haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

merhaba arkadaşlar size güzel haberlerle geldim HAMİLEYİMMM.Rabbime şükürler olsun bu güzel haberi yazmak nasib oldu.Allahım bütün evlat hasretiyle bekleyen anne adaylarına hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah.

transferden sonra ilk 4 gün kasık bölgemde hafif bazende şiddetli sayılacak ağrılarım oldu.
sonrasında normal gibi hiç bişey yoktu.
9.10.11.ci günler 2 damlayı geçmeyecek kadar kahverengi lekelenme oldu.(dr um normal olduğunu söyledi)
dün 10.cu günümdü baş ağrısı çok şiddetliydi adetim geliyor sandım çünkü adet olmadan 1-2 gün önce ağrırdı.
ayrıca 10.cu gün sabah ilk idrarımla test yaptım negatifti silik fln hiç bişey yoktu.
transferin 5-6 .cı gününden itibaren yanma ateş basması(bu adet öncesi bende olur genelde) ama normalden çok fazlaydı vücudum ateşler içinde gibiydi derecede 37 gösteriyordu zaten.

benim transfer dondurulmuş embriyo 2 adet. 3.cü gün embriyosu dendi biri 8 hücreli diğeri 7 hücreliydi.

:nazar::emir_bebek:bugun 11.ci günüm ve kan değerim 148. Rabbime şükürler olsun.darısı inşallah en kısa zamanda bekleyen herkese nasib olsun.:emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar size güzel haberlerle geldim HAMİLEYİMMM.Rabbime şükürler olsun bu güzel haberi yazmak nasib oldu.Allahım bütün evlat hasretiyle bekleyen anne adaylarına hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inşallah.

transferden sonra ilk 4 gün kasık bölgemde hafif bazende şiddetli sayılacak ağrılarım oldu.
9.10.11.ci günler 2 damlayı geçmeyecek kadar kahverengi lekelenme oldu.(dr um normal olduğunu söyledi)
dün 10.cu günümdü baş ağrısı çok şiddetliydi adetim geliyor sandım çünkü adet olmadan 1-2 gün önce ağrırdı.
ayrıca 10.cu gün sabah ilk idrarımla test yaptım negatifti silik fln hiç bişey yoktu.
transferin 5-6 .cı gününden itibaren yanma ateş basması(bu adet öncesi bende olur genelde) ama normalden çok fazlaydı vücudum ateşler içinde gibiydi derecede 37 gösteriyordu zaten.

benim transfer dondurulmuş embriyo 2 adet. 3.cü gün embriyosu dendi biri 8 hücreli diğeri 7 hücreliydi.

:nazar::emir_bebek:bugun 11.ci günüm ve kan değerim 148. Rabbime şükürler olsun.darısı inşallah en kısa zamanda bekleyen herkese nasib olsun.:emir_bebek::nazar:

Tebrik ederim canım.Hayırlı olsun.

Canım çok sevindim hayırlı olsun hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsinnnn :))))

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbadem24 haziran test günü:KK9:
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:]
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraş26 haziran test günü:KK9:
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifa26 haziran test günü:KK9:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezi27 haziran test günü:KK9:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeztedavisi başladı:nazar:
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara AnatoliaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslanHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankada
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkezi26 haziran test günü:KK9:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:tedavisi başladı:nazar:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
29-canobebek1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğutedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştransferi iptal oldu-en kısa zamanda bebeğine kavuşması dileğiyle
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesi
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesitedavisi başladı:nazar:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu varkonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEE:nazar::KK49::emir_bebek:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezerHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurtnegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertil1 temmuz test günü:KK9:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorialtedavisi başladı:nazar:
44-mavipembe30endometrozis1.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
45-incito31endometrozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatatedavisi başladı:nazar:
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuzda başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
50-ahnurdondurulmuş embriyopazartasi tedavisine başlayacak:nazar:
51-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtemmuzun başında tedaviye başlayacak:nazar:
52-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyotedavisi başladı:nazar:
53-aysegularikvarikosel1.denemeAnkara Turgul Özal üniversitesi Aylin hanımtedavisi başladı:nazar:
54.tuanamasal27azospermifertijin tüp bebek merkezikırmızıları bekliyor
55-ahhaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
56-safak_dHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
57-umutturyasamyumurta rezerv yetersizliği2.denemeGata29 haziran test günü:KK9:
58-ofeysitüpte tıkanıklık var gibi1.denemetedavisi başladı:nazar:
59-edagulHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
60-wildaa
61-chablisss2.deneme dondurulmuş embriyo27 haziran test günü:KK9:
63-xra3.deneme22 haziran test günü:KK9:
64-yrmz8223 haziran test günü:KK9:
65-asasasli2.denemeHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
66-trkuaz
67-gunesbebekdondurulmuş embriyo
68-Gesmaa27sebepsiz infertilite1.denemeizmir irenbe26 haziran test günü:KK9:
69-gul_akmtedavisi başladı
70-karamel86sperm azlığı6.denemeumut hastanesi1 temmuz test günü:KK9:
71-sevilimmmadetini bekliyor
72-didem_adatedavisi başladı:nazar:
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

bambi34 yaş 35 2.deneme bahceçi tedavi devam ediyor

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin çok güzel haber.. Allah kucağına aldığın haberleri de yazdırsın :)

Arkadaslar bisey sorcam benim tedavim gecen hafta persembe basladi bu pazarda yumurta toplanicak cok cabuk geldi bana sizce normalmi :44::44:

X