Şampuan ve Saç Kremleri PARABENSİZ SÜLFATSIZ ŞAMPUAN bilen kullanan varmı

çok tesekkürler :) sen bi dene o zaman sonuca göre belki ben de alabilirim.
bu arada tavsiye ettiğin ürünün içinde SLES de var. bu da sülfat değil mi?
Neyse işe yarıyorsa içinde SLES olması çok dert değil :)

Sülfatın türleri var, bizim en büyük düşmanımız SLS olan, tabii sles de pek masum sayılmaz ama en basidinden SLS'ye allerjim varken SLES içeren ürünleri kullanabiliyorum...

O ürün hakkında muhakkak bilgi vereceğim sana canım bu arada evde kaya tuzu varsa 1 çorba kaşığı kaya tuzunu 1 bardak ılık su içerisinde eritip lastiklenen yerlere sürüp 1 saat falan bekleyip yıka azıcık düzeltir...

bende kardeşimin (komili) bebek şampuanını kullanıyorum, gerçekten dökülmüyor saçım ama saç kremide sürüyorum çünkü çok sert oluyo

bende kardeşimin (komili) bebek şampuanını kullanıyorum, gerçekten dökülmüyor saçım ama saç kremide sürüyorum çünkü çok sert oluyo

Komilide bildiğim kadarı ile sülfat var yalnız, yanlış mı biliyorum?

Evet bebe şampuanı çok güzel temizliyor ama içerikte (en azından benim kullandığımda) silikon vs gibi bir çok pro veya market şampuanında bulunan hiç bir şey olmadığı için düzenli kullanım sonunda saçlar ıslakken taranmayacak hale geliyor, koruyucunda kremsiz bile yumuşak oluyor ama tarayana kadar yolunan saçlar sıkıntılı o yüzden kesinlikle saç kremi kullanılmalı haklısın...

Birde Zehracığım, öyle at şampuanı falan bunların hepsi işe yaramayan tamamen tüketici kandırmaya yönelik ürünler, uzak dur boş yere para kaptırma... Nerede üretildiği belli olmayan şampuana para ödeyeceğine iyi bir şampuan edin. Saç tipin konusunda bilgi verirsen sana seçim konusunda yardımcı oluruz...

Son düzenleme:
Komilide bildiğim kadarı ile sülfat var yalnız, yanlış mı biliyorum?

Evet bebe şampuanı çok güzel temizliyor ama içerikte (en azından benim kullandığımda) silikon vs gibi bir çok pro veya market şampuanında bulunan hiç bir şey olmadığı için düzenli kullanım sonunda saçlar ıslakken taranmayacak hale geliyor, koruyucunda kremsiz bile yumuşak oluyor ama tarayana kadar yolunan saçlar sıkıntılı o yüzden kesinlikle saç kremi kullanılmalı haklısın...

Birde Zehracığım, öyle at şampuanı falan bunların hepsi işe yaramayan tamamen tüketici kandırmaya yönelik ürünler, uzak dur boş yere para kaptırma... Nerede üretildiği belli olmayan şampuana para ödeyeceğine iyi bir şampuan edin. Saç tipin konusunda bilgi verirsen sana seçim konusunda yardımcı oluruz...

o kadar çok şampuan değiştirdim ki piyasada kullanmadığım şampuan kalmadı diyebilirim :)
saçlarım çok cansız ve çok kuru önerebileceğiniz her yerde bulabileceğim şampuan olursa inanın çok mutlu olurum?

o kadar çok şampuan değiştirdim ki piyasada kullanmadığım şampuan kalmadı diyebilirim :)
saçlarım çok cansız ve çok kuru önerebileceğiniz her yerde bulabileceğim şampuan olursa inanın çok mutlu olurum?

Canım heryerde bulabileceğin bir şampuan öneremem ben internetten alıyorum mesela :KK14:

Saçlarında işlem var mı?
Boya röfle var mı?
Saçların ince telli mi kalın mı?
Diplerin yağlı mı kuru mu?

Bunları belirtirsen iyi olur...

ben tresan kullanıyorum hatta içine bazı eklemeler yaptırdım saçım uzaması için , o kadar çabuk uzamadı ama dökülmesi durdu ve gürleşti. daha canlı gözüküyor. sadece tresanda kullanmıştım tavsiye ederim.

ben tresan kullanıyorum hatta içine bazı eklemeler yaptırdım saçım uzaması için , o kadar çabuk uzamadı ama dökülmesi durdu ve gürleşti. daha canlı gözüküyor. sadece tresanda kullanmıştım tavsiye ederim.

