Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

Yattigim gece bayagi suyum geldi.şimdide geliyor.benim küçük olan hareketliydi zaten.şimdiden basimiza çorap ordu.büyüğünün suyu duruyor.küçüğun suyu kalmamis.artik ne kadar durabilirsek.keşke bir ay durabilsek ama hayal tabi.

Yattigim gece bayagi suyum geldi.şimdide geliyor.benim küçük olan hareketliydi zaten.şimdiden basimiza çorap ordu.büyüğünün suyu duruyor.küçüğun suyu kalmamis.artik ne kadar durabilirsek.keşke bir ay durabilsek ama hayal tabi.
Cnm hakkınızda hayırlısı olsun yine iyi geldin çok şükür bu haftalara umarım her şey yolunda gider . Bizi habersiz bırakma.

Bu arada duamızda 100 okudum 153 kaldı okuyan olursa ben okumayım olmazsa tamamlarim inş. Kızlar haber bekliyorum sizden

Ben okudum şenaycım 53 taneyi yani 100 tane kaldı..bu arada kızlariniza ne isim koymayi düsünüyorsunuz..sizce kayra ismi nasil allahin lütfu anlamindaymiş erkeklerdede kullaniliyi kizlardada bide beren var aklimda dahada bisey gelmiyor aklima ya

Ben okudum şenaycım 53 taneyi yani 100 tane kaldı..bu arada kızlariniza ne isim koymayi düsünüyorsunuz..sizce kayra ismi nasil allahin lütfu anlamindaymiş erkeklerdede kullaniliyi kizlardada bide beren var aklimda dahada bisey gelmiyor aklima ya
Valla cnm ben de karar vermiş değilim Henüz ben zeynep ve elif isimlerini çok seviyorum ama Esim istemiyo bir şe Arzum ismini söyledim bakalım karar verme dil daha

Vildancigim bana ulaşmaya calismissin çok sogol canim.Esim beni ziyarete geldi.hemen yazim dedim.dun ilkönce özel doktoruna gittim.oyatis falan demedi.doğum yakin dedi.sonra düşündüm.bebekler kesin kuveze girecek.orasida çok uzak.iki vazitayla gidiliyor.araştırma hastanesine de takip oluyordum.oraya gidelim dedik.hemen yatis dediler.bu sabah doktor bir hafta takibe alalim sonra doğumu konusuruz dedi.inşallah sancim gelmezse dururlar ama suyum gelip duruyor.
Ben duadan 120tane okudum.bir arkadadimda p.beye kadar 500tane okicak.senaycigim eklersin tabloya.merkeze duaniz için tesekkur.Allahim hayirlisini nasip etsin.
elifçim canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine. yatış olduğu iyi olmuş.dr gözetiminde olmak her zaman iyi. bir de çoğul gebelik senin. Allah yardımcın olsun senin ve bebişlerinin.

uzuuuun zaman oldu giremedim yine. pc nin başına geçemiyorum cepten nasıl giriliyor buraya kolay olarak. bu arada geçmişe fazla bakamadım ama şenayın prensesi geliyormuş çok sevindim. vildan da doğum yapmış Allahım tüm pıhtıdaşlarıma hayırlı sağlıklı bebkler nasip etsin.

Kizlar bugun doktor p.tesi dogum dedi.büyük ihtimalle normal ama ben istemiyorum.size bisey sorcam agir gribim nefes almada zirlaniyorum.geceleri bile uyuyamiyorum.bu şekilde genel anezteziyle sezeryan olabilir miyim.olamazdam belden asagi ususturularak celexan kullanildigi için zararlimi.bende internet olmadigi için arastiramiyorum.Siz birbakin bana bilgi verin.yarin Esimgelince bakarim.

Kizlar bugun doktor p.tesi dogum dedi.büyük ihtimalle normal ama ben istemiyorum.size bisey sorcam agir gribim nefes almada zirlaniyorum.geceleri bile uyuyamiyorum.bu şekilde genel anezteziyle sezeryan olabilir miyim.olamazdam belden asagi ususturularak celexan kullanildigi için zararlimi.bende internet olmadigi için arastiramiyorum.Siz birbakin bana bilgi verin.yarin Esimgelince bakarim.
Ayy cnm heyecanlandım şimdi pazartesi kaç haftalik oluyorlar tam olaraak...aslında keşke normal olsa daha iyi olmazmiki ama tabi ikiz olunca belki böyle daha kolay olur.insallah sen çok kolay bir doğum yaşarsin yavrularini sağlikla koklarsin cnm

Cnm hakkınızda hayırlısı olsun yine iyi geldin çok şükür bu haftalara umarım her şey yolunda gider . Bizi habersiz bırakma.

