brcayk yenmiş tazecik anlatsın dedim tabi sende anlatt yani anlatın herzaman biz duymaya doymuyoruz bildiklerimiz aynı gelsede iyi geliyo anlat canımm :)))

ben sana özelden yazmıştım canım en ayrıntısına kadar istiyorum diyede cvp gelmedi şimdi brcayk yenmiş tazecik anlatsın dedim tabi sende anlatt yani anlatın herzaman biz duymaya doymuyoruz bildiklerimiz aynı gelsede iyi geliyo anlat canımm :)))

nasıl olur canım cvp yazmıştım hatta bende cevabıma cvp gelmedi diyordum :)))

hadi sen bana sor şimdi nede olsa brcayk benim öğrencim :)) şaka bir yana şimdi sorman gerekenleri sor ki belki bugün denersin birgün bile kâr bence:KK66:

Son düzenleme:
bu arada arkadaşlar ben kullanmadan önce araştırmamıştım sadece herşeyi göze alıp denedim ama sonra burda birilerine önerip vebal almak istemedim o yüzden araştırdım. çoğu ebenin doğumda vajina mı vajina girişi mi ne esnesin diye yağ kullandıklarını öğrendim zararı olsa onlar kullanmazdı mutlaka üstelik herşeyin mutlaka fazlası zarardır o yüzden 2 gün kullanın dediğim gibi 3. güne gerek kalmayacak inşallah.bu arada kullanım sırasında az sürmeyin ama söylediğim gibi vajina içine eşinizin parmağıyla sürdüğü yeter p. ye de bolca sürün ki rahat olsun. zaten hepsini içine alacak değil siz bolca sürün ,ne demişler testiyi ne kadar daldırırsan daldır testi dolduğunda başka su almaz :) neyse bu saçma örnekten sonra şunu söyleyim tek olumsuzluk p yerleştirirken kayıyor :) ee bizim amacımızda bu zaten kaysın :)

Son düzenleme:
bakın şimdi birkaç yerde bulduklarım arkadaşlar doğumda kullanmışlar
tırnak içinde alıntı yaptığım cümleler var
"Sürülen bölgeyi gevşetir yumuşatır o münasebetle doğum olayında da etkisi yok sayılamaz.."
"benim teyzemde hep der zeytinyağı olmasaydı asla doğuramazdım o ebe'den Allah razı olsun der hep :) zor geçiomuş doğumu ebe hemen zeytinyağı sürmüş :)"
"merhabalar.... 10 nisan da normal doğumla oğlumuz dünyaya geldi doğumuma 3 gün kala zeytinyağı kullanmaya başladım... doğumdan bir gün önceki muayenemde dr'um 3-4 cm açılmamın olduğunu söyledi bu kadarcık bir açılma esnasında insanların çığlık çığlığa olduklarından bahsetti ben hiçbirşey hissetmedim...açıklığım 6cm oluncaya kadar da herhangi bir acı duymadım belki ağrı eşiğimin yüksek olmasındandır...son 3 saatim de ağrılarım ve sancım çok şiddetlidi...elhamdülillah bebişimiz sağ salim dünyaya geldi...zeytinyağpından mı bilemem ama evde doğumda sıklıkla kullanılan bir yöntemmiş hatta bir ebe yakınımız sancı esnasında da kullanmamı soylemişti ama tabiki mümkün olmadı nst, koldaki serum ve benim boşvermişliğimden belki o esnadada kullansam daha k olay daha az dikişli olurdu doğumum..."

belki doğumda bunun yapılması yanlış yada doğrudur tabi bunu bilemem ama yağın zararı yok ki kullanılıyor diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Kkaderimin dediğin z.yağını kullandım, ben eş parmağını bir kereyle denedim. P. denemesine geçtik çok şükür 2. gün herşey yolunda gitmeye başladı. Z.yağını tavsiye ederim. Ben ılık bi duş aldım hatta ilk gün kas gevşetici bile içtim. Sonrasında bi kaba z.yağını döktüm ellerimizi yıkadıktan sonra eşim parmağını yağa bandırdı, parmağıvajinanın içine girdi. Sonrasında p. denemesiyle devam ettik yatak ucunda üstte altta her pozisyonu denedik. Eşime ve bana en uygun yüzüm yastıkta kalçam hava da ki pozisyondu. Hee popo altına yastık koyarakta denedik o da güzeldi. Şu an da en son ilişki durumuna göre anlattığıma göre rahattım iyiydi ve yap kullanmadık. Tecrübeli arkadaşlarımızın söylediği gibi zamanla daha da çok yerine oturuyormuş.

merhaba kaderim,
yazınızda zeytinyağı mucizesini okudum. ve hemen denedik. bende kuruluk olduktan p.. kaymıyor ve canım yanıyordu.jel de bır işe yaramadı fakat zeytınyagı gercekten ise yarıyor. ancak şöyle bir sorunum ve yardım istiyorum. p.. içime girip sürtünmeye basladıkça idrar kesemde baskı oluyor idrarımı bosaltmamak için kendimi zor tutuyorum. ayrıca o kadar sürtünmeden sonra hala kızlık zarım delinmedi.vajinadan p. içime giriyor sonuna kadar gittiği halde birşey olmuyor acaba vajinanın içinde farklı bir yöne mi gitmek gerekiyor. ne yapmalıyım sızce yardım yardım yardım. kandil gecesi size çok dua ederiz.

X