haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Günaydın kızlar. Sabah sabah umutsuz bir hava seziyorum sakin lütfen :))) Pazartesi biliyorsunuz bebeğimin kalp atışlarını dinlemeye gittim. Benden önce bir bayan çıktı annesiyle. Sonra ben girdim. Konuşuyorduk falan dedi ki sizden önceki bayan da hamile. Mucize bebek dedi. bayan 43 yaşında ve menopoza girmek üzereymiş. Doktora gelmiş doktor menopozu geciktirmek için ilaç vermiş ve direkt tüp bebeğe yönlendirmiş. Menopoza girmesin derken abla hamile kalmış. Rabbim ol dedikten sonra olacak inşallah. Ben dahil hepimiz etraftan anlayış bekliyoruz. Malesef olmuyor zorla adamın kafasına anlayış sokamıyorsun. Kimse kendi kadar üzülmez ya da sevinemez bunu hepimiz biliyoruz. Benim de sadece eşimin ailesi ve benim ailem biliyor birkaç da yakın arkadaş. Herkese o kadar sürpriz oldu ki inanamayan,ağlayan vs. Şimdi de başladılar işi bırak otur evinde falan. Söylemek o kadar kolay ki herkese sanki benden daha çok düşünüyorlar bebeğimi. Demem o ki konuşurlar konuşurlar hiç susmazlar. Ne diyoruz artık :KK1: İt ürür kervan yürür :KK1::KK1::KK1:

canım bende seni merak etmiştim duydun mu bebişin kalp atışlarını gözün aydın canım Allah kucağına almayıda nasip etsin

Bende bekliyorum canım ama hic belirti faln yyok. Idrar testi falan yapmaya cesaretim yok
Birde ben geceleri cok ama cok fazla gerinerek uyaniyorum bu da beni çok korkutuyor.

ılk uc gun ağrım ve sıslıgım vardı.suan herhangı bır agrı yok.sadece gogus uçlarıma pek dokunamıyorum.dun hafıf bel ağrım vardı o da gectı.ıste bole.kendım evde test yapmayı düşünmüyorum.15 ınde drumdan ogrenmeyı ıstıyorum

merhaba arkadaşım benimde 15 temmuz. zor geçiyoo bende hiç belirti falan yok. bi şişkinliğim var ama onunda hamilelik belirtisi olcağını düşünmüyorum. idrar testi yapmadım ama cuma başlıcam yapmaya cuma c.tesi pazar yapcam bazen silik çıkabiliyormuş arkadaşlar deneyimlerini paylaşmış. inş bizimde bebişlerimiz tutunmuşlardır.

Allahım hepimize bu sevgiyi tattırsın arkadslar , inşallah mutlu haberlerimizi de paylaşalım. Eslemcim bende de bu gerinmeler oluyor ama daha önce pozitif aldığım zaman hamileliğimde de oluyordu o yüzden korkulacak bişey yok bence ben bacaklarımı havaya dikiyorum evde yürüyorum biraz yatmadan önce biraz da olsa iyi geliyor....

hanımlar günaydın pozitif sonuç alan bütün arkadaşlara hayırlı olsun Allah sağ salim kucaklarına almayıda nasip etsin inşallah benim dün yumurta toplama işlemim oldu 8 tane yumurta toplandı az önce doktoru aradım 4 tanesi olgun çıktı 3 tanesi döllendi dedi biraz moralim bozuldu açıkçası sizde durum nasıl nolur bana bi yorum yapın birde bana doktorum yumurta toplamadan sonra antibiyotik progestan ve dostinex yazdı antibiyotik ve progestanı biliyorum fakat opu dan sonra hiç dostinex kullanan oldu mu aranızda ?

malatyada oldumm hiç alakam yok malatyayla fakat gittik ve mutlu son...en iyi dedikleri doktorlar foss çıktı yani janjanlı kliniklere bakmayın arkadaslar..allah herkese nasip etsiinnnnnnnnn

hanımlar günaydın pozitif sonuç alan bütün arkadaşlara hayırlı olsun Allah sağ salim kucaklarına almayıda nasip etsin inşallah benim dün yumurta toplama işlemim oldu 8 tane yumurta toplandı az önce doktoru aradım 4 tanesi olgun çıktı 3 tanesi döllendi dedi biraz moralim bozuldu açıkçası sizde durum nasıl nolur bana bi yorum yapın birde bana doktorum yumurta toplamadan sonra antibiyotik progestan ve dostinex yazdı antibiyotik ve progestanı biliyorum fakat opu dan sonra hiç dostinex kullanan oldu mu aranızda ?

