Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

kızlar eğer yanlış hesaplamadıysam duamız bitti sanırım dualamayı yapacak arkadaşım şimdiden ağzına yüreğine sağlık rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah ,hamile olan arkadaşlarımın hamilelikleri sağlıklı ve sıkıntısız olsun inşallah, hamile kalmak için uğraşan arkadaşlarımında tez zamanda hamilelik haberlerini paylaşamalarını nasip etsin inşallah, doğumu yakşalan arkadaşlarımında doğumları kolay ve sıkıntısız olsun inşallah.

canım dualamayı ben yapacam bu gece hepimize bol bol dua edecem

Duamıza katılmak isteyen arkadaşlar gerçek isimleriyle, kaç adet okuduklarını yazabilirler

1-Bu salavatı okumadan önce 21 kere “Estağfirullahel aziyme ve etübileyh” diyerek günahların affı istenir.
2-Hangi dilek için okunuyorsa niyet edilir. (aşağıdaki duamız okunur).
3-Euzu besmele çekildikten sonra Salavat-ı Tefriciye okumaya başlanır.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMED MUSTAFA(S:A:V)hürmetine, ............................................(okuyanların isimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum. İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

SALAVAT-I TEFRİCİYE
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."
NICK
GERÇEK İSİM
4444
elif5507 -
Elif:
20
*01as-
Aslı:
30
*senay079-
Şenay:
308
*slvy1987-
Selvi:
294
sevinc007-
Sevinç:
eoe-
Emine:
450
serap06_06-
Serap:
570
rengarenk00 -
Serpil:
75
*nazka86 -
Nazife:
100
umud40-
Vildan:
464
hildan -
Hilal:
145
muco509-
Emel:
50
Eylül06-
Berna:
25
Slmeng-
selma :
100
*AzraNur68-
Gül:
40
06 kelebek-
Neşe:
360
*Şenayın arkadaşı-
Gülin:
31
Mayd-
Aycan:
220
Atis-
Senem:
250
330ml-
Sultan:
Adalet1990-
Tuğçe:
Gül_neva-
İrem:
50
Lolo-
Nihal:
Cbdefne-
Canan:
360
Ayşe_23
Ayşe:
155
aslibarlikli
aslı
417
Evli_Mutlu_Huzurlu
İnci

TOPLAM
DUAYA BAŞLAMA
TARİHİ:
31.05.2013
DUALAMA
TARİHİ:
13.06.2013
zikirler ve dualar abdestsiz okunabilir. Eğer bir murat için okunacaksa dua ve zikirleri abdestli okumaya çalışılmalıdır denir. Ama hayızlı kadın Besmele, selavat-ı şerif, kelime-i tevhid, istigfar dualarını okur ve tesbih çekebilir. Sorun yoktur denir. Dua niyetiyle okunarak Rabbena, Fatiha, Rabbenagfirli gibi dualarda ezberden okunabilir.

iki teklif geldi henüz.
ikisi de güzel ve kısa. karar verin. müsait olunca listeyi yapıyım.
Mayd…..Enbiya Suresi 87.ayette;
"Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimîn"
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerdenim.»

Resulüllah (S.A.V.) Efendimiz:buyurdular ki:«Herhangi bir müslüman bir şey hakkında bu duayı yapacak olursa, mutlaka Allah onun duasını kabul buyurur.»

06 kelebek…..bu arada hz zekeriyanın duasını yapabiliriz
Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeten, inneke semîud duâ.
"Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin". (Âl-i İmrân, 3/38) sayısı konusunda bir bilgim yok yalnız.

gunaydın herkese.dun gece bacagıma cok fena kramp gırdı.hala kaslarım gergın ve acıyor.zaten hava da kotu:KK43:uff keyıfsızım

canım aynı dertten ben de muzdaribim. uyurken oluyor benimki hep 3 gün önce sabah bir girdi bacağım hala acıyor nasıl bişeydir anlamadım.doktorum magnezyum verdi 1 haftadır içiyorum ama daha bi faydası da olmadı. sen de bş söyle istersen doktoruna

evet duamız bitmiş 4514 olmuş. Allah kabul etsin, herkesin ağzına yüreğine sağlık

Aslı arkadaşım sana bir şey sormak istiyorum..Sen iğneye geç başlamıştın bildiğim kadarıyla..Başlama sebebin neydi..Ve de kanaman olmutu sanırım iğneden önce..Pıhtılaşma kanamadamı yapabiliyor onu merak ettim..

