haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

arkadaslar benim de 2 tup denemem oldu ikisde negatif sonrdan esimin varikosel oldugunu oyrendik 15 gun once ameliyat oldu bakalim allahim hayirlisi neyse onu versin

tesekkur ederim reyyan87 allaim bizi de boyle siniyor sukur buyukluyune ne yapalim kismet:KK43:

üzülme canım sorununu belli olması demek sonuca yaklaştığınızı gösteriyor :) doktorlar ameliyattan sonra bekleyin mi dedi yoksa değerlerine bakıp tüp bebiş mi yapalım dedi inşallah güzel haberlerini yazarsın bence bundan sonra daha umutlu ol ve böyle ol :KK49:

üzülme canım sorununu belli olması demek sonuca yaklaştığınızı gösteriyor :) doktorlar ameliyattan sonra bekleyin mi dedi yoksa değerlerine bakıp tüp bebiş mi yapalım dedi inşallah güzel haberlerini yazarsın bence bundan sonra daha umutlu ol ve böyle ol :KK49:

evet doktorumuz 2 aylik ilac tedavisi uyguluyor vitamin e, l-arginin falan ameliyatdan sonra. Sadece esim cok sigara iciyordu doktor birakmazsan olmaz dedi ve esim 2,5 aydir birakdi. ilk 3 ay yada 6 ay icinde duzelme oluyomus bakalim ins

Aranizda endometriosiz tanısı konan var mi.belirtileri nelerdir adet doneminde ki agrilar agri kesici almakla geciyormuydu benim cok feci agrim oluyo

Aranizda endometriosiz tanısı konan var mi.belirtileri nelerdir adet doneminde ki agrilar agri kesici almakla geciyormuydu benim cok feci agrim oluyo

Benim Endometriozis tanısı kondu ameliyat oldum. Adet dönemleri agriliydi fakat agri kesicilerle geciyordu kisiden kisiye degisiyor ama doktorla görüşün. Bazi kişilerde hic belirti vermiyor bendede son raddeye kadad vermemişti belirti

Arkadaşlar herkese merhabalar bende yazmak istedim çünkü benimde başıma bir sürü şeyler geldi. çocuk isteik olmuyodu doktora gittik tüplerin tıkalı dediler ve kesinlikle çocuğun olmaz dediler. Daha sonra kapsamlı araştırıldı eşimin sperminde morfolojisi %1 (terotasperm) yapısal bi bozuklulukmuş. çocuğunuz olmaz dediler aşılama yaptık negatif tüp bebek denedik negatif tabii buaradada psikolojim yerlerde ay başı olduğumd hep ağlıyodum yinemi diye ve 2 tane embriyomda dondurulmuştu. Tüp bebek merkezim sürekli arıyodu ocak şubat gibi yaptırcam diyordum ama her ay bi ümitle başlıyodum en son internette havuç keçibonuzu incir vs. Okudum aldım ve her akşam eşimle yemeye başladık sigarayı tamamen bırakmadık ama azalttık. Ve adetimi bekliyordum olmadım 34 35 gün oldu ama ben eşime söleyemiyorum bile. Akşam otururken eşime adet olmadığımı söledim ve hemen nöbetçi eczaneden test aldık sonuçç pozitiftiii inanamıyorduk hemen hastaneleri aradık kan tahlili yapan yer bulduk kan verdikk ama biz hala şoktayız acaba diyoruz 1 saat zor geçtii ve sonuçç oldukça yüksek dedi doktor hamilesiniz.... Biz napcağımızı şaşırdık 4 senedir beklediğimiz haberr ve doğal yolla olan bir gebelik:))) çok araştırmıştım sabahlara kadar ağladığım zamanlar oldu. Ama neolur arkadaşlar hiçbiriniz ümitsizliğe kapılmayın allah diledikten sonra oluyor sadece zamann allah tümm isteyenlere sağlıklıı evlatlar nasip etsin inşallah. Ve bende sağlıklıca kucağıma alırım inşallah.. Sadece paylaşmak istedim arkadaşlarr allah hepimizin gönlüne göre versin....

