haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaslar kanama olunca yarını beklemeden test yaptırdım çok şükür Allahıma pozitif çıktı gözlerime inanamadı. İnşallah sağlıkla tamamına erdidirir Amin
Zor bi yolculuk bu Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

armancım senın adına okadar çoookk sevindimkiii :KK76::KK76::KK76::KK16::KK16::KK16:

Rabbime şükürler olsunn :KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsunnnnn...Allahım tamamına erdirsin insallahhh :nazar::nazar:
melekcim sendende güzel haber alırsammm süperr olucaakkk :21::21:değmeyin keyfime diyceemm..hadi bakalım insallahhh :KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

Arkadaslar bende dün aşılama oldum hamile kalanları okudukça ümidim artıyor inşallah Rabbim kim istiyorsa su mübarek günler hürmetine tez zamanda versin..
Bu arada ben 19 lu hacet duası diye birşey okudum onu yapıyorum 19 gün boyunca her farz namazdan sonra okunuyormuş
10 kere Allah'u ekber
Sonra besmele çekip 19 defa ferdun hayyun kayyumun hakemun adlün Kuddüsün ismi azam okunuyormuş çok etkili olduğunu yazıyordu denemekte fayda var :KK66:

armancım senın adına okadar çoookk sevindimkiii :KK76::KK76::KK76::KK16::KK16::KK16:

Rabbime şükürler olsunn :KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsunnnnn...Allahım tamamına erdirsin insallahhh :nazar::nazar:
melekcim sendende güzel haber alırsammm süperr olucaakkk :21::21:değmeyin keyfime diyceemm..hadi bakalım insallahhh :KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:
inş canım güzel haberimi yazarım bugün size.....çok heyecanlıyım uyuyamadım bile erkenden kalktım...
Arkadaslar bende dün aşılama oldum hamile kalanları okudukça ümidim artıyor inşallah Rabbim kim istiyorsa su mübarek günler hürmetine tez zamanda versin..
Bu arada ben 19 lu hacet duası diye birşey okudum onu yapıyorum 19 gün boyunca her farz namazdan sonra okunuyormuş
10 kere Allah'u ekber
Sonra besmele çekip 19 defa ferdun hayyun kayyumun hakemun adlün Kuddüsün ismi azam okunuyormuş çok etkili olduğunu yazıyordu denemekte fayda var :KK66:
canım o sekine duası bende okudum inş Allah dualarımızı kabul eder....

sekine duâsı dert-sıkıntı gideren mucizevi dua

kızlar tekrar başladık yasinlere okumak isteyenler mesajı beğensinler eklerim :KK34::KK34::KK34:

1- nurdanur_______2 okudu
2-mıraclevalerıe__________2 okudu
3-1demetumut_______1 okudu
4-mavera19_________1 okudu
5-sevilimmm_______2 okudu
6-zumrutline________3 okudu
7-gzde87__________1 okudu
8-kardelen_27_________1 okudu
9-flufem_________
10-destina38__________
11-elifyesiller___________

canım benim bana 2 tane daha ekleyebilirsin Rabbim kabul etsin hepimizin tedavisini hayrla sonuçlandırsın inşallah...

bu gün test yptıracak arkadaşlarım inşallah hepiniz burada HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM diye haykırırsınız.Allah ım nasip etsin inşallah...güzel bebişli haberleri bekliyoruz:KK9::KK9::KK9::KK3::KK3::KK3::KK3::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar sizin adınıza ne kadar sevindim anlatamam Rabbim dileyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah... topiğimiz çok bereketli anne adaylarımız çok güzel günlerimiz çok mübarek günler dualarımız öyle çok ki Allahım yardım edecek inşallah......