evet canım ben 17.haftada başladım iğneye. 16. haftada doktorumu değiştirdim daha önceden bir düşük yaptığımı ve bu gebeliğimde de 7.haftada kanama geçirdiğimi söyleyince gen taraması istedi doktor kan pıhtılaşması cıktı sonucta ve öylece iğneye başladım canım.
pıhtılaşma kanama yapıyor diye hiç bir doktordan duymadım ama evet bence yapıyor. çünkü ilk bebeğimi kanamayla kaybettim. bunda da 7.haftada kanamayla gittim kesede hiç birşey yoktu.genelde kese bozulunca kanama oluyor ya. sebebini açıklayamamıştı eski doktorum. hormonlarla ilgili demişti. bence sallamış. ben pıhtılaşmaya bağlıyorum eğer kese de bişey yoksa.

okuyan herkese ve duayı yapacak arkadaşa teşekkürler. ağzınıza sağlık.
kızlar ben bu duaları evde abdest alıp başımı örtüp okudum. bu hafta okulda müsait olurum orada okumayı düşünüyorum ama baş açık okumanın sakıncası olur mu sizce?

canım aynı dertten ben de muzdaribim. uyurken oluyor benimki hep 3 gün önce sabah bir girdi bacağım hala acıyor nasıl bişeydir anlamadım.doktorum magnezyum verdi 1 haftadır içiyorum ama daha bi faydası da olmadı. sen de bş söyle istersen doktoruna

sorma aslı walla acıyor hala.osteocare kullanıyorum ben 14.haftadan berı ama yıne de olacagı varmıs.ınsallah bı daha olmaz

iki teklif geldi henüz.
ikisi de güzel ve kısa. karar verin. müsait olunca listeyi yapıyım.
Mayd…..Enbiya Suresi 87.ayette;
"Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimîn"
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerdenim.»

Resulüllah (S.A.V.) Efendimiz:buyurdular ki:«Herhangi bir müslüman bir şey hakkında bu duayı yapacak olursa, mutlaka Allah onun duasını kabul buyurur.»

06 kelebek…..bu arada hz zekeriyanın duasını yapabiliriz
Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeten, inneke semîud duâ.
"Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin". (Âl-i İmrân, 3/38) sayısı konusunda bir bilgim yok yalnız.

once ılkını sonra da ıkıncıyı okuyalım derım bana kalırsa.bunları cogumuz ezbere bılmıyordur emınım.kısa oldugu ıcın kolay okuruz herhalde.bu arada nasılsın emınecım.yok dımı bı yaramazlık

sorma aslı walla acıyor hala.osteocare kullanıyorum ben 14.haftadan berı ama yıne de olacagı varmıs.ınsallah bı daha olmaz

inşallah canım ama sonuna kadar bu sıkıntıyı yaşayacak gibiyiz. bebişlerimiz kemikli olacaklar maaşallah. bol yeşillik yememiz lazım. ne yapalım sağlıklıca dünyaya gelsinler de katlanacağız artık

inşallah canım ama sonuna kadar bu sıkıntıyı yaşayacak gibiyiz. bebişlerimiz kemikli olacaklar maaşallah. bol yeşillik yememiz lazım. ne yapalım sağlıklıca dünyaya gelsinler de katlanacağız artık

kramp olunca bebek kemıklı mı oluyormus.aa bunu ılk defa duydum hosuma gıttı.aslanım ıyı olsun saglıklı olsun da annesı katlanır herseyıne kurban oldugumun

kramp olunca bebek kemıklı mı oluyormus.aa bunu ılk defa duydum hosuma gıttı.aslanım ıyı olsun saglıklı olsun da annesı katlanır herseyıne kurban oldugumun

hahaha ayy canım senin mesajın da benim hoşuma gitti. evet canım kemikleri gelişiyor bizden çekiyorlar işte ne varsa kalsiyum magnezyum.. bizim kemikler zayıfladığı için giriyor o krmaplar

