haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

superisi_21

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
477
66
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)

:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar

NAZAR DUASI

Bismillâhirrahmânirrahîm bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü
kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî
radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve ...
kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel
terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian
ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz-
zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ
kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale
hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme

sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
2-destina3829sebepsiz infertilite1.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezitedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbademnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
6-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
7-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbademnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
8-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraşnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
9-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifakalp atışı olmadığından kürtaj oldu-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
10-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
11-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
12-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatransferi temmuz sonuna ertelendi:nazar:
13-adasug35düşük amh değeri1.denemeçakmak erdem hastanesiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
14-eminemizankara murat sönmeznegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
15-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara AnatoliaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
16-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemi1.denemebursa jineplus doç.dr murat arslanHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
17-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
18-sdtive28sebepsiz infertilite1.denemeankara başkentHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
19-yawyaw30pko1.denemeadana ankadatedavisi başladı:nazar:
20-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
21-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
22-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
23-kalinkampko1.denemeeurofertil altunizadenegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
24-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
25-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49: ikizleri geliyor:KK55::KK55:
26-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:HAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
27-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraşHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
28-canobebek1.denemenegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
29-elifyesiller29yumurtlama bozukluğu1.denemenegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
30-MIRACLEVALERIE1.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49: ikizleri geliyor:KK55::KK55:
31-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştransferi iptal oldu-en kısa zamanda bebeğine kavuşması dileğiyle
32-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
33-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraşHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
34-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesiyumurtaların gelişmemesinden dolayı tedavisi iptal oldu
35-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
36-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu var:nazar:konya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
37-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEEEEE:nazar::KK49: ikizleri geliyor:KK55::KK55:
38-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezerHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
39-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurtnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
40-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
41-lilyum42281.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
42-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorialHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
43-mavipembe3830endometriozis1.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49: ikizleri geliyorr:KK55::KK55:
44-incito31endometriozis ve rezerv azlığıHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
45-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatanegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
46-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitest gününü bekliyor:KK9:
47-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcunegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
48-nurgokkpkoBahçeciHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
49-ahnurdondurulmuş embriyonegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
50-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtedavisi iptal oldu-en kısa zamanda bebeğine kavuşması dileğiyle:nazar:
51-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyoHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
52-aysegularikvarikosel1.denemeAnkara Turgul Özal üniversitesi Aylin hanımnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
53-tuanamasal27azospermifertijin tüp bebek merkezikimyasal gebelik oldu-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
54-ahha28morfoloji1.denemekonya eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
55-safak_dHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
56-ofeysitüpte tıkanıklık var gibi1.denemetedavisi başladı:nazar:
57-edagulHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
58-wildaaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
59-chablisss29sebepsiz infertilite2.deneme dondurulmuş embriyoizmir kent hastanesiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
60-kardelen_2727pko ve varikosel1.denemegaziantep eurofertil tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
61-serenay341.denemenegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
62-asasasli2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
63-gunesbebekdondurulmuş embriyoHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
64-Gesmaa27sebepsiz infertilite1.denemeizmir irenbeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
65-gul_akmtest gününü bekliyor:KK9:
66-karamel86sperm azlığı6.denemeumut hastanesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
67-sevilimmm27sebepsiz infertilite1.denemeAnkara anatolia tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
68-didem_ada25sebepsiz infertilite4.denemeistanbul tüp bebek merkezinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
69-zeynoderkierkek infertilitesi1.denemeacıbadem eurofertilHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
70-lal78lal34sebepsiz infertilite1.denemeizmir symrna artnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
71-armaan36sebepsiz infertilite6.denemeanadolu sağlık merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
72-bambi34352.denemebahçecikimyasal gebe oldu-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
73-oz_menegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
74-tusemim21hafif pko,tüplerde iltihap ve tüpünün birinin yukarıda olması1.deneme dondurulmuş embriyoistanbul cerrahi hastanesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
75-nil847427oligospermi-troid3.denemefrankfurtnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
76-flufem29pko ve sperm hız,sayı ve morfoloji bozukluğu2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49: ikizleri geliyor:KK55::KK55:
77-kuzey2829erkek infertilitesi1.denemeantalya tüp bebek merkeziHAMİLEEEEEE:nazar::KK49: ikizleri geliyorr:KK55::KK55:
78-1demetumutdüşük yaptı-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
79-nurdanur30pkos2.denemeeurofertilnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
80-gzde87HAMİLEEEEEE:nazar::KK49: ikizleri geliyor:KK55::KK55:
81-erva_nnur2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
82-ebruli_357637tüpler tıkalıydı laparoskopide bağlandı1.denemeege üniversitesinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
83-aylin0629kromozom bozukluğu,tiroid1.denemedr.ahmet bostancıHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
84-elif_su0632sebepsiz infertilite1.denemebaşkent hastanesi hulusi bey negatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
z

