haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar benim test günümde yarın dua edin oldumu..bu arada bugün testi olan arkadaşlar vardı öncedenmi yaptırdınız????:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

zaman zaman adet ağrısı oluyo arkadaşım.batma hiç olmadı.ama o kadar çok ilaç kullandık ki vücudum ona mı tepki veriyor yoksa pozitif mi cumartesi öğrenicem

C.tesi yaptırdığım sonuç 0,85 yani negatif:KK43:(((((((((((((((((((((( bugün normalde test günümdü. Verdim merkezde kanı ama oda negatif artık belli birşey :KK43:((((((((((

Herişte bir hayır vardır bende 3 tane negatif gördüm, ama pes etme kendini topladığın anda denemeye devam et, Allah yar ve yardımcın olsun canım.....

teşekkür eederim arkadaşlar tabiki çok üzgünüm çok ağlıyorum ama napım Allah nasip etmedi. korktuğum başıma geldi 3 senedir her ay umudum söndüğü gibi bu da bitti. onu okadar sabırsızlıkla heyecanla umutla bekliyorumki Allahım bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma nasip et çok zor bi durum. şuanda içimde fırtınar kopuyoo içim yanıyo resmen ama yinede şükürler olsun vardır rABBİMİN bi bildiği. diplerderdeyim kendimi nasıl toparlıyacağım bilmiyorum insan istemiyorum etrafımda kendi kendime kalım kendi kendime yazım kendi kendimi teselli edim:KK43:(((((((((((

inş canım güzel haberimi yazarım bugün size.....çok heyecanlıyım uyuyamadım bile erkenden kalktım...

canım o sekine duası bende okudum inş Allah dualarımızı kabul eder....

sekine duâsı dert-sıkıntı gideren mucizevi dua
meleğim kusum benim merakla senden gelecek müjdeli haberi bekliyom hatta yalnız ben değil annem ve eşimde :KK19::KK19::KK19::KK19:

kızlar bugün benim evlilik yıl dönümüm ve birazdan embriyolarıma bakmaya gideecem saglıklılarsa da transferim olucak inş bu güzel günde bana mevlam eşimi verdiği gibi bebeklerimi deverir...

bu arada bu gün test günü olan çok kişi vardı hadi kızlarr dualarım sizle ve kendimle:)
maşallah evlilik yıldönümün kutlu olsun allahım ömür boyu mutlu etsin inşallah bide bebiş eklenir canım :KK16::KK16::KK16::KK16:

C.tesi yaptırdığım sonuç 0,85 yani negatif:KK43:(((((((((((((((((((((( bugün normalde test günümdü. Verdim merkezde kanı ama oda negatif artık belli birşey :KK43:((((((((((

canım ne kadar üzüldüğünü sadece tahmin edebilirim ama bugünlerde geçecek allahın izniyle :26::26:

teşekkür eederim arkadaşlar tabiki çok üzgünüm çok ağlıyorum ama napım Allah nasip etmedi. korktuğum başıma geldi 3 senedir her ay umudum söndüğü gibi bu da bitti. onu okadar sabırsızlıkla heyecanla umutla bekliyorumki Allahım bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma nasip et çok zor bi durum. şuanda içimde fırtınar kopuyoo içim yanıyo resmen ama yinede şükürler olsun vardır rABBİMİN bi bildiği. diplerderdeyim kendimi nasıl toparlıyacağım bilmiyorum insan istemiyorum etrafımda kendi kendime kalım kendi kendime yazım kendi kendimi teselli edim:KK43:(((((((((((

Canimmm cok uzuldum. Rabbim guc kuvvet sabir versin. Teselli edecek tek bir cumle: vardir bunda da bir hayir...Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin guzel haberler almayi insallh canm...Allah yardimcin olsun

allahım bu güzel günler yüzü suyu hürmetine birbirimiz için yaptığımız yürekten dualarımızı kabul etsin amiinnnnnnnn:26::26::26::26:

1- nurdanur_______3 okudu
2-mıraclevalerıe__________2 okudu
3-1demetumut_______1 okudu
4-mavera19_________1 okudu
5-sevilimmm_______2 okudu
6-zumrutline________5 okudu
7-gzde87__________1 okudu
8-kardelen_27_________1 okudu
9-flufem_________
10-destina38__________
11-elifyesiller___________

canımsın üzntünü tabiki yaşa emek ve canını koydun ortaya sabır gösterdin bekledin dua ettin..rabbim nasip etmediyse vardır bir bildiği kısa sürede toparlan ve yeni tedavine odaklan canım...yeni tedavi yeni umut yeni heyecan...listede sanırım yoksun yaşın ve şikayetini göremedim,belkide gittiğin hastane yada doktorunda değildir belki çözümün..bir konuşalım rahatla bir araştıralım...bak geçen tedavimde 7 kez düşük yapan arkadaşım hamile kaldı doğumu çok yakın...inşallah hepimizin yüzü gülecek cnm doğru doktor ve tedaviyle cnm,rabbim vermeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış

