haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

doktorum arayıp söylemişti bana ...bn eve gelmiştim sana iğne yazdım onu merkezden al dedi pozitif dedikten sonra bn sen gelene kadar çıkarım sabret ve cumayı beklemeliyiz dedi ... ordaki diğer doktorla görüş bn senin ne yapman gerktiğini o doktora söyledim dedi bnde o dıktorla görüştüm sordum tabiki ağlayarak girdim içeri doktor üzülmek için erken bazen embriyolar durmaya geçebiliyormuş cumayı bekleyeceğiz dedi...iğne olarakda kalçadan proğynex verdi onu vurunuyorum hemşirede iğnemi vuruken üzülme bizim 20 ile başlayan bebeğimiz doğdu dedi :-))) öyle işte canlar ümidim var... bide adet günlerini geçirdikten sonra hızlı artış yaşanıyormuş biz tüp bebek tedavisi gördüğümüz için test tarihlerine göre baktırıyoruz demek istediğim şu normal yoldan hamile kalan biri güznü 3 4 gün geçince test yaptırıyor sayı yüksek çıkıyor bnde şu adet tarihimi atlatıyım artacak diyorummm hayırlısını istiyorum Allahtan ....

ay cnm hadi inşallah güzel haberlerini alalım bakalım yarın benim kaç çıkacak inşallah artışım olmuştur benımde senin gibi umut dolu yorumlar yazabileyim hayırlısı olsun cnm

canım... 5 tanesini işleme almışlar ve döllenmiş... inşallah akşama bölünmeye başlarlar demiş embriyolog...yarın tekrar arayıp nasıl gittiğini soracağız ve duruma göre transfer zamanı belirlenecek. İnşallah herşey yolunda gider :KK16:

bu güzel haber işte cnm gözün aydın rabbim sonuna kadar götürmeyi nasip etsin

inşallah cnm burası o kadar güzel bi yer ki aynı durumda olan insanların başarılı hikayeleri okundukça umutlara umut katıyor...

bebşim bana geri gelecek inşallah rabbimin izniyle transferin 6. günde kasığımda onu hissetmiştim 9. gün uyudu ama sanki bu gün burdayım diyorrrrrrrrrr:KK9: hayırlısı ise olsunnnnn

sen hep iyi düşün, konuş onunla...iyice yerini sağlamlaştırsın :KK34::KK34:

sizlerinde test gününde yüzlerimiz gülecek inşallah bebeklerimiz artacak

inşallah canım... hayırlısıyla transferi görsem :KK16::KK16:

destina ben bugün 2. 41 yasin içn 1 tane daha okudum .. yani toplamda 2.41 yasin için 2 oldu canım ekle

Son düzenleme:
kızlar bende bugün sonucumu aldım çok şükür HAMİLEYİM:KK52::KK52::KK52:ama perşembe günü tekrar yaptırmam lazım bakalım değerim artacakmı o yüzden krmaşık duygular içindeyim:KK14:neyse umarım artışınıda görürüz tevekkül edelim negatifi alan ve yeni tedaviye başlıcak arkadaşlar..rabbim her şeyin doğrusunu bizim için iyi olanı bilir..pozitifi gören arkadaşlar rabbime emanet olun inşallah her aşamanız rahat huurlu ve güzel geçer,korku yaşamayız

Kızlar cumartesinden beridir giremedim foruma. Yeni annelerimiz varsa hepsini tebrik ederim. Akşam tekrar girip ayrıntılı şekilde okuyacağım. Bugün 16:00 da doktor kontrolüm var bakalımkeseyi görüp kalp atışlarını duyabilecekmiyim bebeğimin. Çok stres oldum bugün :)

hayırdır diyelim hayır olsun maveracımmm değerim hiç artmamış 18 oldu cumaya kadar iğne vurunacağim bakalım ne olacak hakkımzda en iyyisini yaradan bilir lütfen dualarınıza benide katın değerim artsın uyumaya geçen bebeğim uyansın tekrar :KK43:

