Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

sen igneye gec baslamistin degilmi.sanki oyle hatirliyorum.konusmamizi hatirladim dsnki.dr eti az ye dedi diyince hatirlafim sanki.iyi olmus dr un ignrni artirmasi.bence de yefiklrrine dikkat et kendince.diyet listesindeki meyve ve sebzeler folik asit diyeti icin
o herkese verilmiyor.yani listedeki meyve sebze disindakilere dikket et.cok abartmasan da en azindan boyle bir diyetten haberin olsun.bazi drlar veriyor sonucta.dogru veya degil bilemeyiz ama elimizdem tek gelen yediklerimize dikkat etmek.allah yardim etsin.dr un en azindan baktirmis aptt ye.bu da bisey.
canini sikmak istemiyorum demissin. biz mutluluklatimizi da uzuntulerimizi de birlikte yasiyoruz.hic oyle dusunme.herseyi paylasabilirsin burdan.bizi bizden iyi anlayan olamaz.dun bebisimiz oldu:KK1:zehrayla beraber biz de sevindik.bu arada adin asli mi listeye eklenmek istemissin.

evet canım ben 4.ayımda başladım iğneye o zaman anlaşıldı kan pıhtılaşması olduğu.bugünden itibaren başladım yediklerime dikkat etmeye.
adım aslı canım.

canım sen iğneye 17.haftada başladın ya ondan pek faydası olmamıştır.üzülme elden birşey gelmiyor....üzülmek bebeğine daha çok stres yapacak.seni anlıyorum.bende 26+5de bir kızımı kaybettim.bunda 24.haftadayım dün az hareket etti ödüm ağzımdaydı eve gider gitmez internetten müzik açtım dayadım bilgisayarı başladıhareketlenmeyede oh çektim.

ben de bgün düşünüce o geldi aklıma canım. artık günde 2 tane vuracağım inşallah daha da düşmez.kızına hamileyken iğne oluyor muydun? allahım hayırlısıyla şu çocukları bir doğursak..

kullandım canım. ondan dolayı bebeğe bişey olmaz korkma. oraya kadar gelmiyor yani. ağızdan alındığında yan etkileri daha fazla oluyor. baş dönmesi falan o yüzden bunu tercih ediyorlar. ikisi de aynı ağızdan alınan da bu da. sen hangisini kullanabilirsen onu kullan.

teşekkür ederim canım biraz korktum renkli olunca ama yine de devam edeyim mi bilmiyorum kararsızm doktorda kesin konuşmuyor ki ne desem tamam diyo bide bu diyet kafamı karıştırdı zaten kafam karışmaya müsayit bu aralar

canım nasılsın inş. herşey yolundadır

slm canlar artık buraya mı yazacaz ben kaçgündür yoktum yeni topik yeni haberler hepside hayırlı uğurlu olsun zehra doğurmuş çokk sevindim inş.iyilerdir sıra bana geldi inş. ben de sizlere güzel haberler veririm
Canim cok sukur hersey yolundaayaklarim şişiyor sadece...
Zehranin bebek 2500 gr dogmus.iyilerdi eve cikacaklardi

ben solemeyı unuttum kızlar aksam yasin tebareke amme neziat suresı meryem suresı okudum tek tek isimlerle bağışladım rabbim hayırlsıyla hepimize saglıkla evlat sahibi olmayı nasip eder inşallah...:KK49::nazar::emir_bebek:
Agzina saglik Allah kabul etsin

ben de bgün düşünüce o geldi aklıma canım. artık günde 2 tane vuracağım inşallah daha da düşmez.kızına hamileyken iğne oluyor muydun? allahım hayırlısıyla şu çocukları bir doğursak..

Canim ilk kizimda igne de coraspirinde kullanmadim cunku pihtilasmam bilinmiyordu.pihtilasmada preeklampsiyi tetikledi.tansiyon hastaligida birakti bende...bunda 0, 4luk igne ve coraspirin kullaniyorum

Canim ilk kizimda igne de coraspirinde kullanmadim cunku pihtilasmam bilinmiyordu.pihtilasmada preeklampsiyi tetikledi.tansiyon hastaligida birakti bende...bunda 0, 4luk igne ve coraspirin kullaniyorum

anladım canım.. kader,kısmet demekten başka yapacak bişey yok.. seninle doğumlarımız yakın olacak birbirine inşallah benimki de 14.10.2013 gibi görünüyor. allahım burada tıpkı zehranınki gibi doğum haberimizi de paylaşmayı nasip eder inşallah