Bu arada duamızda 100 okudum 153 kaldı okuyan olursa ben okumayım olmazsa tamamlarim inş. Kızlar haber bekliyorum sizden
50 tanesinide ben alayım canım.bugünlerde beni tehlikeli haftamda hastaneye alcak dr arayışındayım hiçbiri gerek duymuyo bugün yine bi dra gidicem. onlar öle yaptıkça ben moralmen çöküyorum.inşallah gece okur bitiririm.

canım benim Allah kolaylık versin.normal doğum imkanın varsa en sağlıklısı o.internetten şimdi baktım gripken anestezi alma konusunda korkulcak bişi yazmamışlar.zaten drunda senii bilgilendircektir.ben epidural olmuştum. hatta anestezi dru ısrarla genel yapalım demesine rağmen bebeşimi göstermezler diye .ameliyatımda problem yaşamadım ama sonrasında azcık ayaklarını üşütsen dikişlerin sızlıyo.insanın eski hali gibi olmuyo.

Cnm hayırlısı olsun bil bol dua et bizler de senin için dua edeceğiz duani bugün bitirecek inş. Yarın dualamanı yaparım. Cnm ben oksapar kullanıyorum onun prospekrusunde epidural anestezi de geçici veya kalıcı felç durumları gözlemlenebilir diyor sen dr unda görüş o bence en iyisini bilir inş. Sen nasıl istersen ya da hayırlısı nasılsa öyle olur.

50 tanesinide ben alayım canım.bugünlerde beni tehlikeli haftamda hastaneye alcak dr arayışındayım hiçbiri gerek duymuyo bugün yine bi dra gidicem. onlar öle yaptıkça ben moralmen çöküyorum.inşallah gece okur bitiririm.
Tamam cnm yarına kadar kimseden ses çıkmazsa ben okurum kalanını kaç haftalık oldun cnm sen inş. Bulursun dr gerçekten insanın içine sinmesi onemli

elifçim bebekler geliomuş sağlıkla gelsınler inşallah iyi bile geldin bu haftalara masallah kuvezede gırseler uzulme saglıkla çıkacakları günü düşün mutlu ol onları gordugune, suyun gelmiş kendı dogumum geldı aklıma benım epey akıodu çok telaşlanmıstım ameliyat oncesı aptt- ınr-plt sonuclarını zar zor bekledik çıkar çıkmaz hemen sezeryana aldılar ama maşallah senın durum o kadar acil değil demekki iyi haberlerini beklıoruz canım dualarımız senınle

Senin pıhtılaşma sonucun nedir canım sadece 1 gende mi var bu aptt testini duydum ama devlet yapıyo mu bilmiyorum O sonuca göre doz belirliyorlarmıs

hamileliğin hayırlı olsun öncelikle suan tedırgınlıgını cok ıyı anlıorum tum hamıleliğim boyunca iğne dozunda endişe ettim kanamalar yasadım dr um iğneden süphelendi aptt degerım bıkac ayda bır kontrl edıldı yavas yavas dusuordu iğneye ragmen bu dahada moralımı bozuodu sonra kaderci yaklasmaya calıstım alacagı nefes varsa allah izin verırse dunyaya gelecek dedım buarada lımon yedım hergun onun etkısıylemı bılmıorum ama dogum oncesı bakılan aptt degerım yukselmıstı ilk kez sonucta tum sıkıntılara ragmen cok sukur sonuclandı buarada mthfr 1298 homozigtum clexane 0.4 tek dozla dogum yaptım demek istedıgım cok fazla canını sıkma benım ablam lımıtlerdekı en dusuk aptt degerıyle doguma gırmıs sonradan ogrendık o zamanlar bılmıoduk tabı pıhtılasma falan bende ortaya cıkınca donup baktık gecmıse ıgne olayı dozu kişiden kişiye degısıo cok fazla mutasyona bakmıo çok uzattım ama ılk gunlerıme dondum seni okuyunca zor bır surec allah yardımcın olsun (aptt-ınr-plt) koagulasyon testi dıye gecıo olması lazım amelıyat oncesı falan bakılan degerler bunlar devlet hastanesinın bakmaması olası degıldır özel hastaneye gıdıodum ben sorun yaşamadım