inşallah kat kat artar değerin canım, sen hep ümitvar ol, Rabbim nasip edecekse hiçbirşey hiçkimse engel olamaz. inşallah hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz..dualarım burdaki tüümm arkadaşlarım için..Allahım herkesin gönlüne göre versin:KK16:

olmaması mı zor
olupta yok olması mı zor

herkes kendi zorunu seçiyor
kimsenin derdi kimseye benzemiyor

en iyisini en güzelini yüce YARADAN biliyor
benden sabır ve şükürle bekleyin bir gün vereceğim diyor

ağladım sızladım ne oldu yüreğim karardı durdu
açtım elimi yaradana içim umut doldu:KK16:

kızlar bende bugün sonucumu aldım çok şükür HAMİLEYİM:KK52::KK52::KK52:ama perşembe günü tekrar yaptırmam lazım bakalım değerim artacakmı o yüzden krmaşık duygular içindeyim:KK14:neyse umarım artışınıda görürüz tevekkül edelim negatifi alan ve yeni tedaviye başlıcak arkadaşlar..rabbim her şeyin doğrusunu bizim için iyi olanı bilir..pozitifi gören arkadaşlar rabbime emanet olun inşallah her aşamanız rahat huurlu ve güzel geçer,korku yaşamayız

hayırlısı olsun cnm rabbim sonuna kadra götürmeyi nasip etsin bu arada değerin kaç çıkmış

hadi gözün aydın canm, hayırlı uğurlu olsun..Allah tamamına erdirsin:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
kaç çıktı değerin, sanki tam sevinemedin gibime geldi:44::44::44:

çok sevindimm cnm her şey çok güzel olsun :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Kızlar cumartesinden beridir giremedim foruma. Yeni annelerimiz varsa hepsini tebrik ederim. Akşam tekrar girip ayrıntılı şekilde okuyacağım. Bugün 16:00 da doktor kontrolüm var bakalımkeseyi görüp kalp atışlarını duyabilecekmiyim bebeğimin. Çok stres oldum bugün :)

gesmaaa nerelerdesin seennn, bak değeri düşük çıkan arkadaşlarımız var, senin onlara biraz kendinden bahsetmen lazım canım umutsuzluğa düşüveriyorlar:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
bu arada kaç haftalık oldun sen? hamilelik takvimi yapmamışsın takip edemiyorum canm:KK53::KK53::KK53: inşallah görürsün keseyi de kalp atışını da, güzel haberlerle gel canm:21::21::21::21:

olmaması mı zor
olupta yok olması mı zor

herkes kendi zorunu seçiyor
kimsenin derdi kimseye benzemiyor

en iyisini en güzelini yüce YARADAN biliyor
benden sabır ve şükürle bekleyin bir gün vereceğim diyor

ağladım sızladım ne oldu yüreğim karardı durdu
açtım elimi yaradana içim umut doldu:KK16:

hayırlısı olsun cnm rabbim sonuna kadra götürmeyi nasip etsin bu arada değerin kaç çıkmış

canım sana özel meryem suresini okuyacağım şimdi oturuyorum dua edelim rabbime emanet ol...inşallah artacak

ebruli, cnm değerim 70...daha öncede 2 kez bu güzel haberi aldım ama sevincim kursağımda kaldı ..ilkini 9 haftalıkken kaybettim..ikincisinin ise değeri katlanmasına rağmen kesesi oluşmamıştı kimyasal gebelikti yani...o yüzden çok ama çok sevinmeme rağmen korkuyorum..korkumunda tevekkülümün önüne geçmesini istemiyorum o yüzden dua zamanı şimdi...şükür zamanı...

inşallah değerin güzelce katlanır, önce keseyi görüp sonra da kalp atışını duyarsın :KK16::KK16: sonuna kadar sağlıkla gitsin inşallah :KK16:

ayyy ne heyecanlı :21::21: inşallah görünür minik kesecik :KK16:

X