2014 ikiz anneleri

Yaşadığım şehir küçük bi yer tatlım sen şanslıymışsın.devlet hastanesinde acile gittiğin zaman kanama olmadığı sürece doktora görünemiyosun.o kadar yani.

Ne çabuk büyüdü kız memeler:))benimkiler aynı,sadece sırtım genişlediği için sütyenler sırt kısmından sıkıyo:)

Cidfi misin? büyümedi mı seninkiler? Allah allah...Valla bilmiyorum sanki benim bebekler göğüslerimde :) sırt ölçüm aynı kup büyüttüm bi beden 75 b den 75 c ye terfi etti benimkiler :) özellikle bebeklerin emecegi kısımlar da baya büyüdü :KK66: basları yani..doğsalar simdi tam ağızlarına layık:) bu gidişle c ler de çabuk eskicek galiba:KK66:
Kıxlaaar Kimsenin büyümedi galiba göğüsleri bitek bende mı boyle yaa?bi gariplik yoktur heralde dimi?

gece gece yine hortladım ben:KK43::KK43:soldaki bebişiimin beni uyutmamak gibi özel bir gayesi olabilir mi acep?:emir_bebek::emir_bebek:

Bu igne ne iyi bi sey o zaman :KK66: hayirlisi bakalim onumuzdeki hafta belli olacak benim de durumum insallah o zamana dek yolunda gider her sey....
Sahi bir de catlaklarla ugrasacaz di mi :) flufem sen kac haftaliksin canim?
inşallah herşey yolunda gider canım.ben 22 haftalığım daha.:nazar:
Cidfi misin? büyümedi mı seninkiler? Allah allah...Valla bilmiyorum sanki benim bebekler göğüslerimde :) sırt ölçüm aynı kup büyüttüm bi beden 75 b den 75 c ye terfi etti benimkiler :) özellikle bebeklerin emecegi kısımlar da baya büyüdü :KK66: basları yani..doğsalar simdi tam ağızlarına layık:) bu gidişle c ler de çabuk eskicek galiba:KK66:
Kıxlaaar Kimsenin büyümedi galiba göğüsleri bitek bende mı boyle yaa?bi gariplik yoktur heralde dimi?

büyüdü canımcım büyüdü,büyümez mi? 85 den 90a çıktık.bir nadidelik başladı bende:KK1::KK1: üstelik 11 haftadan beri bir sıvı geliyor.bu kadar erken gelmesi enteresan bişey...
artık sabahları yapışık yapışık oluyo herşey gibi onlarda hızla çirkinleşme yolunda:KK1::KK1:

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz:KK54: güzel ve kolay bir hamilelik dilerim,hepimize inşallah:KK16::KK16:
sizler nasılsınız eski dostlar? :KK1:
sedef nerdesin cicim,kaynatamadık bugün:)

zuzu'cum nasıl keseler anlaşlmıyor ki? benimkilerin keseleri hala net şekilde farkediliyor.bişeyleri anlamadım sanırım:KK33:
Canım bizim keselerde plesanta da ayrı basta plesantalar birleşik olduğu için tek gözükmüş

bu arada nette ikiz doğum şekeri vs gördüm çok şirinler.ne zaman sipariş etsek acaba?
$2%20(3)-200x200.jpg $4bo2dvibf50oe17n7fj3bq.jpg

bu arada nette ikiz doğum şekeri vs gördüm çok şirinler.ne zaman sipariş etsek acaba?
Eki Görüntüle 841628 Eki Görüntüle 841629 [/QUOTE
Evet klasik hergün bu saatler uyanıyorum :/ büyüdük çok şükür 28 yaşındayım 2 kızımız olacak kısmetse, bu arada bebek şekeri ve kapı süsünü kendim yaptım çok eğlenceli oldu nette malzemeler var güzel bir anı oluyo hem:))

gece gece yine hortladım ben:KK43::KK43:soldaki bebişiimin beni uyutmamak gibi özel bir gayesi olabilir mi acep?:emir_bebek::emir_bebek:

büyüdü canımcım büyüdü,büyümez mi? 85 den 90a çıktık.bir nadidelik başladı bende:KK1::KK1: üstelik 11 haftadan beri bir sıvı geliyor.bu kadar erken gelmesi enteresan bişey...
artık sabahları yapışık yapışık oluyo herşey gibi onlarda hızla çirkinleşme yolunda:KK1::KK1:

.niye oyle diyosun canım çirkinlesmiyoruz anne oluyoruz ne guzel..Sıvı gelmesi normalmiş ama o bende yok henüz..senin baya etken gelmiş hakkaten.
Aslında ben ilk defa 90-60-90 kıvamına geldim fena da olmadı yani göğüslerim hep 5 cm falan küçüktü :) sorun su ki bu cok geçici bi ölçü :)) ve bi ise yaramıyor şimdilik :)) ama olsun bebislerin beni her türlü değiştirmesi cok güzel be..karnım büyüyünce onu da cok sevicem:))

.niye oyle diyosun canım çirkinlesmiyoruz anne oluyoruz ne guzel..Sıvı gelmesi normalmiş ama o bende yok henüz..senin baya eerken gelmiş hakkaten.
Aslında ben ilk defa 90-60-90 kıvamına geldim fena da olmadı yani göğüslerim hep 5 cm falan küçüktü :) sorun su ki bu cok geçici bi ölçü :)) ve bi ise yaramıyor şimdilik :)) ama olsun bebislerin beni her türlü değiştirmesi cok güzel be..karnım büyüyünce onu da cok sevicem:))

Kızlar Günaydın :)
K.vAlidemlerdeyiz birkaç gündür giremiyorum pek. Ben de sabah 7 gibi uyandığımdan kimse kalkmamisken uzun uzun okuyım dedim :)
Ben de hulusi beyde tedavi görmüştüm. Ancak yoğunluğu ve her randevuda en az 1-1, 5 saat beklememizden ötürü ayrılmak istedim işten izin alıp o kadar vakit harcamak ve sonrasında bebisleri iki dakika ancak görebilmek canımı sıkıyordu. İkizlere hamile başka bir arkadaşımın gittiği doktora gittim. Memnun kalinca devam etmeye karar verdim. Hulusi hocayla da bir konuşma yaptım. Sağolsun çok olumlu karşıldı. Bazı kritik haftalarda durumdan mutlaka haberim olsun ve bir terslik olursa mutlaka ara dedi. Erken doğum riskin olursa bana gel başkentin yoğun bakımı ankaranin en iyilerinden dedi. Hemen kuvez ayarlarım dedi.
Dinlenmen için rapor alamazsan ara onu da yazarım dedi :) yani sağolsun ben gidiyorum dedim ama o bütün kapıları açık bıraktı. Yoğunluğu nedeniyle kafası karışan arkadaşlara bilgi olsun diye yazdım. Bir de kızlar yeni doğan yogun bakımından ücret almak sgkya göre yasak. Ücretsiz olmak zorunda. Ama bağış adı altında taleo edilen şeyler oluyormuş bilginiz olsun.
Şimdi gittiğim doktorum un muayenehanesi var. Doğumu da medicana da yapıyor. 3-4 haftada bir gidiyorum ve çok memnunum. İnsanı rahatlatan sıkıntıya sokmayan bir doktor. Geniş geniş vakit ayırıyor. İnşallah sonuna kadar da yolunda gider herşey.

Uzunca yazdım ama unuttuğum şeyler yine olmuştur tabi :) hepinizi öpüyorum kızlar. Telefondan yazdım çok hatalı ya da karışık olduysa kusura bakmayın

Kızlar çok kötü bir gün yaşıyorum. geceden beri hiç uyumadım. Sabah 04:30 da kayın babamın vefat ettiğini öğrendik…üstelik 58 yaşında. eşim ankara ya gitti beni götürmedi.çok çok üzgünüm.
Aşkım 10 yıl sonra oğullarına kavuşacağı için sevinirken,babasını kaybetti. Çok üzgünüm
:KK43::KK14::KK14::KK14:

Kızlar çok kötü bir gün yaşıyorum. geceden beri hiç uyumadım. Sabah 04:30 da kayın babamın vefat ettiğini öğrendik…üstelik 58 yaşında. eşim ankara ya gitti beni götürmedi.çok çok üzgünüm.
Aşkım 10 yıl sonra oğullarına kavuşacağı için sevinirken,babasını kaybetti. Çok üzgünüm

:KK43: :KK43: çok üzüldüm canım yaaaaa :KK43: başınız Sağolsun. Gerçekten de çok gençmiş. Sanırım ani bi kayıp oldu :KK43: Rabbim size eşine oğullarına uzun ömür versin inşallah. Tabi sabır da... k.pederinin de yeri mekânı cennet olsun

Başınız sağolsun :'( Allah rahmet eylesin toprağı bol mekanı cennet olsun inşallah... Allah torunlarina uzun ömür, sizlere de sabır versin...

