Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

kesecigi gordum:KK66:3 hafta raporluyum.haftaya kontrole cagirdi.kalp atimina.onlem amacli rapor verdi.hep kanamam oluyoya.olmadan verdi yani.yemek ve tuvalet disinda kalkma dedi.progestana da onlem olsun diye basladimproluton depot igne dw oldum.haftaya tekrar olcam.darisi en kisa zamanda senaya.adliya.vildana.selviye.suan aklima gelmeyen herkese.haa bir de seraba.....

Canımm çok sevindim bende göremediğim için mesaj yazmıştım sana dışardaydım giremedim topiğede meraktan çatlayacaktım. Rabbim inşallah pıt pıtları sonra organ büyüyüşlerini sonrada sağlıkla doğuşunuda göstersin inşallahhhhhhhhhh. Bak beni az daha unutuyormuşsun son anda yazmışsın neden acaba..:)) Canım Allahım razı olsun inşallahh en kısa zamanda tüm isteyenlere... :emir_bebek:

Canım şimdi yatmanda gerekecek ama arada girersin sanırım dualar için, bana 130 daha eklermisin salavat-ı şerif. Rabbim kabul eylesin inşallah..

kesecigi gordum:KK66:3 hafta raporluyum.haftaya kontrole cagirdi.kalp atimina.onlem amacli rapor verdi.hep kanamam oluyoya.olmadan verdi yani.yemek ve tuvalet disinda kalkma dedi.progestana da onlem olsun diye basladimproluton depot igne dw oldum.haftaya tekrar olcam.darisi en kisa zamanda senaya.adliya.vildana.selviye.suan aklima gelmeyen herkese.haa bir de seraba.....

hayırlı olsun kesecik görünmüş yaknda kalbi de atar merak edip tasalanma bende hep evdeyim nefes alamyorum valla uzanıyorum arada bir kanamam var dün gecede oldu çok kortuk eşimle jel vermişti dr ama ben onu kullanınca çoğaldı kanamam tekrar progestan içiyorum 17sine randevum var bakalım kese vardı minik ve kalp atışı var mı diye seni çok iyi anlıyorum

canım hayırlı olsun kesecik...sata göre kaç haftalık oluyor?birde vajinalmi usglemi gördün?darısı bizlere ol

hayırlı olsun kesecik görünmüş yaknda kalbi de atar merak edip tasalanma bende hep evdeyim nefes alamyorum valla uzanıyorum arada bir kanamam var dün gecede oldu çok kortuk eşimle jel vermişti dr ama ben onu kullanınca çoğaldı kanamam tekrar progestan içiyorum 17sine randevum var bakalım kese vardı minik ve kalp atışı var mı diye seni çok iyi anlıyorum[/QUOTE
canım senin kaç haftalık keseyi kaçıncı gün gördünüz?birde dr sana iğne vermedimi kanamayı kesmek için?

hayırlı olsun kesecik görünmüş yaknda kalbi de atar merak edip tasalanma bende hep evdeyim nefes alamyorum valla uzanıyorum arada bir kanamam var dün gecede oldu çok kortuk eşimle jel vermişti dr ama ben onu kullanınca çoğaldı kanamam tekrar progestan içiyorum 17sine randevum var bakalım kese vardı minik ve kalp atışı var mı diye seni çok iyi anlıyorum
hayirlisi olsun canim.sen de dinlen.bende henuz birsey yok ama onlem icin dinlencem bakalim
.genelde progestan verirler aslinda.jeli hic duymadim.
canım hayırlı olsun kesecik...sata göre kaç haftalık oluyor?birde vajinalmi usglemi gördün?darısı bizlere ol
alttan bakti canim.4+1 cikti.ustten gorunmezdi zaten.darisi hepinize insallah

Eminecim gozunaydin cok sevindim hadi darisi kalp atislarina insallah dinlen hicbirsey yapma...benimde bu haftaki progestan ignesi yerinde beze olustu iki gundur kalcam felaket sicak havlu falan koyuyorum dagilsin diye..bana dua icin 25 tane ekleyebilirsin...

canım çok iyi çok sevindim inşallah bidahakine de kalp atışını görürsün:KK9:progestanı önlem olarak hemen bana da başlattı eğer o zamana kadar kanama falan olmazsa 3 ay bitince biraktırcak. dinlenmene bak bi süre idare et canım bu arada o iğneyi niçin oldun sen.

