2014 ikiz anneleri

evet canım hülya doktor almış randevumu:KK16::KK16: mkü de canım maalesef:KK20:

ben jeli 15.haftada bıraktm ve hemen iğneye başladım canım.12.hafta en büyük hayalimm jelden kurtulmaktı.:KK53::KK53:
demir ilacına 8. hafta başladım çünkü kan değerlerim düşüktü.
ilacın adı gyno-feron

Canım demirine de bakıldi mi? Bende de kansızlık çkmıştı (12den 8.5 lara düşmüştü) demirime baktilar iyi çıktı demir eksikliğine bağlı anemi olmadığı anlaşıldı, enfeksiyon degerlerim de yüksek çıkıyordu antibiyotik tedavisi verildi meğer enfeksiyon kansizlikta yaparmis geçince degerim yeniden yükselmeye başladı...

aksucum progesteron 9.haftada biraktimm..doktorum kanaman yoksa stres sinir dedin gibi yaptiysa birakk dedi fazla progesteronda zararliymiss..cok sukur cokk rahatladim.prolut depotta gecen hafta vurundumm.bi hafta koruyo seni o igne bebisin dusmesinee engel.kalcadan vurunuyosunn...
Canım kapsülden yana hiç sıkıntım yok benim korkum iğneden yana :18: çok acıyomuş tırsıyorum :18:

yok hiç bi şi hissetmiyorum bazen dinliyorum canım ama yok çıt yok benimkilerden :KK1: bana da doktor biri erkek olabilir ama emin değilim ihtimal demişti diğer gittiğimde kendini gösteririse belli olur canımm ben vajinal jel de proloton depot iğne de kullanmıyorum doktorum sadece vitamin al dedi decavit kullanıyorum başka bi şey yok sen şimdi ne kullanıyorsun hangi

Vajinal jel bitti artık 12 hafta bitince cok sükür :) su an decavit ve coraspirin alıyorum sadece:) sanırım daha baya bi kullanıcam bunlari..
Ins sen iki hafta sonra görürsün bebislerinin cinsiyetlerini:) öğrenince söyle hemen bize de:KK66:

Canım demirine de bakıldi mi? Bende de kansızlık çkmıştı (12den 8.5 lara düşmüştü) demirime baktilar iyi çıktı demir eksikliğine bağlı anemi olmadığı anlaşıldı, enfeksiyon degerlerim de yüksek çıkıyordu antibiyotik tedavisi verildi meğer enfeksiyon kansizlikta yaparmis geçince degerim yeniden yükselmeye başladı...
Canım kapsülden yana hiç sıkıntım yok benim korkum iğneden yana :18: çok acıyomuş tırsıyorum :18:
canım emin değilim ama sanırım demire de bakıldı.benm enfeksiyon hala devam ediyor offf:KK43:
prolutan depot iğneden bahsediyorsan hiç korktuğun gibi değil şekerim.acımıyor ki:KK34:
bebişlerimizin odasını aldık bugün darısı alacak arkadaşlara...
güle güle kullanırsınız inşallah canm:nazar::nazar:.darısı hepimize:KK1:

yarın ilk kez kadın doğum hast. gidicem ve yeni bir drla tanışıcam.bakalım neler olacak.
içime sinerse doğumuda orda yapıcam:18:

Vajinal jel bitti artık 12 hafta bitince cok sükür :) su an decavit ve coraspirin alıyorum sadece:) sanırım daha baya bi kullanıcam bunlari..
Ins sen iki hafta sonra görürsün bebislerinin cinsiyetlerini:) öğrenince söyle hemen bize de:KK66:

Himmm Canim hemen iğneye başlatmayabiliyorlar demek ki :KK16:

Ayyyy var mı öğrenme ihtimalimmm :KK52::KK52: 12 yada 13. Hafta oluyoo daha, dört boyutlu ultrasonla bakılacakmış belki bi tahminde bulunur doktor demi :KK16:
İnşallah tahlil sonuçlar imiz ense kalinligimiz vs de güzel çıkar da bir parça rahatlarım... 13 hafta olunca (12+) 3 aylık mı olmuş olucam inşallah :KK16:

canım emin değilim ama sanırım demire de bakıldı.benm enfeksiyon hala devam ediyor offf:KK43:
prolutan depot iğneden bahsediyorsan hiç korktuğun gibi değil şekerim.acımıyor ki:KK34:

güle güle kullanırsınız inşallah canm:nazar::nazar:.darısı hepimize:KK1:

Heyoooo acımıyo mu :KK16: sağol Canim içimi rahatlattin:21:
Canim idrar yolu enfeksiyonu mu? Antibiyotik falan mi kullaniyosun ? Belki seninde kanının daha düşük çıkmasında etkili oluyodur:26: Ben bunun için direk başkentte doç. bi hemotoloğa gittim öyle dedi bana...inşallah senin enfeksiyonun da geçer en kısa zamanda...

Himmm Canim hemen iğneye başlatmayabiliyorlar demek ki :KK16:

Ayyyy var mı öğrenme ihtimalimmm :KK52::KK52: 12 yada 13. Hafta oluyoo daha, dört boyutlu ultrasonla bakılacakmış belki bi tahminde bulunur doktor demi :KK16:
İnşallah tahlil sonuçlar imiz ense kalinligimiz vs de güzel çıkar da bir parça rahatlarım... 13 hafta olunca (12+) 3 aylık mı olmuş olucam inşallah :KK16:
Evet 3 aylık olacaksın:) Ben 12+0 da gittim kesin olmamakla birlikte biri erkek dedi..ense kalınlığı beslendiği ana damarın akis ritmi ve kalp kapakcigi kaçağı gibi seyleri ölçtü doktorum..bi sorun yok diye anlattı cok cok sükür..kan vermedim gerek yok cok yanıltıcı dedi ikizlerde..ins seninde bisicik yoktur buyuyolardir tatlı tatlı :) benimkiler de cok tatlilardi bu sefer:) uyuyodu biri biz bakarken uyandı falan:)

Son düzenleme:
Kızlar gün içerisinde neler yiyip iciyorsunuz ben cok kilo almışım 1.5 ayda 5 kilo :) cok fazla dedi dikkat etmemi söyledi.allah korusun gebelik zehirlenmesi erken dogum riski ve normal dogum olmaz filan dedi acıkcası biraz korkuttu.yarından itibaren yediklerime dikkat etmem lazım önerileriniz neler ?

Kızlar gün içerisinde neler yiyip iciyorsunuz ben cok kilo almışım 1.5 ayda 5 kilo :) cok fazla dedi dikkat etmemi söyledi.allah korusun gebelik zehirlenmesi erken dogum riski ve normal dogum olmaz filan dedi acıkcası biraz korkuttu.yarından itibaren yediklerime dikkat etmem lazım önerileriniz neler ?

ben de bu konuda müzdaripim ve diyetisyene gidiyorum sana da öneriyorum.başka yolu yok cnm.kaç haftalıksın kaç kilo aldın toplam?

ben de bu konuda müzdaripim ve diyetisyene gidiyorum sana da öneriyorum.başka yolu yok cnm.kaç haftalıksın kaç kilo aldın toplam?

Doktorum örnek bi diyet listesi verdi ama ben pek uymuyorum canım ne istiyorssa yiyiorum üzerinede iki seksen yatıyorum :) sonrada şikayet ediorum ama bu böyle olmucak 18 haftam bitmek üzere 8 kg civarında aldım cok fazla. boyum uzun 180 cm kilo aldıgım belli degil ama böyle gidersem zor dogururum :) sen kaç haftasın kaç kilo aldın ?

