haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Papatyacım çok sağol canım sağlıkla tamamına ereriz inşallah. Bemim de dün kırmızıydı bugün kahverengi kesilir inşallah bugün. Senin 2 gün mü sürdü bu durumda miktarı neydi

Canm geçmiş sayfalarda sormuştun galiba
benim de pozitif çıkıp kanamam vardı
3 gün akşamları oldu kanamam şimdi şükür kesildi
ama ben hala tedirginim
progestan ampül iğne kullanmıştım
sen de kullanıyosundur heralde

ben 3 düşük 1 erken doğumla kızımı kaybettim toplamda toprağa verdiğim 6 meleğim var ve okadar çok sordumki bu soruyu kendime

"hamile kalamamakmı zor, hamile kalıp kaybetmekmi" inan kaybetmek daha zor her yavrum gözümün önünde tarihler beynimde kazılı rabbim bana böle ağır bir sınav vermiş ama ben isyan etmedim bazen eşimle bile karşı karşıya geldim ama hep umut ettim yıkıldım yıkıldım tekrar toparladım ben vazgeçmedim tüp bebek deneme sayım 8 sadece 5 tanesinde hamile kaldım negatifler kimyasallarda yaşadım ama çok şükür 8.denemede bu haftalara geldim sana bunları anlatıyorum çünkü pes etme inancını yitirme elinden gelen çabayı harca bu yolda mutlaka rabbim mükafatını vericektir.
canımsın çok şükür bebeğini sağsağlim kucağına da alıcaksın:nazar::nazar::nazar:umut ışığımızsın seeenn

melek kızz heyecan dorukta :KK52::KK52:test sonucunu almaya gitcenmi arıycaklarmı fıstığım :KK16::KK16:
canım faceye mesaj atmışsın yaa cevap yazdım bi bak:KK30::KK30:

ssknın tahlil sonuçlarını internetten takip edebiliyomuşsun baksana bi sonuç çıkar çıkmaz görünüyomuş
şimdi ona bakıyorum canım online tahlil sonuçları var ama giriş yapıyorum onaylanmıyo sanırım daha erken olduğundan mıdır

gayet başarılı...5.güne gitmiş embriyolar..ancak niçin 1 adet transfer edildi???sizin tercihinizmiydi??allerjin filan varmı cnm bildiğin sistemik??cilt kuruluğun kaşıntın filan olurmu???

hayır canım ben istemedim yasa gereği ölemiş yaşımdan dolayı ve iilk tüp bebek denemem olduğu için 1 tane transfer ediliyomuş. hiç bi şikayetim yok alerji falan. astımım var sadece

ewet doğru söylüyosun çok şükür sonuca ulaşmışın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. ama insanın elinde değil bunuda atlatıcam Allah banada nasip etcek buna inanıyorum inanmak istiyorum.

inan canım benim er yada geç gelicek bizim meleklerimiz.

biz melekle aynı şehirdeyiz ordan biliyom :) saol cnm benim eh 13 senede neler yaşadık neler öğrendik ama inan benim bile bilmediğim okadar çok şey varki :)
canım kk ya girince ilk seni tanıdım hikayeni okuyunca çok ağladım....
hatta hikayeni okuyunca halime şükür bile ettiğim oldu.....
ama bak inş hikayenin mutlu sonla bitmesine prensesine kavuşmana az kaldı inş darıs başımıza ....

Canm geçmiş sayfalarda sormuştun galiba
benim de pozitif çıkıp kanamam vardı
3 gün akşamları oldu kanamam şimdi şükür kesildi
ama ben hala tedirginim
progestan ampül iğne kullanmıştım
sen de kullanıyosundur heralde

Çok teşekkür ederim zinnur cevabın için inşallah benim de kesilir de keyifle yasarız hamileliğimizi. Ben de proginex ampul sabahları vurduruyorum

ewet doğru söylüyosun çok şükür sonuca ulaşmışın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. ama insanın elinde değil bunuda atlatıcam Allah banada nasip etcek buna inanıyorum inanmak istiyorum.

herşeyin en güzelinin her duanın bir vakti zamanı vardır canım benim Rabbim sana da nasip edecek inşallah yeter ki inancını kaybetme yaradan "OL" diyecek senin içinde merak etme dualarımız seninle şükür de ya nasip de bak görürsün bundan sonra ki ilk denemende bebişin seninle inşallah...

inan canım benim er yada geç gelicek bizim meleklerimiz.

inşallah düşünmekten kafayı yicem ya Allah bana bu sevgiyi tattırmazsa ya anne olamazsam benim eşim baba olmayı bende anne olmayı hak ediyoruz. dört gözle bekliyoruz miniğimizi. seninde yaşadıkların çok zormuş zor günler geçirmişin ama Allaha şükür sana nasip etcek inş. vee güzeel meleğinizi KUCAĞINIZA SAĞLIKLA ALIN İNŞALLAH.... hamilesin senin duaların kabul olur neolur dua et bizlerede sonuç bekleyen arkadaşlarımada:KK43:

biz melekle aynı şehirdeyiz ordan biliyom :) saol cnm benim eh 13 senede neler yaşadık neler öğrendik ama inan benim bile bilmediğim okadar çok şey varki :)
sana bişey sorcam...seval hanım bna test öncesi yani bugün göbekten ovitrelle yaptırdı..yani çatlatma iğnesinden..ilk defa böyle birşeyle karşılaştım..sen yapmışmıydın yada bir bilgin varmı niçin yaptırdığıa dair???

Kızlar merhaba bugün adetimin ikinci günü ve doktorumuz kan değerlerine göre iğne dozajını ayarlayacaz dedi. Ya bugün yada yarın başlayacam iğnelere ben adetim bitince başlayacam sanıyodum.. Bide Tüplerim kontrol edilmedi daha iğnelere başlamak bana mantıksız geldi. herkes aynımı benmi evham yapıyorum.. Bugün olursa şayet saat 3 gibi arayıp çağıracaklar bi fikir verinnn

X