Son düzenleme:

anladım canım.. kader,kısmet demekten başka yapacak bişey yok.. seninle doğumlarımız yakın olacak birbirine inşallah benimki de 14.10.2013 gibi görünüyor. allahım burada tıpkı zehranınki gibi doğum haberimizi de paylaşmayı nasip eder inşallah

tolga hoca benim 6.doktorum hiç bukadar kendimi güvende hissetmemiştim hiç bu kadar güvenmemiştim o yüzden emin adımlarla gittiğimi hissediyorum hele doktorun biri bu testi yaptırdın diye bana neler etti hatırlamak bile istemiyorum

tolga beyi çok duydum.istanbulda olsaydı bende kesin giderdim.şuan gittiğim doktor hamile kalınca 0,4 clexandan fazla vermiyo.kullandım işe yaramadı.dedim sabah akşam kullanım yada 0,6ya çıkaralım dedim ama yok sana yazık diyo.

geçmiş olsun. hoşgeldi aramıza.tabi ki dualara katılabilirsin. gerçek ismini ve kaç adet okuduğunu söylersen listeye eklerim.

evet son günlerde erkenden uyanıp yatakta vakit geçiriyorum. ben de telden nete giriyim dedim hemen:-))tüm işim gücüm burası oldu zaten:-))bulgur yasak evet doğru canım. ama senin dr un diyet vermemişti. takma kafana ama gene de biraz olsun dikkat ediyim diyorsan, bulguru, kuru baklagilleri tüketmeyi azalt. kes demiyorum ama, kısıtlı ye.evet canbım yarın gitcem bakalım dr a. çok erken ama bakalım görecek mi keseyi. endişeliyim ben de. hayırlısı olsun.

aptt ye sağlık ocağında bakılıyo mu bilmiyorum canım. ben en son başka bir dr un istediği tahlili bir tıp merkezine gidip yaptırmıştım. onlar da özel labaratuvara göndermişti tahlili. onlar bakmıyormuş. ama direk özel labaratuvara gitseydim daha pahalı olacak bir tahlili, yarı yarıya tıp merkezini devreye sokarak yaptırdım. istersen yaptırabilirsin. dr un istemese bile kendin yaptırabilirsin nolcak. sonuca göre dr a bilgi verirsin. sonucun normalse dr a bir şey demezsin. Allah korusun kötü çıkarsa o zaman dr una söylersin. bir arkadaşım yaptırmış, bana yaptır dedi diye yaptırdım falan dersin ne biliyim. çünkü ben önemli diye biliyorum bunu.

canım serpile dediğim şeyler senin için de geçerli. sen de hiç bakılmadı demişsinya. sen bilirsin ama kendin yaptır istersen. adını ezgi koyacaksınya ondan müziği seviyor kızın:-) demiştimya sana adını ezgi koy sürekli evde şarkı söyleyen bir kızın olsun:-))) canım karnın artık iyice gerilmiştir ondan göbek deliğin ağrır. karnına bir şey sürmüyor musun? ben zeytin yağı, kakao yağı, acı badem sütü sürerdim. çatlağım da yok bu arada.

geçmiş olsun. maalesef ki bebeğini gördüğün o ilk ve son an dır ve aklından ve gözünün önünden o görüntü hiçbir zaman gitmeyecek:-(( benim de aynı çünkü. o görüntü sürekli gözümün önünde. ayak parmakları, kaburgaları bile ne kadar net görünüyordu....Allahım bir daha sana aynı acıyı yaşaymasın inşallah.

içerideki kanamadan gelen şeylerdir. çok kötü olduğunu düşünmüyorum.

allah razı olsun canım evet malesef gözümün önünden gitmiyor özelliklede rüyamda görüyorum amin rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı

selam kızlar topik değişmiş anca gelebildim
bu hafta hiç vaktim olmadı
bu hafta ne okucaz inşallah okuyabilirim geçen haftakini ezbere bilmediğim için
yazıp uğraşıp okuyamadım benim bebiş bir haftadır huy değiştirdi çok huzysuz oldu hele gündüz hiç uyumuyo
inşallah bu hafta telafi
ederim
eoe hamileymişsin sanırım hayırlı olsun allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin

pek takip edemedim kanaması olan arkadaş vardı 2 tane isimlerini unuttum onlar nasıl acaba haberiniz varmı

tolga beyi çok duydum.istanbulda olsaydı bende kesin giderdim.şuan gittiğim doktor hamile kalınca 0,4 clexandan fazla vermiyo.kullandım işe yaramadı.dedim sabah akşam kullanım yada 0,6ya çıkaralım dedim ama yok sana yazık diyo.

ben sabah aksma kullanıyorum canım ıgnemı.neden oyle soyledı acaba doktorun

İstanbulda nereye doktora gidiyosun?Hamile misin?

X