[t[/tr]
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

Son düzenleme:
Kızlar yeni topiğimizde toplanalım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ilk defa yaptığımdan dolayı uğraştırdı beni
hepinize şimdiden bu zorlu süreçte kolaylıklar diliyorum Allahım bizim yardımcımız olsunn

kızlar iyi akşamlar burayamı transfer oldunuz :KK53::KK53:benide yazın listeye:KK30::KK30: yıkılmadım ayaktayım:KK9::KK9: nasip olursa 5.tedaviyle yola devam ediyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

yaş;29 5.deneme merkez acıbadem Kadıköy sorun erkek infertilitesi:KK5: haziran ayında ki adetle başlanıcak

Son düzenleme:
inş yarın güzel haberler getir tatlım bize:emir_bebek::emir_bebek: o zaman yarın akşam görüşürüz:KK30::KK30:ne güzel senin merkezin çok yakın bizim çok uzak inş bu sefer olurda bidaha uğraşmak zorunda kalmayız:KK5::KK5::KK5:

inş canım yumoşları çok merak ediyom kaç tane olduki acep :KK52::KK52::KK52::KK52:

özellikle yakını tercih ettik canım başka türlü kociş işten izin falan alamaz denk geliyo işte doktorun kontrole çağırdığı günler eşim izinli allahtan

tamam kuzum hadi görüşürüz :KK16::KK16::KK16::KK16:

inş canım yumoşları çok merak ediyom kaç tane olduki acep :KK52::KK52::KK52::KK52:

özellikle yakını tercih ettik canım başka türlü kociş işten izin falan alamaz denk geliyo işte doktorun kontrole çağırdığı günler eşim izinli allahtan

tamam kuzum hadi görüşürüz :KK16::KK16::KK16::KK16:

hadi sende git yat:KK52::KK52::KK52:yumoşların kaliteli olsun:KK9::KK9:yarınki güzel haberlerini bekliyorum allaha emanet ol canım:KK48::KK48::KK48::KK48:

merhaba hanımlar:KK3:
topiğiniz hayırlı olun
bu topikte nur topu gibi bebiş haberler alalım inşallah:KK31:
ben 28 yaşındayım.3.5 yıllık evliyim.önce tüplerin tıkalı dediler,eşim normaldi.1 sene sonra başka bi yere gittik biraz daha zorlansa tüplerden sıvı geçermiş dediler.eşimde problem çıktı:KK53: yanarım yanarım o maydanoz buharı,süt buharı, adaçayı yağı ,soğan kürü denemelerime yanarım . bileydim eşime kür hazırlardım.bu arada arkadaşlar rahimde yara oluşmuş :KK50:tavsiye etmiyorum ben bu adaçayı yağını.ya da belki ben yanlış yapmışımdır denemek isteyene de mani olmak istemem.
:KK49:ayyy çok uzattım.sonunda eşimle cesaretimizi topladık ve başladık.izmirde bi merkeze gidiyoruz.doktor amcamız gayet ii birine benziyor.tedavi öncesi yapılacak olan bütün testler bitti.adet günümü bekliyoruz (belki de gelmez her ay olduu gibi hamiş gibi hissediyorum ama bu kez eminim:44:psikolojik galiba bu şeyler.:KK50:)ki bugün yarın oluyor.doktpor 2günü gel demişti.haftasonu olursa pazt gel dedi e hayırlısı artık.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba hanımlar:KK3:
topiğiniz hayırlı olun
bu topikte nur topu gibi bebiş haberler alalım inşallah:KK31:
ben 28 yaşındayım.3.5 yıllık evliyim.önce tüplerin tıkalı dediler,eşim normaldi.1 sene sonra başka bi yere gittik biraz daha zorlansa tüplerden sıvı geçermiş dediler.eşimde problem çıktı:KK53: yanarım yanarım o maydanoz buharı,süt buharı, adaçayı yağı ,soğan kürü denemelerime yanarım . bileydim eşime kür hazırlardım.bu arada arkadaşlar rahimde yara oluşmuş :KK50:tavsiye etmiyorum ben bu adaçayı yağını.ya da belki ben yanlış yapmışımdır denemek isteyene de mani olmak istemem.
:KK49:ayyy çok uzattım.sonunda eşimle cesaretimizi topladık ve başladık.izmirde bi merkeze gidiyoruz.doktor amcamız gayet ii birine benziyor.tedavi öncesi yapılacak olan bütün testler bitti.adet günümü bekliyoruz (belki de gelmez her ay olduu gibi hamiş gibi hissediyorum ama bu kez eminim:44:psikolojik galiba bu şeyler.:KK50:)ki bugün yarın oluyor.doktpor 2günü gel demişti.haftasonu olursa pazt gel dedi e hayırlısı artık.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
geçmiş olsun canım...adaçayı yağı sana ne gibi bir zarar verdi geçen ay bir kaç gün bende kullandım ama bayanların dediği gibi hiç bir akıntı falan gelmedi benden bir umut dedim aldım kullandım:26:

