haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızar e2 sonucum 1,416 çıktı. adetin 6, günü bugün dr aramasını bekliyorum. ne demek bu değer bilen var mı?

Protestan 50 ml 2 adet kalçadan, hibor 5000ml göbekten iki iğne ve estrofem coraspirin vitamin alıyorum.

Kalçalarım çok kötü durumda. Yamru yumru ağrılı şişlikler dolu.

Herkes bu iğneleri oldu mu merak ediyorum.

26 Temmuz'da kalp atışını göreceğiz inşallah. Doktora sorup hapını falan isteyeceğim.

Birde son 2 haftada 3 kilo birden almışım:/

Karnım 4-5 aylık gibi şiş !

Benzer durumu yaşayanlar var mı?

Ben de günde 50 ml tek iğne ve 2 hel kullanıyorum. 5+3 deyim ama fenalık geldi iğneden. Lüzumsuz yere hormon alıyoruz gibi geliyor. Aynı şekilde göbeğim üç aylık hamile gibi ve iki kilo aldım. Memorial ın sitesinde "kalp atışları duyulduktan sonra iğnelerin kesildiği " yazıyor. Benim Dr üç ay kullanılacak dedi. Hakikaten işe yarıyor mu yoksa Dr lar korktukları için mi veriyorlar emin değilim. Yarın kontrolüm var olmama isteyeceğim

Kızar e2 sonucum 1,416 çıktı. adetin 6, günü bugün dr aramasını bekliyorum. ne demek bu değer bilen var mı?

canım benim de adetimin 7. günü iğnelerin 6. günü akşam vurulucam daha. Bugün e2 yaptırdım pcoluyum 20 filan yumurtam var 2350 çıktı ben ohs olucma galiba daha yükselir bu dedim ama eşim dr aramış dr iyi demiş sorun yok bişi olursa söylerim şimdilik yolunda herşey yumurta sayısı çok fazla o yüzden yüksek olmasını bekleriz zaten demiş. Cuma günü yine kontrol ve e2 testim var. Yumurtalarım 15 ile 11 mm arası değişiyor sende de pco var mı. Yok herhalde sanırım benden baya düşük değerin.

bu günlerde buralar çok tenhalaştı kızlar gezmelere mi gittiniz ...sıcaklar yoruyo sanırım

ben kendi adıma konuşayım, çok halsizim, bitkinim, mide bulantılarım arttı, krakerle geziyorum ortalıkta:26: o yüzden pek giremiyorum.. arada bakıyorum... heralde diğer hamişler de aynı şeyleri yaşıyor ki pek gelen giden yok:KK37::KK37::KK37:

bende aranıza yeni katıldım.bugün kontrole gittim ve e2 çok düşük ve ilaç tedavisini kesti doktor.haftaya tekrar bakacak e2 ye.yükseltemezsem bu ayda boşa gidecek.ne kadar zor bir durum.biri düşüyor,bir yükseliyor.kontrol etmekten yoruldum artık.moralim çok bozuk.ne yapacağımı şaşırdım resmen.

Canim degerin gayet iyi 4000 uzerine cikarsa ohss adayi oluyorsun.
Ben de günde 50 ml tek iğne ve 2 hel kullanıyorum. 5+3 deyim ama fenalık geldi iğneden. Lüzumsuz yere hormon alıyoruz gibi geliyor. Aynı şekilde göbeğim üç aylık hamile gibi ve iki kilo aldım. Memorial ın sitesinde "kalp atışları duyulduktan sonra iğnelerin kesildiği " yazıyor. Benim Dr üç ay kullanılacak dedi. Hakikaten işe yarıyor mu yoksa Dr lar korktukları için mi veriyorlar emin değilim. Yarın kontrolüm var olmama isteyeceğim

Canim bende progestan igne gun asiri bir 1 ampul vuruluyorum.tedaviye baslarken progestan hormonuna da bakiliyor.vucut cok uretemiyorsa distan destekleniyor.bu hormon bebegin dis zari kesesini besliyor.ve beslenen kese anne rahmini birakmiyor.dusuk onleyici yani.ayrica kilo olayina gelince daha onceden de cabuk kilo alabiliyorsan buda ondan kaynakli.ben hala yerimde sayiyorum hatta bulanti kusma olmadigi herseyi yiyip yatmama ragmen 1 kilo da vermisim.yani bu bunyeyle alakali o yumurta gelistirici igneler bile kilo aldirmadi bana.igne 12.haftaya kadar devam dedi dr.kalbura döndüm ama yavrularim icin herseye raziyim.4 yilin hasreti bikac igneye dayanamiyacak kadar gucsuzluk olmamali bizler anne adayiyiz güçlü olmaliyizz.

kızlar bnm hesaba göre 5 haftalık hamileyim hemen hemen ama belirtinin B si yok benim durumumda olan var mı kalp atışını duyana kadar rahat yok.bugünde aklıma kötü şeyler geliyor . yaradan kimseyi korktuğu yere uğratma

kızlar bnm hesaba göre 5 haftalık hamileyim hemen hemen ama belirtinin B si yok benim durumumda olan var mı kalp atışını duyana kadar rahat yok.bugünde aklıma kötü şeyler geliyor . yaradan kimseyi korktuğu yere uğratma

Ben varim canim 8+3 um ama sik idrar ve keskin koku alma disinda hicbir belirtim yok.cokk şükür daha ne isterim.bulanti yokya..:)

ben kendi adıma konuşayım, çok halsizim, bitkinim, mide bulantılarım arttı, krakerle geziyorum ortalıkta:26: o yüzden pek giremiyorum.. arada bakıyorum... heralde diğer hamişler de aynı şeyleri yaşıyor ki pek gelen giden yok:KK37::KK37::KK37:

bende mide bulantısı yok ama çok fazla halsizlik var,yorgunm hep
görümcem geldi evle ilgilenmeye zira ben hiçbişeye bakamıyorm azıck ayakta kalsam bel ağrm başlıyo

işten raporluyum yani gündelik yaşantıma dönmedim daha

canım benim de adetimin 7. günü iğnelerin 6. günü akşam vurulucam daha. Bugün e2 yaptırdım pcoluyum 20 filan yumurtam var 2350 çıktı ben ohs olucma galiba daha yükselir bu dedim ama eşim dr aramış dr iyi demiş sorun yok bişi olursa söylerim şimdilik yolunda herşey yumurta sayısı çok fazla o yüzden yüksek olmasını bekleriz zaten demiş. Cuma günü yine kontrol ve e2 testim var. Yumurtalarım 15 ile 11 mm arası değişiyor sende de pco var mı. Yok herhalde sanırım benden baya düşük değerin.

e2 tetsini sürekli yapacaklar mı?
pco yok bende canım.
değer iyi dedi işte sabah prof görmek istemiş yumurtaları ona kontrole gideceğim bakalım ne diyecek.
Heyecanlı değildim ama nedense bugün biraz gerildim.

X