Bebek Beslenmesi Medela Calma Biberon aldım ama akıtıyor...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

japonnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
89
0
internetteki videolarıda defalarca izledim parçaları doğru taktığımı düşünüyorum.bir püf noktası falan mı var ki bilen varsa yardımcı olsun lütfen...

Canım birde parçaları ıslatıp tak bizde aldık bir sıkıntı çıkmadı akıtmadı ama bir işe de yaramadı

defalarca denemenin ardından bozuk olduğuna emin olunca aldığımız yere götürdük(sümer).bu seferlik değişelim ama bir daha kaynatmayın contaları gevşiyor o yüzden akıtıyor dediler. bir de akıtma şikayetini çok aldıklarını söylediler.yenisini verdiklerinde denemek istedik kaynatmadan mı yoksa üründen mi kaynaklı bir hata anlayalım diye. ama izin vermediler bir defalık değiştirdik bir daha değişmeyiz dediler mantığa bakar mısın. o an anladım resmen kandırıldığımızı. tekrar kullanmaya başladık, kaynatmadım sadece ılık su ile yıkadım ve sonuç aynı şıp şıp akıtıyor. sizi siz olun böyle bir biberona sakın inanmayın...

X