Son düzenleme:
canım çok iyi çok sevindim inşallah bidahakine de kalp atışını görürsün:KK9:progestanı önlem olarak hemen bana da başlattı eğer o zamana kadar kanama falan olmazsa 3 ay bitince biraktırcak. dinlenmene bak bi süre idare et canım bu arada o iğneyi niçin oldun sen.

sagol cnm.igne de prpgestanla ayni amacli.dusuk onleyici.rahmin esnekligi icinmis.zaten haftaya kadar yok igne.

arkadaşlar kanın akışına durumuna bakmak için yapılan test hangi dönemde yaptırılıyor daha dr bana yapmadı sanırım 6 haftalık hamileyim iğneleri 12 gündür vuruyorum.

arkadaşlar kanın akışına durumuna bakmak için yapılan test hangi dönemde yaptırılıyor daha dr bana yapmadı sanırım 6 haftalık hamileyim iğneleri 12 gündür vuruyorum.

canim anladigim kadariyla o degere bazi dr lar sik araliklarla bakiyor ayda bir mesela.doguma yakin haftsda,iki haftada bir bakan var.ama mutadyona gore de olabilir bu aralik.bazi dr larsa bakmiyor sanirim
burdan 20 haftalik olmus bazi arkadaslar hic bakilmadigini soylemisti.benimki bhcgyle berabet ona da baktirdi
tamamen dr bagli bu.

İstanbulda nereye doktora gidiyosun?Hamile misin?

hamile değilim cnm.3ay önce kürtaj oldum.3ay dolunca düşüncem diyodum ama acım hala taze.bide orucumu rahat kafayla tutmak istiyorum.3.kürtajım geçen senenin ramazanına denk geldi.bayramım zehir oldu.geç olsun ama güç olmasın.şuan gittiğim doktor çapanın profösörü.bide rahim duvarım ince çıktı.daha önce gittiğim doktorlar hiç bahsetmemişti.demek kürtaj ola ola oram inceldi.tedaviyle hamile kalmam lazım.oyüzden bayramdan sonra doktora gitmek istiyorum.

kürtajımı 16 martta oldum, ondan sonraki adetimi 13 nisanda oldum ve en son adetimi 13 mayısta oldum. yani baktığın zaman daha 1 hafta var dün bi heves ettim bakıyım dedim. baktım.. şimdide deli gönül git kan testi yaptır diyor ama kan testi de uygun birşey değil ki bizim buraya en yakın düzen lab. var ona 50-60 arasında birşeye yapıyor.... yaptırsam mı ki acaba

bende 14martta kürtaj oldum:KK43:( 3ay dolacak ama hala düşünmüyorum.rahim duvarım ince yılda 2kürtajdan fazla olmamak lazım diye düşünüyorum.kan tahlilini sağlık ocağı yapıyo cnm.istersen orda yaptırabilirsin.

gözün aydın cnm.haftayada kalp atışını duyarsın inşallah.

canim anladigim kadariyla o degere bazi dr lar sik araliklarla bakiyor ayda bir mesela.doguma yakin haftsda,iki haftada bir bakan var.ama mutadyona gore de olabilir bu aralik.bazi dr larsa bakmiyor sanirim
burdan 20 haftalik olmus bazi arkadaslar hic bakilmadigini soylemisti.benimki bhcgyle berabet ona da baktirdi
tamamen dr bagli bu.

böyle birşeye bakıldığını ilk defa duydum.hamile değilim ama gittiğim doktorun bu testi yaptığnı hiç sanmıyorum.hiç bahsetmedi çünkü.o testin adı mutadyonmu doktoruma sorcam çünkü.o yüzden sordum.

X