Tresanda'da sülfat paraben yok mu? Ben var diye biliyorum ama:26:

Benimde herhalde mevsimden ötürü dökülme başladı biraz biraz tamda iki tane ürün almıştım üzerine yazdın foto çekip ekleyeceğim birazdan...

İyi ki bulamamışsın çünkü yılan yağı diye bir şey yok :KK1::KK1::KK1: Tamamen pazarlama politikası... Yani zaten böyle bir şeyin olması mümkün mü, forumda senelerdir almayın boşa para veriyorsunuz diyorum ama dinleyen yok...Pamuk yağı ile badem yağı karışımı oluyor şişelerin içinde eh badem yağı da zaten saça deva ama 3 liraya alacağınız şeye 15 lira veriyorsunuz yazık günah...

selam canım nasılsın:KK16:

bişey danışmak istiyorum canım sana ben döndüm dolaştım yoğun istek üzerine saçımı sarı yapmaya karar verdim:KK9: kahveden flana vazcaydım kendi rengim koyu kestane turunculuk dorelik yada cırtlak bi sarı olmasından çok korkuyorum evde yapmayı düşünüyorum hatta aralarada atabilirim balyaj gibi. ama renk konusunda bi fikrim yok uzun zamandır sarı yapmadım yardımcı olurmusun:KK16:

selam canım nasılsın:KK16:

bişey danışmak istiyorum canım sana ben döndüm dolaştım yoğun istek üzerine saçımı sarı yapmaya karar verdim:KK9: kahveden flana vazcaydım kendi rengim koyu kestane turunculuk dorelik yada cırtlak bi sarı olmasından çok korkuyorum evde yapmayı düşünüyorum hatta aralarada atabilirim balyaj gibi. ama renk konusunda bi fikrim yok uzun zamandır sarı yapmadım yardımcı olurmusun:KK16:

Selam canım, ben yerinde olsam direkt sarı yapmak yerine ombre modasına uyardım, muhteşem sonuçlar çıkıyor ortaya ben açıkçası koyu renk saçlı hatunların saçlarını dümdüz sarıya boyamalarına biraz karşıyım, röfle,balyaj,ombre sizin için bence çok daha hoş oluyor hemde çok daha modern . Sen şimdi tam saç rengini bana göstermek için internette görsel araştır tam rengim budur de,ten rengini de belirt tabii alt tonunuda bende sana olabilecek renkleri araştırayım.Diğer türlü zaten oryalle açmak zorundasın, üzerine ana rengi boyayacaksın birde cila yapacaksın saçların yıpranacak,yanacak istediğin gibi olmayacak vs vs... Günah...

Selam canım, ben yerinde olsam direkt sarı yapmak yerine ombre modasına uyardım, muhteşem sonuçlar çıkıyor ortaya ben açıkçası koyu renk saçlı hatunların saçlarını dümdüz sarıya boyamalarına biraz karşıyım, röfle,balyaj,ombre sizin için bence çok daha hoş oluyor hemde çok daha modern . Sen şimdi tam saç rengini bana göstermek için internette görsel araştır tam rengim budur de,ten rengini de belirt tabii alt tonunuda bende sana olabilecek renkleri araştırayım.Diğer türlü zaten oryalle açmak zorundasın, üzerine ana rengi boyayacaksın birde cila yapacaksın saçların yıpranacak,yanacak istediğin gibi olmayacak vs vs... Günah...

ben sana öteki konudan dönüş yapim canım saç modelleri topiğinden canım ona bakarmısın sana zahmet şimdi yüklüyorum foto

ben PRocsin şampuan kullanıyorum paraben veya sülfat içermiyor tamamen eczacıların formüle ettiği bir ürün çok da iyi geldi saçıma

Ne amaçla kullanıyorsun, dökülme vs? Birde saç tipin nasıldır?

Saçlarımda kepek sorunu vardı ve mat bir görünümü vardı. Yıkadıktan sonra saçımın hiç parlamadığından şikayetçiydim. Nemsiz ve kuruydu. Saç tipim dalgalı ve kalın Telli. Bu şampuanı kullandığımdan bu yana saçlarım daha bir hacimli ve parlak görüntüye kavuştu. Kepek problemim az da olsa var. Ama eskiye oranla onda da gerileme var.

Son düzenleme:
X