Butun hamileleri tbrik ediyorum rabbim kucaginiza almayi nasip etsin cok bunaldm bnde adet olsm hatta 2 gun icinde olmm gerek artik detaviye baslasak minigi karnima alsam sizin gibi sevinsem . Birsey sorabilir miyim ignelere bsliyinca kac gun suruyor acaba

canım 8 ila 10 gün arası degişiyor.sora çatlatma iğnesi opu transfer ve sonrasında da gerekli görürse kan sulandırıcı ve destekleyici iğneler var.hadi hayırlısı

kızlar bugün benim evlilik yıl dönümüm ve birazdan embriyolarıma bakmaya gideecem saglıklılarsa da transferim olucak inş bu güzel günde bana mevlam eşimi verdiği gibi bebeklerimi deverir...

bu arada bu gün test günü olan çok kişi vardı hadi kızlarr dualarım sizle ve kendimle:)

yeni hamişimiz armaan gözün aydın canım.çooooooook sevindim:nazar:

filoloğum inşallah transferin çok başarılı geçer ve bebiş annesini hiiç bırakmaz.

bugün sonuç alacak arkadaşlarım inşallah güzel haberlerle dönerler

veeeeeeeee kese görmeye gidecek annelerimiz ;heyecanla sizi bekliorum. mercimeklerden güzel haberler getirin inşallah:emir_bebek::emir_bebek:

bugün topiğimizin bereketi katlanır inşallah.AMİN:KK1::KK1::KK1:

kız nerden buldun bu dansözleri neden bnde yokkk kıskandım:KK19:

kiskanma canim kopyala bilgisayarina senin de olur :)

kızlar biz geldik kan değerimiz tek gibiydi ama ikiside tutunmuş şoktayımmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

destinam canim benim hayirli ugurlu olsun. masallah ikizlere. artik anasinin danalari yazman gerekecek canim.

arkadaşlar sonuç pozitif 299,7 nasıl ?

hayirli ugurlu olsun hamileligin. Yüce Rabbim kucagina almayi da nasip etsin insallah

Eki Görüntüle 755345 Eki Görüntüle 755345

Canım bebeğimin cinsiyeti belli oldu elbet teyzesi oğluşum geliyor :KK1: şubat tüp bebeklerinin çoğu erkek :KK1: sağ sağlıklı eli ayağı düzgün olsunda başka bişey istemiyorum canım :)))

oglusun hayirlara vesile olsun lenitla. subat topiginden sanirim tek ben bos ciktim. Yüce Rabbim tüm hamisleri korusun.

Herkese merhaba; 19 Haziranda transferim oldu. 29 Haziran test günümdü sonuç 283 :))) gebelik kesesi görmeğe gittiğimizde 2 tanesininde tuttuğunu gördük. 1 tanesi çok küçüktü şimdi haftaya C.tesi kontrole gideceğiz inşallah minik bebişimde büyür.10 yıldır uğraşıyorum bu 4. tüpbebek denememdi allahım bizim yüzümüzü güldürdü inşallah tamamına erdirip kucağımıza almayıda nasip eder, yıllardır Kadınlar Kulübünü takip ediyorum hiç üye olmamıştım. hamile kalırsam bende üye olup yazarım diyordum kısmet bugüneymişşşş. Hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum. Hamile kalamayanlarında pes etmemelerini, uğraşmaya devam etmelerini mutlaka başaracaklarına inanmalarını istiyorum. Allahım hepimizin yüzünü güldürsün, sevgilerimle.......

hayirli ugurlu olsun. tebrik ederim. Yüce Rabbim kucagina almayi da nasip eylesin insallah.

canlar bu gün transferin 9. günü pazartesi test tarihimdi dün idrar testi yapmıştım negatif çıktı ..bnde kanda baktırıyım en azından hazırlıklı gideyim dedim pazartesiye sabah kana baktırdım şimdi sonucumu aldım 12.84 beta hcg.ordaki hemşire değerin pozitif görünüyor ama dış gebelik olabilir değer düşük dedi düzenli artması lazımmış sevineyimmi üzüleyim mi bilemedim rabbim yardım et

sevin sevin canim hayirli ugurlu olsun hamileligin. Allah nazarlardan saklasin sonuna kadar götürmeyi nasip eylesin insallah.