[QU1OTE=flufem;32420868]Kızlar çok kötü bir gün yaşıyorum. geceden beri hiç uyumadım. Sabah 04:30 da kayın babamın vefat ettiğini öğrendik…üstelik 58 yaşında. eşim ankara ya gitti beni götürmedi.çok çok üzgünüm.
[/QUOTE]

canım başınız sağ olsun Allah eşini sana bağışlasın .oğullarınıza kazasız kavuşun.şimdi hamile olduğun için çok etkilendin haklısın canım Allahım sabırlar versin.ama oğluşların için kendine dikkat et lütfen.

Başınız sağolsun canım allah eşine sabırlar versin..hastamıydı kayınbaban?kv ne haldedir şimdi yazık

Başın sağolsun Allah rahmet eylesin

[/QUOTE

başınız sağolsun canım çok üzüldüm.Allah sizlere ve evlatlarınıza uzun ömürler versin.

Benim de şimdiden büyüdü canım, şimdilik eski çamaşirlarim oluyor ama daha erken tabi bana...

Kızlar Günaydın :)
K.vAlidemlerdeyiz birkaç gündür giremiyorum pek. Ben de sabah 7 gibi uyandığımdan kimse kalkmamisken uzun uzun okuyım dedim :)
Ben de hulusi beyde tedavi görmüştüm. Ancak yoğunluğu ve her randevuda en az 1-1, 5 saat beklememizden ötürü ayrılmak istedim işten izin alıp o kadar vakit harcamak ve sonrasında bebisleri iki dakika ancak görebilmek canımı sıkıyordu. İkizlere hamile başka bir arkadaşımın gittiği doktora gittim. Memnun kalinca devam etmeye karar verdim. Hulusi hocayla da bir konuşma yaptım. Sağolsun çok olumlu karşıldı. Bazı kritik haftalarda durumdan mutlaka haberim olsun ve bir terslik olursa mutlaka ara dedi. Erken doğum riskin olursa bana gel başkentin yoğun bakımı ankaranin en iyilerinden dedi. Hemen kuvez ayarlarım dedi.
Dinlenmen için rapor alamazsan ara onu da yazarım dedi :) yani sağolsun ben gidiyorum dedim ama o bütün kapıları açık bıraktı. Yoğunluğu nedeniyle kafası karışan arkadaşlara bilgi olsun diye yazdım. Bir de kızlar yeni doğan yogun bakımından ücret almak sgkya göre yasak. Ücretsiz olmak zorunda. Ama bağış adı altında taleo edilen şeyler oluyormuş bilginiz olsun.
Şimdi gittiğim doktorum un muayenehanesi var. Doğumu da medicana da yapıyor. 3-4 haftada bir gidiyorum ve çok memnunum. İnsanı rahatlatan sıkıntıya sokmayan bir doktor. Geniş geniş vakit ayırıyor. İnşallah sonuna kadar da yolunda gider herşey.

Uzunca yazdım ama unuttuğum şeyler yine olmuştur tabi :) hepinizi öpüyorum kızlar. Telefondan yazdım çok hatalı ya da karışık olduysa kusura bakmayın

Canim sağol bilgilendirme için :KK34: demek başkentin yeni doğan ünitesine iyi dedi hoca, ben oranin da doğum ücretini öğreneyim en iyisi... Küvez ücreti almak yasal değil ama senin dediğin gibi bağış adı altinda isteniyor, yoksa yer yok denilen biliyor :KK20: medicanayi çok duyuyorum ama maalesef bana çok uzak :KK50:

Canım yaa başınız sağ olsun, cidden çok gençmiş :KK50: mekanı cennet olsun Rabbim size sabır ve uzun ömür versin...

çok üzüldüm başınız sağolsun canım.Çok gençmiş fakat ölümün yaşı yok maalesef ecel bu bir şey diyemiyoruz.Allah rahmet eylesin.

X