Arkadaşlar herkese merhabalar bende yazmak istedim çünkü benimde başıma bir sürü şeyler geldi. çocuk isteik olmuyodu doktora gittik tüplerin tıkalı dediler ve kesinlikle çocuğun olmaz dediler. Daha sonra kapsamlı araştırıldı eşimin sperminde morfolojisi %1 (terotasperm) yapısal bi bozuklulukmuş. çocuğunuz olmaz dediler aşılama yaptık negatif tüp bebek denedik negatif tabii buaradada psikolojim yerlerde ay başı olduğumd hep ağlıyodum yinemi diye ve 2 tane embriyomda dondurulmuştu. Tüp bebek merkezim sürekli arıyodu ocak şubat gibi yaptırcam diyordum ama her ay bi ümitle başlıyodum en son internette havuç keçibonuzu incir vs. Okudum aldım ve her akşam eşimle yemeye başladık sigarayı tamamen bırakmadık ama azalttık. Ve adetimi bekliyordum olmadım 34 35 gün oldu ama ben eşime söleyemiyorum bile. Akşam otururken eşime adet olmadığımı söledim ve hemen nöbetçi eczaneden test aldık sonuçç pozitiftiii inanamıyorduk hemen hastaneleri aradık kan tahlili yapan yer bulduk kan verdikk ama biz hala şoktayız acaba diyoruz 1 saat zor geçtii ve sonuçç oldukça yüksek dedi doktor hamilesiniz.... Biz napcağımızı şaşırdık 4 senedir beklediğimiz haberr ve doğal yolla olan bir gebelik:))) çok araştırmıştım sabahlara kadar ağladığım zamanlar oldu. Ama neolur arkadaşlar hiçbiriniz ümitsizliğe kapılmayın allah diledikten sonra oluyor sadece zamann allah tümm isteyenlere sağlıklıı evlatlar nasip etsin inşallah. Ve bende sağlıklıca kucağıma alırım inşallah.. Sadece paylaşmak istedim arkadaşlarr allah hepimizin gönlüne göre versin....
meraba canım senin adına çok sevindim allah hayırlısıyla kucağına alamyı nasip etsin .....

ANNE OLMAK İSTİYORUM

Ben anne olmak istiyorum
Anne olmak bebeğim için telaşlanmak
Onun için her çileye katlanmak istiyorum

Onu istiyorum bebeğimi istiyorum
Mutluluğunu hüznünü paylaşmak

Bana ‘ANNE’ demesini istiyorum

Bu nasıl bir duygu bilmiyorum
Bu şiirle dile getirmek ne acı
Keşke mutlulukla yazabilseydim olan bebeğimi
Müjdeler verebilseydim sizlere
Ama yok işte…

ANNE OLMAK İSTİYORUM

Ben anne olmak istiyorum
Anne olmak bebeğim için telaşlanmak
Onun için her çileye katlanmak istiyorum

Onu istiyorum bebeğimi istiyorum
Mutluluğunu hüznünü paylaşmak

Bana ‘ANNE’ demesini istiyorum

Bu nasıl bir duygu bilmiyorum
Bu şiirle dile getirmek ne acı
Keşke mutlulukla yazabilseydim olan bebeğimi
Müjdeler verebilseydim sizlere
Ama yok işte…
Arkadaslar anne olmama 1 ay kaldi.hem de kendiliginden

[QUOTE="Deti, post: 30743601, member "si_21

Muayeneye gittiğim Dr İbrahim Bildirici beni Bülent traş'a yönlendirdi. Düzeltme :KK66:[/QUOTE]
Canimm ,uzerinden epey zaman gecmis ama ne durumdasn? Benim dr umda ib. Banada tup bebek satt deyip bulent bey e yonlendirdi. Sen ne yaptin ?

Merhabalar ela miz 8 aylik olduu..sizin kuzular nasill???
merhaba yazılarınıza denk geldim,ben tüp bebek tedavisindeyim uğur akyol diye vanda bir beyi tavsiye etti arkadaş macun yapıyormuş,sizin bilginiz var sanırım geçmişte yazmışınız.güvenilirmi?kullandınızmı siz nasıl?nette çok karışık bilgiler var bu bey hk.tereddüt ettim

X