Elif hayırlı olsun canım iyi bi sayı 3 merak etme sağlıklı olsunlar da önemli olan o. Dostinex prolaktin baskılamak için veriliyor bildiğim kadarıyla senin prolaktin hormonun yüksek miydi? Belki de baska bi amacı daha vardır ama ben 6. Tedavimdeyim hiç kullanmadım tedavi sıradında

Elif hayırlı olsun canım iyi bi sayı 3 merak etme sağlıklı olsunlar da önemli olan o. Dostinex prolaktin baskılamak için veriliyor bildiğim kadarıyla senin prolaktin hormonun yüksek miydi? Belki de baska bi amacı daha vardır ama ben 6. Tedavimdeyim hiç kullanmadım tedavi sıradında

çok saol canım benim teşekkür ederim 3. güne kadar 2 tane dayanır mı sence ? inanılmaz moralim bozuldu ya inşallah dayanır ve sonrada tutunurlar prolaktin sorunum yoktu canım doktora sordum neden kullanıcam diye iğneler yüzünden yumurtalıkların aşırı uyarıldı onu normale döndürmek baskılamak için dedi seninde son olur inşallahta bu tedavinin sonunda evladını kucağına alırsın inşallah canım

Son düzenleme:
benimde 15 test günüm ama hiç belirtim yok sadece göğüslerim şiş oda ilaçlardan kaynaklıdır....
zaten stresliyim bi de idrar testi ile kendimi dahada strese sokamam
inş o gün geldiğinde çok seviniriz hepimiz....
galiba seninde 6. denemen inş bunda tutar....
benimde 5 oldu:KK5::KK5:

bizimde 5. denememiz ama kendi ailelerimizden başka kimse bilmiyo durumumuzu

Melekcim bunlar sonuncudur inşallah canım mutlu haberler verelim artık biz de inşallah ... Öncekilerede hep şişti benim göğüslerim ama bu defa pek de değil hayrlısı inşallah canım ya çok sağol

Allahım hepimize bu sevgiyi tattırsın arkadslar , inşallah mutlu haberlerimizi de paylaşalım. Eslemcim bende de bu gerinmeler oluyor ama daha önce pozitif aldığım zaman hamileliğimde de oluyordu o yüzden korkulacak bişey yok bence ben bacaklarımı havaya dikiyorum evde yürüyorum biraz yatmadan önce biraz da olsa iyi geliyor....

Saol canım birazda olsa rahatladım ama ilk gunden beri ve son 3 gecedir de cok daha fazla sayamayacagim kadar cok. Bisey olmaz demi :KK43:
Bende sanki tutmusta bisey olcak gibi konuşuyorum :KK43:

Saol canım birazda olsa rahatladım ama ilk gunden beri ve son 3 gecedir de cok daha fazla sayamayacagim kadar cok. Bisey olmaz demi :KK43:
Bende sanki tutmusta bisey olcak gibi konuşuyorum :KK43:

Merak etme canım bem de hep korkuyordum ama bundan önceki denememde de aynı seyler bana da oluyordu ama pozitif olmuştu rahatlamaya çalış gerildikçe daha fazla oluyor uyumadan önce eşin masaj da yapabilir

çok saol canım benim teşekkür ederim 3. güne kadar 2 tane dayanır mı sence ? inanılmaz moralim bozuldu ya inşallah dayanır ve sonrada tutunurlar prolaktin sorunum yoktu canım doktora sordum neden kullanıcam diye iğneler yüzünden yumurtalıkların aşırı uyarıldı onu normale döndürmek baskılamak için dedi seninde son olur inşallahta bu tedavinin sonunda evladını kucağına alırsın inşallah canım

