aldatılmanın dayanılmaz acısı

zendaya

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
16
1
çok kırgınım.20 yıllık evliliğim 1 gecede bitti.eşim son 3 aydır benden çok soğudu.birşeylerin ters gittiğinin farkındaydım.karşıma aldım.o bayan kim dedim.dürüst ol dedim.affedebilirim dedim.öylesine ağladıki kendimi çok kötü hissettim.1 yıl önce ilk aşkını yolda görmüş.kahrolmuş.yıkılmış.hayattan kopmuş.onu hiç unutamadığını anlamış.ve bir yalan böylece başlamış.benim yanımdayken tüm benliği onunlaymış.beni hiç kırmadı.gözümün önünde eridi bitti.insanlıktan çıktı.onu bir psikoloğ gibi her gece dinledim.3 ay sonra anladımki ben onun yaşamasını istiyorum.eşim kanser oldu.o ölmesin yaşasın diye onu serbest bırakmaya karar verdim.çok ağladım yalvardım ama olmadı.sanki aklını kaybetti.benim koynumda ağladı her gece.allahım dedim bu nasıl bir acı bu nasıl bir sınav.olmadı .ölümüne sevdiğim birtanemi kendi ellerimle başka bir kadına yolladım.sabaha kadar ağladık.annesi babası geldi.sakın onu üzmeyin dedim.ben razıyım o ölmesin yeterki dedim.buğün avukat tuttuk.yüzüne bakamadım.çünki baksam ayrılamazdım.eve geldikten sonra beni boşaması için yalvardım.yaptı .o artık dünya ahret kardeşim.3 çocuğumun babası.çok acı arkadaşlar.1 hafta sonra mahkemeye çıkıcaz.allahım canımı al ben o günü görmiyeyim diyorum.ölmek istiyorum.artık nefes bile alamıyorum.

çok kırgınım.20 yıllık evliliğim 1 gecede bitti.eşim son 3 aydır benden çok soğudu.birşeylerin ters gittiğinin farkındaydım.karşıma aldım.o bayan kim dedim.dürüst ol dedim.affedebilirim dedim.öylesine ağladıki kendimi çok kötü hissettim.1 yıl önce ilk aşkını yolda görmüş.kahrolmuş.yıkılmış.hayattan kopmuş.onu hiç unutamadığını anlamış.ve bir yalan böylece başlamış.benim yanımdayken tüm benliği onunlaymış.beni hiç kırmadı.gözümün önünde eridi bitti.insanlıktan çıktı.onu bir psikoloğ gibi her gece dinledim.3 ay sonra anladımki ben onun yaşamasını istiyorum.eşim kanser oldu.o ölmesin yaşasın diye onu serbest bırakmaya karar verdim.çok ağladım yalvardım ama olmadı.sanki aklını kaybetti.benim koynumda ağladı her gece.allahım dedim bu nasıl bir acı bu nasıl bir sınav.olmadı .ölümüne sevdiğim birtanemi kendi ellerimle başka bir kadına yolladım.sabaha kadar ağladık.annesi babası geldi.sakın onu üzmeyin dedim.ben razıyım o ölmesin yeterki dedim.buğün avukat tuttuk.yüzüne bakamadım.çünki baksam ayrılamazdım.eve geldikten sonra beni boşaması için yalvardım.yaptı .o artık dünya ahret kardeşim.3 çocuğumun babası.çok acı arkadaşlar.1 hafta sonra mahkemeye çıkıcaz.allahım canımı al ben o günü görmiyeyim diyorum.ölmek istiyorum.artık nefes bile alamıyorum.

Tövbe tövbe...
Neden ölecekmişsiniz ki?
Kabul,yaşadıklarınız çok ağır ama hayat öyle ya da böyle devam ediyor.
Bu gece kandil ölümü dilemek yerine huzur için dua edin Yaradana.

