Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

melodysilk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2012
2.872
405
merhaba pıhtıdaşlarım. kan pıhtılaşması ile ilgili her tür sohbetimizi, bizleri ayakta tuttuğuna inandığımız dualarımızı artık burdan yapabiliriz.:13::nazar::KK19:

Son düzenleme:
arkadaşlar, salavat-ı tefriciye okumaya devam edebiliriz. ben takip yapmaya devam ediyorum:-) listeyi yarın yapıştırırım.

hayırlı uğurlu olsun yeni topiğimiz. evet bu daha iyi oldu sanırım. en azından dua listesi örmek istemeyen girmesin öbür topik var diyebiliriz. eh devam o zaman dualara

Canım benim uğraşıp yeni topiği açmışsın. Ellerine sağlık. Diğer taraftada bence gayet güzel gidiyordu ama madem sen o sözden bu kadar olumsuz etkilendin burdan devam ederiz.Ama bak söyleyim hepimiz buraya kayacağızz zamanla ve yine bildiğimiz gibi burda devam edeceğiz.:KK1:

yeni topik hayırlı olsun arkadaşlar Allah dualarımızı kabul etsin...salavat listesine benide alırmısınız?buarada innohep 0,7 kullanmaya başladım inşallah bu kez bebeğim beni bırakmaz...

yeni topik hayırlı olsun arkadaşlar Allah dualarımızı kabul etsin...salavat listesine benide alırmısınız?buarada innohep 0,7 kullanmaya başladım inşallah bu kez bebeğim beni bırakmaz...

aysecim hosgeldin.seni de eklemistim zaten listeye.suan yapistiramiyorum listeyi. isteki bilgisayarimda yuklu.diger topikten bakarak okumaya baslayabilirsin.clexan kullaniyordun ve bacagindaki agri yuzunden bu igneye baslamistin diye hatirliyorum.acaba dr ne dedi bununla ilgili.niye innohep kullan defi.bir de 0,7 0,4 e gore cok degilmi.insallah aysecim hersey yolunda gider.

merhaba pıhtıdaşlarım. kan pıhtılaşması ile ilgili her tür sohbetimizi, bizleri ayakta tuttuğuna inandığımız dualarımızı artık burdan yapabiliriz.:13::nazar::KK19:

canim hayirli ugurlu olsun bol bebisli olsunnn yeni topikk:KK16:

sizi burdanmi takip edecem artikkk diger yer aktif olmayacakmi artikk:26:

kislar aslinda bilmiyorum siz ne derdiniz ama mesala eski topikteki topigi devralan arkadasimiz ilgilenemiyosa tekrar sürekli aktif olan bi kisce devrelabilirdi böylece dua listeside en önde olurdu kimseyide rahatsiz etmezdi eger rahatsiz olan varsa dua listesindenn:KK31: yeni topik acmayada gerek kalmazdii:26:ama tabi yinede kendiniz bilirsinizzz :KK17:benim icin sizi takip etmek önemli :KK55:

aysecim hosgeldin.seni de eklemistim zaten listeye.suan yapistiramiyorum listeyi. isteki bilgisayarimda yuklu.diger topikten bakarak okumaya baslayabilirsin.clexan kullaniyordun ve bacagindaki agri yuzunden bu igneye baslamistin diye hatirliyorum.acaba dr ne dedi bununla ilgili.niye innohep kullan defi.bir de 0,7 0,4 e gore cok degilmi.insallah aysecim hersey yolunda gider.

emine canimm sey listesi olacakmi isminide tam bilmiyorum ama hani kullanilan igne mutasyonlarr tedavide yapilanlar gibi listeee eski topikte varyaaa:KK30:bilmiyorum siz ne dersiniz öyle bi listede olsa ii olmazmi burdadaa:KK17:

Merhaba arkadaslar artik burdan mi dewam ediyoruz kafam karisti cuma dr bhcg 1063. Olmus Dedi carsamba ultrason var meraktayim ins sagliklidir

Merhaba arkadaslar artik burdan mi dewam ediyoruz kafam karisti cuma dr bhcg 1063. Olmus Dedi carsamba ultrason var meraktayim ins sagliklidir

canim ordaki topikte duracak ama galibaa dua listesini isteyen kislar burdan devam edecekk..:KK16:masalalhh betan yükselmisss hayirli olsun hamileliginnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:keseni kesin görürsün carsambaaaa:KK16:

Son düzenleme:
canım nasılsın. bacak krampların geçti mi. yeni topiğimizdesin sen de:)

şimdilik yok canım ama 1 haftada 2 defa oldu.doktoru aradım ama telinin sarjı bitmiş kapalıydı bir dahada aramadım...

emine yöneticilerden birinden yardım iste taloyu başa kopyala oradan düzeltiriz

emine canimm sey listesi olacakmi isminide tam bilmiyorum ama hani kullanilan igne mutasyonlarr tedavide yapilanlar gibi listeee eski topikte varyaaa:KK30:bilmiyorum siz ne dersiniz öyle bi listede olsa ii olmazmi burdadaa:KK17:
canım nihayetinde orası da var ama pıhtılaşma ile ilgili herşeyi burada da yapabiliriz. gerekli ne kadar bilgi varsa düzenleyip yenileyerek yine ilk sayfada verelim bence tabloyu. diğer topicte dua paylaşımı olmayacak. oraya da taklırız zannımca çünkü oraya da girip soru soran yeni üyeler olacaktır. cevap vermek lazım. ama asıl yerimiz burası artık.

X