okuyan herkese ve duayı yapacak arkadaşa teşekkürler. ağzınıza sağlık.
kızlar ben bu duaları evde abdest alıp başımı örtüp okudum. bu hafta okulda müsait olurum orada okumayı düşünüyorum ama baş açık okumanın sakıncası olur mu sizce?
ben abdestsiz okuyorum.sakncasi olmaz bence.
once ılkını sonra da ıkıncıyı okuyalım derım bana kalırsa.bunları cogumuz ezbere bılmıyordur emınım.kısa oldugu ıcın kolay okuruz herhalde.bu arada nasılsın emınecım.yok dımı bı yaramazlık

iyiyim canim.evde dinleniyorum.yaramaz bisey yokngenuz.optm

yarin ise basliyoeum.yazmissin.dr uzatmadi mi raporu.yoksa bir sure mi gitceksin ise.sonra tekrar rapor alcakmisin?
canim heyet raporu almakta bir sinir yok degil mi.ben raporum bitince gene aliyim diyorym cunku.riskli ramanlari atlatmam lqzim.

Sağol arkadaşım cevabın için..7.haftada kanama geçirdim demişsin..Nasıl bir kanamaydı?ben her iki hamileliğimde de 6-7.haftalar arasında lekelenme yaşadım..Kahverengi..Yerleşme kanmasıdır diye düşündük..O yüzden soruyorum canım..

yarin ise basliyoeum.yazmissin.dr uzatmadi mi raporu.yoksa bir sure mi gitceksin ise.sonra tekrar rapor alcakmisin?
canim heyet raporu almakta bir sinir yok degil mi.ben raporum bitince gene aliyim diyorym cunku.riskli ramanlari atlatmam lqzim.

Canim pztsi detayli ultrason sali doktor kontrolum var yani bi yarin gidicem sonra bakalim verirse yine alicam tabikide....5 aydir heyet raporluyum ben merak etme sende zor donemleri raporla gecirirsin iiyisin demi bir problem yok

Canim pztsi detayli ultrason sali doktor kontrolum var yani bi yarin gidicem sonra bakalim verirse yine alicam tabikide....5 aydir heyet raporluyum ben merak etme sende zor donemleri raporla gecirirsin iiyisin demi bir problem yok

yarin baya heyecanli olacaktir senin icin.arkadaslari seni koca karinla girecekleri icin tuhah olacsk:KK66:)aman bosver al sen de rapor.cok sukur heniz bir sikintim yok.ama belli donemler var kenfimce dikkat etmem gereken.birincisi 6hafta.tum gebeliklerimde 6.hafta ve 7.hafta arasi hep kanamam olmustur.henux alti hafta olmadim.simdi bu donemi atlatmayi bekliyorum.sonra jizimda 12.haftada kanaman tekrarlamisti
o yuzden o da benim.icin onemli. bir de 15hafta da kaybetmistim bebegimi.bir de bu.bunlari evde atlatmam gerektigini dusuniyorum.o yuzden dordum.bir de iste sinirlerimi bizan biri var.oda arkadasim.acayip pislikler yapiyor ve sinirleniyorum.ben bir yerfe duymustum.bizim sinirlenmemmiz de gerekiyor.o yuzden evde rahat rahat gecirmek laxim gebeligi bence.

Kizlar 16 hafta olan dogum izni sadece 17 hafta olarak degisiyormus biz 24 hafta beklerken cok uzuldum yaaaaaa bizim icin onemliydi yaniiiiii

yarin baya heyecanli olacaktir senin icin.arkadaslari seni koca karinla girecekleri icin tuhah olacsk:KK66:)aman bosver al sen de rapor.cok sukur heniz bir sikintim yok.ama belli donemler var kenfimce dikkat etmem gereken.birincisi 6hafta.tum gebeliklerimde 6.hafta ve 7.hafta arasi hep kanamam olmustur.henux alti hafta olmadim.simdi bu donemi atlatmayi bekliyorum.sonra jizimda 12.haftada kanaman tekrarlamisti
o yuzden o da benim.icin onemli. bir de 15hafta da kaybetmistim bebegimi.bir de bu.bunlari evde atlatmam gerektigini dusuniyorum.o yuzden dordum.bir de iste sinirlerimi bizan biri var.oda arkadasim.acayip pislikler yapiyor ve sinirleniyorum.ben bir yerfe duymustum.bizim sinirlenmemmiz de gerekiyor.o yuzden evde rahat rahat gecirmek laxim gebeligi bence.

Haklisin tabikide canim ama hep olumlu dusun raporunuda al rahat rahat evinde gecir

X