Senaycim 50 adet daha okudum duamizdan elif için Rabbim kabul etsin.amin
Elifcim senem in okuduğu 50 dua ile beraber tamamlandı galiba ama arkadasin okudu mu onu söylemedin 500 dua eğer o da bitirdi ise dua tamam yarın gideceksin galiba foruma yazarsan dualamanı yarın yapayım cnm olur mu seni de minik bebişlerini de çok opuyorum cnm

hamileliğin hayırlı olsun öncelikle suan tedırgınlıgını cok ıyı anlıorum tum hamıleliğim boyunca iğne dozunda endişe ettim kanamalar yasadım dr um iğneden süphelendi aptt degerım bıkac ayda bır kontrl edıldı yavas yavas dusuordu iğneye ragmen bu dahada moralımı bozuodu sonra kaderci yaklasmaya calıstım alacagı nefes varsa allah izin verırse dunyaya gelecek dedım buarada lımon yedım hergun onun etkısıylemı bılmıorum ama dogum oncesı bakılan aptt degerım yukselmıstı ilk kez sonucta tum sıkıntılara ragmen cok sukur sonuclandı buarada mthfr 1298 homozigtum clexane 0.4 tek dozla dogum yaptım demek istedıgım cok fazla canını sıkma benım ablam lımıtlerdekı en dusuk aptt degerıyle doguma gırmıs sonradan ogrendık o zamanlar bılmıoduk tabı pıhtılasma falan bende ortaya cıkınca donup baktık gecmıse ıgne olayı dozu kişiden kişiye degısıo cok fazla mutasyona bakmıo çok uzattım ama ılk gunlerıme dondum seni okuyunca zor bır surec allah yardımcın olsun (aptt-ınr-plt) koagulasyon testi dıye gecıo olması lazım amelıyat oncesı falan bakılan degerler bunlar devlet hastanesinın bakmaması olası degıldır özel hastaneye gıdıodum ben sorun yaşamadım
Canım cvp verdiğin için cok teşekkür ediyorum o kdr korkuyodum ki günde iki tane 0,6 bugünkü doktor cok fazla oldugunu söyledi Günde 1 taneye indirdi o testleri de yaptı ama cok önemsemedi . Aptt - 28'4 (25-36) pt 13,1 (10-15) inr 0,89 belk yorumlayabilirsin

Canım cvp verdiğin için cok teşekkür ediyorum o kdr korkuyodum ki günde iki tane 0,6 bugünkü doktor cok fazla oldugunu söyledi Günde 1 taneye indirdi o testleri de yaptı ama cok önemsemedi . Aptt - 28'4 (25-36) pt 13,1 (10-15) inr 0,89 belk yorumlayabilirsin

şuan değerlerin güzel benım ılk bakıldıgında 3 aylık falandım sanırım 30 la basladı aptt 26 ya kadar ındı doguma bır ay varken dogum oncesı 28 e cıkmıstı, degerler gebelıkte dusuo bıldıgım kadarıyla bıde bızde pıhtılasma eğilimi olunca daha fazla etkılenıo suan 2 dozla degerlerın bunlarsa bence ıkı doz devam etmen ıyı olurdu yada daha cok basındasın tek dozla bı sure devam edıp tekrar baktırmanda fıkır verebılır sana benım dr umda cok önemsemıodu doz için bakmıodu aslında burun kanamam vajınal kanamam falan oldugu için bakıodu aptt dusdugu halde kanamalar için hematolojıye gıdebılecgımde soylendı ama ben gıtmedım acıkcası oluruna bıraktım biraz yine sen bılırsın ama bence bı ıki aya tekrar baktır burda çift doz kullanan arkadaslar var onlarda yardımcı olacaktır limon ve kivi tavsıye edebılırm birde onlarda yardımcı oluyor pıhtılasmaya karsı

X