kızlarr hatırlıyorsunuzdur belki 7.gün bir test yapmıştımm ve negatifti çok etkisinde kalmıştımm çok da ağlamıştım:KK43::KK43::KK43::KK43:

sonra toparlandım test günüme kadar yapmayacağım dedimm teselli verdimm kendime ama bugün akşam yine beni bişeyler

dürtmeye başladıı:KK47::KK47::KK47::KK47:bir sürü olumlu-olumsuz düşünceler bir anda kalktım banyoya gittim anlık yaptım hemen testi.hiç umudum yok tabi yapıp çıkacaktım üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bakacam dedimm kendi kendime yaptım elimi yıkarken teste gözüm bir kaydı ikinci çizgi beliriyorr iyice birden netleştii nasıl şaşırdımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

böle oldu kızlarr umutlandımm açıkçası yarın kan versem mi salı test günümü mü beklesem karar veremedimm,sabah tekrar yapacam.saniyeler içinde ikinci çizginin çıkması beni çok mutlu etti hiç öle birşey yaşamamıştımm şükürler olsun dedimm Alllahh inşallahh tamamına erdirir tüm istyenlere nasip ederr inşalahhhh dedimm:KK49::KK49::KK49:

canlarımmm:KK16::KK16::KK16: 10.gün değerimm 74.7 :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52::KK52:

çok mutluyumm hala algılamış değilimmm inşallahh katlanarak devamm ederr,darısı tüm isteyenlerin başınaa:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

topigin sahibi taze anne hamileligin hayirli ugurlu olsun. Yüce rabbim sorunsuz bir hamilelik nasip eylesin insallah. bakarsin topigin ilk ücüz annesi sen olursun.

Eki Görüntüle 755345 Eki Görüntüle 755345 Eki Görüntüle 755345
Arkadaslar kanama olunca yarını beklemeden test yaptırdım çok şükür Allahıma pozitif çıktı gözlerime inanamadı. İnşallah sağlıkla tamamına erdidirir Amin
Zor bi yolculuk bu Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

aminnnnn. hayirli ugurlu olsun hamileligin. kanama seni üzmesine ragmen güzel haberler icini ferahlatmistir. Yüce rabbim kucagina almayi da nasip eylesin insallah.

C.tesi yaptırdığım sonuç 0,85 yani negatif:KK43:(((((((((((((((((((((( bugün normalde test günümdü. Verdim merkezde kanı ama oda negatif artık belli birşey :KK43:((((((((((

C.tesi yaptırdığım sonuç 0,85 yani negatif:KK43:(((((((((((((((((((((( bugün normalde test günümdü. Verdim merkezde kanı ama oda negatif artık belli birşey :KK43:((((((((((

Mrv cim 6 kez sıfırlı sonuçlar görmüş biri olrak ne kadar zor biliyorum canım her defasında tekrar deneyenem diyodum ama insan toparlanınca tekrar deneme güvü buluyor yılmak yok inşallah Allahın izniyle sağlıklı hayırlı evlatlarımızı bizler de alıcaz kucağımıza, kendini yıpratma sakın sağlığın çok önemli

yeni hamişimiz armaan gözün aydın canım.çooooooook sevindim:nazar:

filoloğum inşallah transferin çok başarılı geçer ve bebiş annesini hiiç bırakmaz.

bugün sonuç alacak arkadaşlarım inşallah güzel haberlerle dönerler

veeeeeeeee kese görmeye gidecek annelerimiz ;heyecanla sizi bekliorum. mercimeklerden güzel haberler getirin inşallah:emir_bebek::emir_bebek:

bugün topiğimizin bereketi katlanır inşallah.AMİN:KK1::KK1::KK1:

Çok çok sağolun kızlar Allah hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin hepimizinkini inşallah

Kızlar sizin adınıza ne kadar sevindim anlatamam Rabbim dileyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah... topiğimiz çok bereketli anne adaylarımız çok güzel günlerimiz çok mübarek günler dualarımız öyle çok ki Allahım yardım edecek inşallah......

Zümrüt çok sağol canım Allahım hepimize nasip etsin inşallah

X