Doktorum örnek bi diyet listesi verdi ama ben pek uymuyorum canım ne istiyorssa yiyiorum üzerinede iki seksen yatıyorum :) sonrada şikayet ediorum ama bu böyle olmucak 18 haftam bitmek üzere 8 kg civarında aldım cok fazla. boyum uzun 180 cm kilo aldıgım belli degil ama böyle gidersem zor dogururum :) sen kaç haftasın kaç kilo aldın ?

ben dikkat ettiğim halde alıyorum hareketsizlikten sanırım.yediklerimi paylaşayım istersen.sabah 1 yumurta,2 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir domates salatalık biber,3 zeytin, 1 tatlı kaşığı pekmez iki ince dilim ekmek.arada 3 ceviz,1 meyve,1 süt
öğlen 2 hamburger köftesi büyüklüğünde et(ben her gün et yapamıyorum bazen melemen falan yapıyorum 1 yumurtayla) a tabak sebze yemeği,1 tababk salata ,1 kase yoğurt 2 dilim ekmek dedi ama ben ekmeği bazen yiyorum bazen yemiyorum ekmek yerine istersen 4 yemek kaşığı pirinç hariç bulgur makarna ya da kuru baklagil yiyebilirsin.akşamda menü aynı.ikindi 1 meyve 5 badem 1 süt. akşam yemepinden sonra 1 meyve.ben 19.haftadayım 18+4 6 kilo aldım ama bu kiloyu 6 haftada aldım:KK43: durum vahim.

her doktora gittiğimde fırçalıyor beni dr a gidesim gelmiyor korkudan öyle ki gece 4 te bile uyansam tartıya çıkıyorum:KK43:

ben dikkat ettiğim halde alıyorum hareketsizlikten sanırım.yediklerimi paylaşayım istersen.sabah 1 yumurta,2 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir domates salatalık biber,3 zeytin, 1 tatlı kaşığı pekmez iki ince dilim ekmek.arada 3 ceviz,1 meyve,1 süt
öğlen 2 hamburger köftesi büyüklüğünde et(ben her gün et yapamıyorum bazen melemen falan yapıyorum 1 yumurtayla) a tabak sebze yemeği,1 tababk salata ,1 kase yoğurt 2 dilim ekmek dedi ama ben ekmeği bazen yiyorum bazen yemiyorum ekmek yerine istersen 4 yemek kaşığı pirinç hariç bulgur makarna ya da kuru baklagil yiyebilirsin.akşamda menü aynı.ikindi 1 meyve 5 badem 1 süt. akşam yemepinden sonra 1 meyve.ben 19.haftadayım 18+4 6 kilo aldım ama bu kiloyu 6 haftada aldım:KK43: durum vahim.

Sen baya baya dikkat ediyormuşsun ya ben bunların iki katını yiyiorum yiyorum doymuyorum içim istiyor napaım :) benimde en büyük zaafım ekmek.Fırınımız var sıcak sıcak gelio ,ekmek yememek mümkün degil haliyle :) ama kararlıyım dikkat edicem

Sen baya baya dikkat ediyormuşsun ya ben bunların iki katını yiyiorum yiyorum doymuyorum içim istiyor napaım :) benimde en büyük zaafım ekmek.Fırınımız var sıcak sıcak gelio ,ekmek yememek mümkün degil haliyle :) ama kararlıyım dikkat edicem

dikakt ediyorum açım mutsuzum ve kilo almaya devam ediyorum.haftaya diyetisyene tekrar gideceğim bakalım nerede yanlış yapıyorum.bak şimdi uyuyacağım ama midem gurulduyor.az az sık sık ye dedi.ama olmuyor bazen ben de kaçırıyorum.dün tatlı çekti cnm yedim ama 3 çatal aldım.

Kıyamam ya. valla bende bugün baya fırca yedim. hep tembihledi dikkat diye en fazla 2.5 kg alman lazım diyo oda ikiz oldugu için

sorma cnm çok üzüyor dr beni.bana 1.5 kilo alabilirsin dedi ikiz olduğu için.kendisi 9 kilo ile tamamlamış .sen de yapabilirsin diyor.dikkat ediyorum ama sonuç bu bakalım.mesela almıyorum 1 hafta sonra bir çıkıyorum aniden 1 günde 1 kilo almışım.sizin de böyle oluyor mu

X