haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım bana ilk 9. gün bakıldı:425 çıktı
ikinci 12. gün bakıldı :1139 çıktı
bundan sonra baktırmana gerek yok dedi doktor.
15 temmuzda gel keseler görünecek mi bi bakalım dedi
15 temmuzda 5+1 oluyoruz, inşallah görünürler. :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
çok heyecanlı ve tedirginim.:KK50::KK50:

inşş görünür benide aceba pazartesi ultrasona yollarlarmı diye merak ediyorum...Rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım

kızlar yarın eşimin doğum günü ve pazarteside ALLAH izin verirse transferimin oldugu gün evlilik yıldönümümüz....:nazar:

kızlarr hatırlıyorsunuzdur belki 7.gün bir test yapmıştımm ve negatifti çok etkisinde kalmıştımm çok da ağlamıştım:KK43::KK43::KK43::KK43:

sonra toparlandım test günüme kadar yapmayacağım dedimm teselli verdimm kendime ama bugün akşam yine beni bişeyler

dürtmeye başladıı:KK47::KK47::KK47::KK47:bir sürü olumlu-olumsuz düşünceler bir anda kalktım banyoya gittim anlık yaptım hemen testi.hiç umudum yok tabi yapıp çıkacaktım üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bakacam dedimm kendi kendime yaptım elimi yıkarken teste gözüm bir kaydı ikinci çizgi beliriyorr iyice birden netleştii nasıl şaşırdımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

böle oldu kızlarr umutlandımm açıkçası yarın kan versem mi salı test günümü mü beklesem karar veremedimm,sabah tekrar yapacam.saniyeler içinde ikinci çizginin çıkması beni çok mutlu etti hiç öle birşey yaşamamıştımm şükürler olsun dedimm Alllahh inşallahh tamamına erdirir tüm istyenlere nasip ederr inşalahhhh dedimm:KK49::KK49::KK49:

Daha bugün gözüm takıldı.listeye dedimki superiside yapsada testini yazsa hamile diye tutacagini hissediyordum seninkinin hep yazmani bekliyordum :KK49: :KK49: :KK49: Allahim tamamina erdirsin endometriozis arkadaşım ya :KK16: Rabbim hep güzel haberler yazmamizi nasip etsin inşallah

birde hala banyo işini duş şeklindemi yapıyosunuz .oturarak banyo yapmaktan korkuyorumm

en sağlıklısı her zaman ayakta yapmak zaten canım
biz bayanlar enfeksiyona her daim fazla açığız. :KK43::KK43:
hele de bu kadar kritik bi dönemde, kıymetlilerimize kavuşmuşken :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
riske atma bence

kızlar yarın eşimin doğum günü ve pazarteside ALLAH izin verirse transferimin oldugu gün evlilik yıldönümümüz....:nazar:
bizimde sizin gibi oldu önce evlilik yıldönümüz vardı ertesi günü eşimin doğum günü ertesi günde transferim oldu:KK31::KK31:
neden olmasın belki de belirtidir.
senin test günün ne zamandı canım.
başka değişimler var mı vücudunda
yok canım yaa göğüslerim şiş ama ilk günkü gibi değil:18::18::18:arada bel ağrım oluyo ama o da jelden kaynaklı sanırım jelin yan etkilerinde yazıyo zaten test günüm pazartesi günü

Son düzenleme:
inşş görünür benide aceba pazartesi ultrasona yollarlarmı diye merak ediyorum...Rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım

5 hafta dolunca görünüyor keseler genelde
ama kişiden kişiye bebekten bebeğe değişiyor tabi :nazar::emir_bebek::nazar:
inşallah seninki de görünür canım

yok canım yaa göğüslerim şiş ama ilk günkü gibi değil:18::18::18:arada bel ağrım oluyo ama o da jelden kaynaklı sanırım jelin yan etkilerinde yazıyo zaten test günüm pazartesi günü

herkeste farklı belirtiler oluyor mutlaka ama
benim de hiç göğüs ağrım olmadı o dönemde, şimdi çamaşırımı çıkaramıyorum sızıdan :KK50::KK50: günlerce gecelerce kasık ağrısı cektim, 7 ve 8. gün de bel ağrısı olmuştu.
akıntılarda hayra alamettir inşallah
herşey gönlümüzce olur inşallah, kalbini ferah tut canım
pazartesi benim için de beklenen, bekledikçe gelemeyen gün :KK76::KK76:

kızlarr hatırlıyorsunuzdur belki 7.gün bir test yapmıştımm ve negatifti çok etkisinde kalmıştımm çok da ağlamıştım:KK43::KK43::KK43::KK43:

sonra toparlandım test günüme kadar yapmayacağım dedimm teselli verdimm kendime ama bugün akşam yine beni bişeyler

dürtmeye başladıı:KK47::KK47::KK47::KK47:bir sürü olumlu-olumsuz düşünceler bir anda kalktım banyoya gittim anlık yaptım hemen testi.hiç umudum yok tabi yapıp çıkacaktım üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bakacam dedimm kendi kendime yaptım elimi yıkarken teste gözüm bir kaydı ikinci çizgi beliriyorr iyice birden netleştii nasıl şaşırdımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

böle oldu kızlarr umutlandımm açıkçası yarın kan versem mi salı test günümü mü beklesem karar veremedimm,sabah tekrar yapacam.saniyeler içinde ikinci çizginin çıkması beni çok mutlu etti hiç öle birşey yaşamamıştımm şükürler olsun dedimm Alllahh inşallahh tamamına erdirir tüm istyenlere nasip ederr inşalahhhh dedimm:KK49::KK49::KK49:

:KK64::KK64::KK64: cnm tebrik ederim darısı isteyen diğer arkadaşların başına rabbim kucağına almayı da nasip etsin.

benim midem çok ağrıyo bugün çıkardım :120::120: rahatladım bu durumum ne zaman düzelecek :84::84:

benim midem çok ağrıyo bugün çıkardım :120::120: rahatladım bu durumum ne zaman düzelecek :84::84:

canım aynı durum bende de oldu bi kaç kere.
kime sorduysam; "daha yeni başlıyorsun, sen hele bir de 7. haftadan sonra gör,
bir de ikiz olrsa tamamen yandın" dediler.

inşallah kolaylıkla atlatırız.
canım ya sen keseye baktırdın mı?

canım aynı durum bende de oldu bi kaç kere.
kime sorduysam; "daha yeni başlıyorsun, sen hele bir de 7. haftadan sonra gör,
bir de ikiz olrsa tamamen yandın" dediler.

inşallah kolaylıkla atlatırız.
canım ya sen keseye baktırdın mı?

mesajım gelmedi galiba cnm ben perşembe baktırıcam bakalım hayırlısı.kızımda hiç olmadı mide bulantısı,ağrısı falan çok rahat gebelik geçirmiştim ama bu çok farklı

mesajım gelmedi galiba cnm ben perşembe baktırıcam bakalım hayırlısı.kızımda hiç olmadı mide bulantısı,ağrısı falan çok rahat gebelik geçirmiştim ama bu çok farklı

yok canım gelmedi mesajın.
o zaman şöyle bir tahminde bulunayım kendi çapımda, nacizhane ;
kız çocukta yaşamadıklarını bu hamileliğinde yaşıyorsan
demek ki hayırlısıyla erkek olacak Allah'ın izniyle :nazar::emir_bebek::nazar:
ablam yaşamıştı aynı durumu, ordan biliyommmm :KK1::KK1:

yok canım gelmedi mesajın.
o zaman şöyle bir tahminde bulunayım kendi çapımda, nacizhane ;
kız çocukta yaşamadıklarını bu hamileliğinde yaşıyorsan
demek ki hayırlısıyla erkek olacak Allah'ın izniyle :nazar::emir_bebek::nazar:
ablam yaşamıştı aynı durumu, ordan biliyommmm :KK1::KK1:

inşallah cnm :KK16::KK16: Allah sağlıklı,sıhhatli,hayırlı evlat versin de kız erkek farketmez ama çin takvimine göre de erkek :KK9:

inşallah cnm :KK16::KK16: Allah sağlıklı,sıhhatli,hayırlı evlat versin de kız erkek farketmez ama çin takvimine göre de erkek :KK9:

kız çocuk erkek çocuk farketmez ama erkek olursa onun da tadına bakmış olursun ne güzel :KK9::KK9:
Rabbim inşallah gönlüne göre verir canım.
pazartesi benim 5+1 olacak hayırlısıyla, keseciklerim görünürler mi sence?
meraktan ölecem :KK52::KK52:

Son düzenleme:
canımmm çok sevindim supericim... hayırlı uğurlu olsun şimdiden :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Allahım devamını da sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşallah. inşallah kan değerlerinde çok iyi gelir, kendine iyi bak canımmm:KK19:
çok teşekkürr ederimmm canımm benimm:KK16::KK16::KK16:inşallahh kan testiyle de onaylanır şimdilik daha tedirginim bakalım

superisi tebrik ederim canım:KK16::KK16::KK16:2 çizgi gördüysen hamilesin :KK49::KK49:
inş darısı başımıza çok korkuyorum pazartesi günü yaklaştıkça:18::18::18:
inşallahh canımm doğrudurrr buna artıkk ihtiyacımm varrdıı çok zorluklar yaşadımm:KK14::KK14::KK14::KK14:o yüzden seninkini de yürekten istiyorumm,isim isim dua ediyorumm artıkk tanışmasakta yürekler bir oldu artık:KK19::KK19::KK19:

canım ben zaten sonuna kadar inanmıştım ve hatta inş bebişlerinin hepsi seninle inş güzel anniş olacaksın sende inş:nazar::nazar::nazar::21::21::21::21::21::21::21::21::21:
sağol canımcımm benimm:KK16::KK16::KK16:şimdi de ya 3 ü de tutarsa korkusu başladıı:18::18: Allahımm hakkımda ne hayırlısıyla öyle nasip etsin diyorum sonra rahatlıyorum birazz:KK9::KK9:

kızlar sizde su gibi bi akıntı geliyomu :26::26:crino jel den mi kaynaklanıyo acaba:44::44::44::44:
canım su gibi akıntı bence bir belirti,bende de oldu ablam da belirti olarak sürekli onu sordu akıntın varmıydı diye???inşallaahh güzel şeylere işarettirr

canım şimdiden tebrik ederim..
Rabbim sağlıkcakla tamamına erdirir inşallah :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK49::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
idrarda çıktıysa kanda yarın kesin çıkar.
ben sabırsızlanıp 7. günde idrar yapmıştım negatif çıkmıştı.
9. günümde 425 çıktı şükürler olsun. :KK52::KK52:
pazartesi de keseleri görmeye gidecez inşallah :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
bence sen yarın kanda bi baktır. :nazar::KK49::nazar:
değerin çok güzel çıkmışş maşallahh:nazar::nazar: ben de yarın kan testi yaptırmaya karar verdimm güzel sonuçlarla gelirim inşallahh:emir_bebek::emir_bebek:

Daha bugün gözüm takıldı.listeye dedimki superiside yapsada testini yazsa hamile diye tutacagini hissediyordum seninkinin hep yazmani bekliyordum :KK49: :KK49: :KK49: Allahim tamamina erdirsin endometriozis arkadaşım ya :KK16: Rabbim hep güzel haberler yazmamizi nasip etsin inşallah
endo arkadaşımm benimm:KK19::KK19::KK19::KK19:inşallahh canımcım yaa yarın daha net belli olacak bakalımm,endocuların çoğu hamişş kaldıı bu topiktee,ilk defa engel olmadıı peşimizi bıraktıı pis hastalıkk:KK31::KK31:

:KK64::KK64::KK64: cnm tebrik ederim darısı isteyen diğer arkadaşların başına rabbim kucağına almayı da nasip etsin.

sağol canımcımmm:KK16::KK16::KK16:isteyen bütün bütünn bütün arkadaşlaraa nasip olurr inşallahhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

değerin çok güzel çıkmışş maşallahh:nazar::nazar: ben de yarın kan testi yaptırmaya karar verdimm güzel sonuçlarla gelirim inşallahh:emir_bebek::emir_bebek:

sağol canım. doktor amca muhtemelen ikiz dedi :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
bakalım pazartesi keseleri görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz :KK16:
inşallah ikisi de tutunmuştur :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

X