geçmiş olsun canım...adaçayı yağı sana ne gibi bir zarar verdi geçen ay bir kaç gün bende kullandım ama bayanların dediği gibi hiç bir akıntı falan gelmedi benden bir umut dedim aldım kullandım:26:

sağol canım:)ben 3 ay kadar kullandım .yani adetten sonra 1 hafta koydum,3 ay tekrar ettim.bir de ben cıkın gibi yapıp içine doğru koymuştum.yani dışında olsa belki sorun olmazdı.bana o dokundu gibi geldi.belki de miktarını cok koydum:KK43: tabi bu benim tahminim ama orası hassas bölge yarayı görünce doktor su ile temizlediysen olur yara dedi(tabi ona söyleyemedim adaçayı yağı koydum diye)düşün su bile içeri girerse yara yapabiiyormuş.ben içinide temizliyordum.belki su da yapmış olblir.yani kullansan bile içine doğru koyma istersen.

kızlar herkese merhaba. bende bu ay ılk tup bebek denememi yapacagım. 2ay once asılama yaptık tutmadı. bizde problem esımde harekette biraz sorun var.26yasındayım.pazartesı doktora gıdıcez baslıyoruz :) ınsallahh saglıklı huzurlu hayırlı evlatlarımız olur. beni de listeye eklermisniz ?

Kızlar yeni topiğimizde toplanalım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ilk defa yaptığımdan dolayı uğraştırdı beni
hepinize şimdiden bu zorlu süreçte kolaylıklar diliyorum Allahım bizim yardımcımız olsunn

hayırlı olsun topiğimiz inş herşey güzel olur tabloya rezerv azlığı ve kadıköy acıbademi ekleyebilirsin

günaydın kızlarrr hoşgeldiniz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
canancım bende ilk adetle başlayacağım tedaviye inşallah hamiş oluruzda:KK49::KK49::KK49::KK49: gerek kalmaz diyorum ama hayırlısı bakalım
seni ekleyeceğimde canım neden olarak ne yazayım bir de hangi merkez isim olarak yazarsan

kızlar herkese merhaba. bende bu ay ılk tup bebek denememi yapacagım. 2ay once asılama yaptık tutmadı. bizde problem esımde harekette biraz sorun var.26yasındayım.pazartesı doktora gıdıcez baslıyoruz :) ınsallahh saglıklı huzurlu hayırlı evlatlarımız olur. beni de listeye eklermisniz ?

canımm hoşgeldin dikkat ettim de ne kadar genç anne adaylarıyız böyle.üzülüyorum gerçekten hayatımızın baharında uğraşıyoz böyle:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: gerçekten çok zorlu süreçler Allah yardımcımız olsun.

Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis2.denemekayseri tüp bebeken kısa zamanda
2-destina38291.denemekayseri acıbademtedavisi başladı
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesi
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbademtransferi olacak
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademtedavisi başladı
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareketsizliği
11-canan456281.deneme
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

ellerine sağlık güzel olmuş.....

X