Saç Rengi ve Saç Boyama Palette deluxe 10.1 küllü açık sarı deneyen var mı ?

Glceee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2013
206
21
Arkdşlar Palette deluxe 10.1 küllü açık sarı ve palette natural colors 10-4 papatya deneyen boyayan var mı ? doğal kumral saçıma uygulcm turuncu mu olurum deneyen varsa lütfn yazsın öpüyorummm :)

Arkdşlar Palette deluxe 10.1 küllü açık sarı ve palette natural colors 10-4 papatya deneyen boyayan var mı ? doğal kumral saçıma uygulcm turuncu mu olurum deneyen varsa lütfn yazsın öpüyorummm :)

dip boya amaçlı kullandım daha önce turuncu olmadım

koyu kumralın uzerıne açık kullu kumral boyamıstım onun uzerıne papatya boyayınca turuncu oldu.küllü sarıyı bilemem cnm
bence saçın koyuysa turunculuk olur

ne çok koyu kumral nede çok açık :) ortası yani cnm Sarı saçı çok seviyorum evde kendim mi yapıyım yoksa direk kuaföre mi gidiyim bilemedim cesaret edemiyorum. turuncu olurum diye :KK43:

benim saçımda turunculuk yapmıştı bu renk... zemin rengim de karamel-kumral gibiydi

Canım açıcı kullanmadan turunculuk yapıyor benim kendi saçımda kumraldı açık küllü kumrala 1 ton açığına boyayayım dedim ama açmadan turuncu oldu şimdi o turunculuğu akıtmaya çalışıyorum..kuaföre git yada açıcıyla aç önce....

ben bir kaç gün önce kolestonun yoğun renk açıcısıyla palette 10.1 açık küllü sarı yı karıştırıp diplerime uyguladım.tam istediğim sarıyı elde ettim diyebilirim.neredeyse platine yakın renk oldu.saçlarım normalde sık röfleli ama artık diplerimi bu şekilde boyayacağım.

biraz önce yaptım saçım sarıdı ama turunculuk vardı diplerd çıkmıştı önce dipleri yaptım sonra saçımın hepsini boyadım hafif platin ve 9.0 boya renginde oldu:21:

biraz önce yaptım saçım sarıdı ama turunculuk vardı diplerd çıkmıştı önce dipleri yaptım sonra saçımın hepsini boyadım hafif platin ve 9.0 boya renginde oldu:21:
saçınızı merak ettim ben de palette 10.1 yada koleston 11.1 ile boyamayı düşünüyorum palette mi koleston mu kızılları daha iyi kapatır ve saçı açar bilemedim benim saçımın doğal yapısında kızıllık var geçen sene loreal 9.1 ile boyadım o bile baskılayamadı güneşte turuncu oluyor saçım . 10.1 ile boyasam nasıl sonuç alırım

saçınızı merak ettim ben de palette 10.1 yada koleston 11.1 ile boyamayı düşünüyorum palette mi koleston mu kızılları daha iyi kapatır ve saçı açar bilemedim benim saçımın doğal yapısında kızıllık var geçen sene loreal 9.1 ile boyadım o bile baskılayamadı güneşte turuncu oluyor saçım . 10.1 ile boyasam nasıl sonuç alırım[/QU benim saçımın uç kısımları da patlıcan moru vardı sarı yapınca turunculuk oldu açıcı bile açmadı ben palette 10.1 açık külli sarı yaptım üzerine 9.0 sarı yapmayı düşünüyorum tekrar

Benim röfle diplerim turunculaşmıştı ve Röfleden sıkılmıştım.Loreal recital preference 8.1 ile boyadım.Kesinlikle turuncu yapmıyor.daha önce loreal excellance ile boyamıştım diplerim tupturuncu olmuştu.

10-1 kullandım

Eklentiler

• 2015-09-12 18.25.14.jpg
    2015-09-12 18.25.14.jpg
    141,9 KB · Görüntüleme: 3.907
Açıcı kullanmadan kutunun üstündeki rengi yakalaman imkansız , ben palette koleston garnier bütün markaları en acık sarı rengini kullandım hepsinde aynı sonuç malesef koyu bi sarı tonu yakaladım 2-3 yıkamada hepsi turuncu oluyor açıcı şart

Ben boyamadan sıkılınca kuaföre gittim.batirdi saçımı önceden kolleston 12 numara ile korel 01 karıştırıp boyardım platin olurdu ...acı ile hiç karıştırmasın acaba varmi bir fotonuz renk çok merak ettim

X