Bebeklerimiz hangi hafta kaç kilo & cm annişler kaç kilo aldı hamilelik nasıl gidiyor

Haklısın canım. Benim ilk olduğu için her şey bana normal geliyordu. Ama akıllandım sayende :) Paramı veriyorsam o da hizmetini yapacak.
aynen içinde bişey kalmasın mümkünse ki mümkün bunlar en basit şeyler devlette bile yapılıyo.. çekinmeden istediklerini söyle onlar hem maaş alıyor hemde para veriyorsun

15+0 ile başladım bu haftaya :) cinsiyet belli olmuşmudur kızlar?
bende 14+5 im:nazar:. bugün doktora gittim cinsiyeti için .bir türlü açmadı bacaklarını minik .göstermedi .bacağını açsaydı öğrenecektik .seninkide belli olur artık .ALlah hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :nazar::anneadayı:

bende 14+5 im:nazar:. bugün doktora gittim cinsiyeti için .bir türlü açmadı bacaklarını minik .göstermedi .bacağını açsaydı öğrenecektik .seninkide belli olur artık .ALlah hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :nazar::anneadayı:
aminnn canımmmmm inşallahhhh. çikolata vişne suyu falan içince gösteriyor diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum

32.haftadayım. cumartesi doktor kontrolüm olacak o zaman bebişin kilosunu net öğrenebileceğim.. 3 hafta önce 1500 gr.dı bebişim..
ben 17 kg aldım :KK43:

Ben de 21. Haftanın içindeyim. 3 kg aldım. Bebek en son 280 grdı. İnşllh çok kilo almam. En büyük korkum bu.

26 haftalık hamileyim 61 ile başladım şu an 70 oldum inşallah doğuma kadar 80 i bulmam :)

hahah bizde 11 haftalıgız 57yle başladım gecen hafta tartıldık doktorumuzda 59 olmuşum 2.5 aya gore normal dedı :) bu gıdışle alıcagım gıbı gorunuyo :)

14+2 deyim, 64,5 la başladım, 64,5-65,5 arasında değişiyor. Durup durup 1 ayda 10 kilo alırsam yandım :KK17:
Kardeşimde 6. ayında 5-6 kilo birden almıştı

60 kiloyla hamile kaldım 19+6 günlüğüz şimdi 58 kiloyum

35+4 uz.bebegim 3000 gr boyu 51 cm.bende 9 kilo aldim.
yaa nasıl bu kadar az kilo alabildiniz valla tebrikler, bebeğin de kilosu süper nazar değmesin..ben 29+4 teyim 13 kg aldım yaaa.. :KK43: dikkat etmeye çalışıyorum doğumda sıkıntı çıkmasın diye ama bişileri yanlış yapıorum sanırım..

bugün 31. haftamın bittiği gün... bebeğim 1630 gr, boyu da 44 cm... doktor kilosu normal, boyu uzun dedi... normalde 35 haftalıkken falan 44 cm olurmuş... ben de şuana kadar 11 kilo aldım... 52 ile başladım, 63 oldum..

21+4 te gittik doktora 28 cm 476 gr di kızım.
suan 22+5 iz bilmiyorum :)
ben 86 ile hamile kaldım
suan 85 im 84 e kadar düştüm kusmaktan.
yani kilo almadım hemen hemen

X