Aldatmanın açıklaması yok,affedilir yanı yok aslında.
Siz onu affettiniz, hala iyi dilekleriniz onunla çünkü çok merhametlisiniz.
Açıkçası ben kanser bile olsa Allah belanı verdi işte bana ettin de buldun derdim.
Yalan söyleyemem. Gerçek bu..
Siz gerçekten çok yüce gönüllü bir kadınsınız.:KK14:
Çok mutlu olun inşallah çok üzüldüm..

yaşadıklarınız çok acı,Allah yardım etsin. giderken çok ağlamış, içindeki o vicdan azabı onu içten içe yiyip bitirmeyecek mi sonra... diğer kadına çok güveniyor demek ki, adam kansermiş, kadın onu yarı yolda bırakırsa vay haline...

Son düzenleme:
ben ona dedimki eğer bir gün dönersen kapım sana açık ama bir arkadaş olarak.bir daha karı koca olamayız.dinen boşandık.allahım ölseydimde bu acıyı yaşamasaydım.o bana diyorki seni çok seviyorum senden asla vazgeçmem .o bayana asla gitmem.senin bu anlayışın zatan beni öldürdü.ben biliyorumki en fazla2 yıl yaşar.çünkü çok mutsuz.

Eşiniz sadakatsiz..Bencil bir adam üzülmeye değmez lütfen üzülmeyin..Çok merhametli bir kadınsınız bence bırakın o üzülsün..3 çocugunu ve böylesine güzel bir insanı arkasında bir insanı bırakıp onun derdinden kanser olabilecek kadar kendinden geçmişse bırakın ne hali varsa görsün..

İnsan evlatları için herşeyi göze alır diye düşünüyorum..Evlat başka birşey demek ki babalık bilincini daha kavrayamamış..Siz yüce gönüllü bir kadınsınız ve lütfen ölümü arzulamayın..Çocuklarınız var..Onları düşünün..Koca deseniz dunya üzerinde gırla var bunlardan ama evlat olunca olay iş değişiyor

Fazla iyilikten maraz dogar diyeceğim birde merhametinizin lütfen sınırlarını koruyun.

Son düzenleme:
ben ona dedimki eğer bir gün dönersen kapım sana açık ama bir arkadaş olarak.bir daha karı koca olamayız.dinen boşandık.allahım ölseydimde bu acıyı yaşamasaydım.o bana diyorki seni çok seviyorum senden asla vazgeçmem .o bayana asla gitmem.senin bu anlayışın zatan beni öldürdü.ben biliyorumki en fazla2 yıl yaşar.çünkü çok mutsuz.

Eşiniz de bir garip?
Eski sevgilisini mi seviyor sizi mi?
Sizi seçtiyse neden gitti o zaman?

o bayandan allah razı olsun eşim peşine düşünce .buradan kaçmış.ama eşim bulmuş.oda kovmuş.acaba eşim pişman olsa aynı gün içinde dinen dönebilirmi.

Ben hiçbise anlamadım. Esınız başkasıyla iliskim var dedi her gece ağladınız beraber sonra esınız kanser oldu ve siz ayrıldınız esınız üzüntüsünden ölmesin diye. Oyle mı?

o bayandan allah razı olsun eşim peşine düşünce .buradan kaçmış.ama eşim bulmuş.oda kovmuş.acaba eşim pişman olsa aynı gün içinde dinen dönebilirmi.

Hımmm...
Anladım o kadın eşinizi istemedi diye eşiniz sizi sevdiğini söyledi.
Bu mu yav acıdığınız adam?

Sizin gibi birini kaybettiği için mutsuz olmalı zaten.
Eğer aklı varsa yani.
Aldatılıp da iyi dileklerini sunan sizden başkasını görmedim kusura bakmayın.
Ölmek istiyorum diyorsunuz ne için kim için?
Başka bir kadın için sizden vazgeçen kocanız için mi?
Oysa 3 çocuğunuz için yaşamalıyım demeniz gerekmez mi?

Bakın bayan muhim olan pişman olup dönmesi ise eger affedebilirim diyorsanız dönse size nikah kıysa niye kabul olmasın ? Ama siz gerçekten merhametinizin sınırlarını koruyamamışsınız..