Mart ayında seninle aynı durumdaydım 3. denememi yapmıştım çok çok umutluydum ama sonuç negatif oldu. Bende resmen yıkıldım, artık bitti dedim, hiç ümidim kalmamıştı günlerce ağladım. Sonra her adet olduğum ay yeni bir başlangıçtır diyerek kendimi topladım yeterki yumurtan olsun gerisi sorun diildi. Veeee sadece aradan 3 ay geçti yeniden denedim ve şuan hamileyim. O yüzden seni ççoook iyi anlıyorum, ağla içini boşalt sonra yeni bir güne başla , bol bol dua et inşallah rabbim dualarımızı kabul eder. Bide ben adetimin 2. günü bal, çörek otu, tarçın karşımı yemiştim sabah ve akşam bu karışım benim yumurtalarıma çok iyi geldi. Mart ayındaki denememde yumurtalarım çok gelişememişti ama bu sefer bu karışımı yiyince 2 tane 1. kalite 5. gün embriyo transferi oldum. Tavsiye ederim birdahaki denemende Allah yardımcın olsun. Sevgilerimleeee......

kızlar merhaba :KK3::KK3:
sabah opum vardı. benim çok yumurtam yoktu ne yazık ki :26::26: 6 tane aldık dedi doktorum. ultrasonda 7 sayıyorlardı sanki, ya biri çatladı ya da küçük kaldı galiba...ya da ben yanlış hatırlıyorum :KK1::KK1:

işlem sırasında bir ara çok ağrı hissettim, sanırım ayılır gibi oldum... yine verdiler anestezi galiba. şimdi hafif kasık sancım var, inşallah o da geçer. işlemden sonra hocam odaya geldi, 6 tane aldık...iyi kötü hiiiç bir yorum yapmadı başka. ama ben halinden negatif birşeyler hissettim. inşallah yanılıyorumdur. yarın öğlen embriyologu arayacağım ama şimdiden tedirginim. inşallah güzel şeyler duyarım...

opuya girmeden önce çok pozitiftim, şimdi nedense çok korkuyorum.. Rabbim hayırlısını versin, hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah :KK16::KK16:

sabah opum vardı. benim çok yumurtam yoktu ne yazık ki :26::26: 6 tane aldık dedi doktorum. ultrasonda 7 sayıyorlardı sanki, ya biri çatladı ya da küçük kaldı galiba...ya da ben yanlış hatırlıyorum :KK1::KK1:

işlem sırasında bir ara çok ağrı hissettim, sanırım ayılır gibi oldum... yine verdiler anestezi galiba. şimdi hafif kasık sancım var, inşallah o da geçer. işlemden sonra hocam odaya geldi, 6 tane aldık...iyi kötü hiiiç bir yorum yapmadı başka. ama ben halinden negatif birşeyler hissettim. inşallah yanılıyorumdur. yarın öğlen embriyologu arayacağım ama şimdiden tedirginim. inşallah güzel şeyler duyarım...

opuya girmeden önce çok pozitiftim, şimdi nedense çok korkuyorum.. Rabbim hayırlısını versin, hiç birimizin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah :KK16::KK16:
canım geçmiş olsun yumurta sayısına takılma canım kaliteli olsunlarda :KK16::KK16:
umarım hepsi döllenir sana bebiş olarak dönerler :KK34::KK34:

Arkadaslar bende dün aşılama oldum hamile kalanları okudukça ümidim artıyor inşallah Rabbim kim istiyorsa su mübarek günler hürmetine tez zamanda versin..
Bu arada ben 19 lu hacet duası diye birşey okudum onu yapıyorum 19 gün boyunca her farz namazdan sonra okunuyormuş
10 kere Allah'u ekber
Sonra besmele çekip 19 defa ferdun hayyun kayyumun hakemun adlün Kuddüsün ismi azam okunuyormuş çok etkili olduğunu yazıyordu denemekte fayda var :KK66:

Hayırlısı olsun canım bende hergün 707 ya varis, 100 ya evvel, 100 kulhuvallahi, 41 tane de ayetel kürsü okuyorum bunuda tavsiye ederim. İnşallah sıkı sıkı tutunur bebişin , kendine dikkat et bol bol dinlen.

cnm benim Allah güç kuvvet versin. İnşallah çabucak toparlanırsın.En kısa zamanda Rabbim bebişlerle sevindirsin seni.

allahım bu güzel günler yüzü suyu hürmetine birbirimiz için yaptığımız yürekten dualarımızı kabul etsin amiinnnnnnnn:26::26::26::26:

1- nurdanur_______3 okudu
2-mıraclevalerıe__________2 okudu
3-1demetumut_______1 okudu
4-mavera19_________1 okudu
5-sevilimmm_______2 okudu
6-zumrutline________5 okudu
7-gzde87__________1 okudu
8-kardelen_27_________1 okudu
9-flufem_________
10-destina38__________1 okudu
11-elifyesiller___________

Merak etme canım benimde 6 tane vardı. 5 tanesi döllendi, 2 tanesi çook güzel oldu 1. kalite, 5. güne kadar gitti inşallah seninde öyle olur. Bol bol dua et.

X