Cnm merak etme kendınıhıc germe benden 1 tane cıktı 3 gun ınatla dayandı rahat ol bı seycık olmaz allahın ıznıyle

Cnm merak etme kendınıhıc germe benden 1 tane cıktı 3 gun ınatla dayandı rahat ol bı seycık olmaz allahın ıznıyle

inşallah canım ya benimkilerin 2 tanesi dayansa yeter inşallah dayanırlar canım Allah bu yolda emek veren zorluk çeken kimsenin emeğini boş bırakmasın inşallah

arkadaşlar bende de gerinerek uyanma sorunu başladı.nasıl onune gecılır kı bunun?

valla onun önüne geçemiyoruz bende de uyanırken gerınme alışkanlığı var yıllardır benımde transferımın 8 gunu bugun kendımı engellemeye çalışsamda bazen unutuyorum farkında olmadan yapıyorum englellemeye calıs evde kısa yuruyusler yap yormadan kendını sonucta vucud saldı kendını genelde yatıyoruz eskı hareketlılıgımızden eser yok normal olması

Kızlar günaydın..Dün test yaptırdım ve sonuç pozitif :)) zaten 2 embriyo verilmişti sanırım ikiz bebişlerim geliyor değerim: 512 çıktı :))

$527710_503626062983667_670069564_n.jpg kızlar günaydın demısmıydım sıze demedım demı hadı bakalım bugun guzle bır gun olması dılegıyle hersey gonlunuzce olsun rabbim isteyen herkese şöyle yandaki gibi bebişler nasip etsin

Son düzenleme:
Kızlar günaydın..Dün test yaptırdım ve sonuç pozitif :)) zaten 2 embriyo verilmişti sanırım ikiz bebişlerim geliyor değerim: 512 çıktı :))

canım maşallah değerinde çok güzel gözün aydın Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah darısıda bizlerin başına

canım bende seni merak etmiştim duydun mu bebişin kalp atışlarını gözün aydın canım Allah kucağına almayıda nasip etsin

Evet canım allahın izniyle pazartesi duyduk nihayet. çok hızlı atıyordu pat pat pat . annemin yüzü çok değişti duyunca şaşkın şaşkın bakıyordu :)) Çok sevindik tabi doktor sorunsuz ilerliyor dedi. Allahın izniyle tüm hamileler sağlıklı sıhhatli evlatlar doğurur inşallah. Yanlış görmediysem toplanan yumurta az falan yazmışsın sıkıntı yok benim ilk opuda 27 tane toplandı :)) 12 tanesi döllendi e 1 tanesi transfer edildi ama olmadı. Bu defada 5 tane kaldı döllenen 2 tanesi transfer edildi ama yine 1 tanesi tutundu bana. Yani nasipten ötesi yok. Bir tanesi işini görür yani sıkıntı yok. inşallah bir 10-15 gün sonra da senin için seviniriz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

gözünaydın canım ya Allah tamamına erdirsin benimde yarın test günüm çok merak ediyorum.sen idrar testi yapmışmıydın ben dün sabah yapmıştım ikinci silik çıkmıştı bu sabah tekrarladım dünkinden dahada silik çıktı yarına kadar nasıl dayancam bilmiyorum

malatyada oldumm hiç alakam yok malatyayla fakat gittik ve mutlu son...en iyi dedikleri doktorlar foss çıktı yani janjanlı kliniklere bakmayın arkadaslar..allah herkese nasip etsiinnnnnnnnn

kizlar ikinize de hayirli olsun. Yüce Rabbim kucaginiza almayi nasip eylesin güzel ve kolay bir hamilelik gecirmenizi saglasin insallah.

Eki Görüntüle 752146 Eki Görüntüle 752146 Eki Görüntüle 752146 Eki Görüntüle 752146

X