Lütfen çeki düzen verin bu halinize..Fazla iyi niyetlisiniz ama bu size zarar veriyor..Tamam onun haline üzülün üzülmeyin demiyorum ama ortada bir sadakatsizlik ve yuvayı temelinden sarsma olayı var bunları da lütfen düşünün..Ha ben birleşmeyin demiyorum..Ama o bayanı bulsa o bayan da bunu kabul etse sizce size bu kadar bagımlı olur muydu ? Yoksa çekip gider miydi ?

Bazen insanlar tercihlerinin sonucunu çekmek zorunda kalmalı diye düşünüyorum..Çünkü eşinize siz kol kanat gerdikçe şımarık bir bebek gibi sürekli o kadını size anlatıp sizde teselli bulmuş..Kadınlık onurunuzu yıkmış..Lütfen dik olun

Bilmiyorum ya...
Tamam ölümcül bir hastalığı olabilir,çaresiz olabilir vs...
Her ne olursa hiç kimse yıllarca eşim dediği kadına bu haksızlığı ve saygısızlığı yapmamalı.
Ben eşinizi hoşgöremiyorum maalesef.
Kansermiş.
Allahım şifasını versin inşallah!
Peki ya siz?
Yarın neler yaşayacağınızı biliyor musunuz?
Bu kadar üzüntüyle (Allahım saklasın) bir hastalık kapsanız bunun vebali ne olacak?
Kadının peşinden gitsin kadın istemeyince size dönsün neymiş ölecekmiş?
Biz de ölecez, biz de faniyiz...

Neyse...
Konu sahibi gitmiş.
Böyle havaya yazıyormuş hissinden nefret ediyorum ben.:KK14:

Ben hicbisey anlamadim...aldattimi? Yani aldatmis en azindan düsünceyle yani kalbinde aklinda baska biri olarak, ama kadinla bisey yasamamislar yani kadin istememis isteseymis kesin olcakmista, yani ben böyle anladim simdi devami karisik...Esiniz bisanmak istedimi? Istemedi galiba cünkü ben seni birakmam diyormus, siz niye bosuyosunuz madem bukadar üzülüyosunuz? Haaa bencede bosanmaniz en dogrusu bikere acik acik aklinin kalbinin baskasinda oldugunu söylemis ama madem o ayrilmak istemiyor e sizde onu anliyosunuz affettiniz ve ayrilmak istemiyosunuz neden bosaniyosunuz? O kadinada gitmiycekmis daha dogrusu gidemiycekmis dahami mutlu olcak hani madem onun mutlulugunu düsünuyosunuz neden bosanmak anlamadim...en dogrusu oda bosverceksiniz böylelerini...kimse ilk askini unutmaz ama 20 yillik bi yuva 3 evlat ve böyle bi Esede bu yapilmaz...ben sizin ne istediginizi ne yaptiginizi me yapmak istediginizi anlayamadim...offf uzun oldu ama cikamadim isin icinde ...

Büyük konuşuyorum kesinlikle adını dahi anmazdım şu saatten sonra...
Kanser olması bile beni etkilemezdi.
20 yılımı vereceğim adam,eski aşkının hasretinden benim yanımda kanser olacaksa,gitsin o eski aşkında bulsun derdine çare.
Bana uzak Allah'a yakın...

Büyük konuşuyorum kesinlikle adını dahi anmazdım şu saatten sonra...
Kanser olması bile beni etkilemezdi.
20 yılımı vereceğim adam,eski aşkının hasretinden benim yanımda kanser olacaksa,gitsin o eski aşkında bulsun derdine çare.
Bana uzak Allah'a yakın...

Aynen..Beter ol bile derdim herhalde..Acı birşey bu ya...20 yıl dile kolay..

siz nasıl bir insansınız? adam sizi aldatıyor sizde bunu biliyorsunuz ve adamı kendi ellerinizle kadına itiyorsunuz neden kanser hastası ölmesin diye,ayrıca her kanser hastasıda ölmez!

neden bu iyiliği ona yapıyorsunuz anlamadım kusura bakmayında böyle bir durumda ölsede umrumda olmaz gittiği kadın her kimse tesellisini versin,bu kadar ezilmeyin

X